18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zdychaj
~Velture • 2018-11-07, 21:17




Dożyliśmy niesłychanych czasów...

Na moje eksperckie oko to problemu nie ma skoro weganie nie jedzą produktów zwierzęcych ani wytworzonych przez zwierzęta to przecież nie powinni przyjmować ani krwi ani organów aby być wierni swojemu niedojebaniu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-11-08, 5:51 4
Byku35 napisał/a:

mam pytanie
czy weganie liżą cipki?


Raczej nie, bo to w 90% pojebane lewaki. Liżą więc za pewne owłosione dupy.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-11-08, 6:32 1
Proponuje przetoczyć im krew bydlęcą. Myślałem o świńskiej, ale świnie to kurwy i kota, kurę, królika, a nawet inne świnie też potrafią opierdolić. Zatem bezpieczniej będzie tak, bo krowa mięsa nie ruszy. Choć znam historię, że w oborze u pewnego pijaczka co papsko zapił padł koń, który stał obok byka. No i z racji zapitej papy pijak ich nie karmił, stąd zgon koński. Ten byk był tak wygłodniały, że zaczął konia opierdalać! Nie wiem ile w tym prawdy, ale skoro ludzie tak mówią to na pewno musi być to prawda.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-11-08, 6:57
Ten post daje raka.
LVL Antyszczepionkowcy, Jechowi, Jerzy Zięba i/lub witamina C lewoskrętna lecząca rzeczonego raka…
Zgłoś
Avatar
Gondone 2018-11-08, 8:54 1
Kretyńska prowokacja

A swoją drogą nie jem mięsa od lat, nie stać mnie na takie bez syfu i za 2 donacje odbieram złotą odznaką honorowego krwiodawcy.

Ciekawe ile Wy litrów spompowaliście
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-11-08, 9:17
Jak dla mnie osoby odmawiające np. transfuzji powinny zostać wypisane z NFZ, żeby nie zajmować kolejek, ani nie marnować czasu w przypadku wypadków, po których zabiegi i składniki przez nich zakazywane są niezbędne. Niech zdychają w średniowieczu.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2018-11-08, 9:21
I bardzo dobrze, jestem za. W zw. z tym,że ciężko taka segregacje przeprowadzić proponuję nie podawać veganom krwi. W koncu przecież krew też jest w mięsie
Zgłoś
Avatar
Szalony_Parch 2018-11-08, 9:25
Ja bym nie chciał żeby moja krew trawiła do weganina...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-11-08, 9:28 1
Gondone napisał/a:

Kretyńska prowokacja

A swoją drogą nie jem mięsa od lat, nie stać mnie na takie bez syfu i za 2 donacje odbieram złotą odznaką honorowego krwiodawcy.

Ciekawe ile Wy litrów spompowaliście


dieta wegańska jest droższa
No chyba że jesz ten syf z hipermarketów w którym jest tyle syfu... Wait...
Zgłoś
Avatar
htp 2018-11-08, 10:04 3
Gondone napisał/a:

Kretyńska prowokacja

A swoją drogą nie jem mięsa od lat, nie stać mnie na takie bez syfu i za 2 donacje odbieram złotą odznaką honorowego krwiodawcy.

Ciekawe ile Wy litrów spompowaliście


Gdzie za 2 donacje dają złotą odznakę? W Sosnowcu?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-11-08, 11:02
htp napisał/a:


Gdzie za 2 donacje dają złotą odznakę? W Sosnowcu?


Chyba chodziło jej/jemu, że brakuje jeszcze 2 do złotej.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2018-11-08, 11:21
Tak, jeszcze 2 donacje i będzie złota = 15 litrów u kobiety.
@Velture rozumiem, że piszesz z doświadczenia?
Ja nie jestem weganką akurat, ale duzo jem na weganie. Na jedzenie wydają mniej/tyle samo, gotowanie zajmuje tyle samo czasu.
Pracuję dużo fizycznie i umysłowo, chuda nie jestem, żelaza mi zabrakło do donacji raz, jeszcze w mięsnych czasach.

Jak się myśli co się je, to nie ma różnicy czy to mięso jest..

A ten post jest kretyński jak dumanie czy weganie mogą obgryzac paznokcie, czy robić loda z połykiem
Zgłoś
Avatar
Tatun 2018-11-08, 12:30
Tylko kapnąć i będę miał srebrną
Zgłoś
Avatar
bradley_orion 2018-11-08, 13:55
Co wy chcecie !! To jest ŚWIETNY POMYSŁ !! Ludzie jedzący mięso też chcieli by decydować czy mają dostać krew normalną czy wyjałowioną pozbawioną cennych witamin i minerałów pochodzących od mięsa. Taką krew można by oznaczyć jako "od popierdoleńców".
Zgłoś
Avatar
pankruk 2018-11-08, 16:26
Cóż, Orwell przewidział nam przyszłość.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2018-11-08, 17:12
Kuźwa jak ja bym dostał wegańską krew to bym chyba zemdlał dla mnie normą jest wpierdalanie około 1kg mięsa dziennie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie