18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
c................r 2012-12-30, 22:20
Jeden z memów mistrzowsko zmontowanych!
Zgłoś
Avatar
mildyner 2012-12-31, 2:16
Czasami z przymusu
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-12-31, 2:17
Tu powinien być tekst

"Probujesz mi powiedzieć....że wasi Ojcowie ruchaja was dopiero jak się urodzicie?"

LOL
Zgłoś
Avatar
Cryo 2012-12-31, 2:36 23
To jest najlepsze
Zgłoś
Avatar
p................a 2012-12-31, 3:02 4
Przezabawne, jest o łykaniu spermy i debilom wesoło....
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-12-31, 4:28
bo to szczescie nie szczęściu małpy - czaisz ten portal ? gadać o wszystkim i o niczym i co chwile zmieniać zdanie
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-12-31, 9:17 3
tam taka susza, że pewnie spuszczają się twarogiem
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-31, 10:16
Plecionkarz napisał/a:

tam taka susza, że pewnie spuszczają się twarogiem



jak czytam takie komenty to mam wrażenie, że siedzi tutaj sama gimbaza... Dzieciaczku wydaje ci się, że jesteś śmieszny? Nie nie jesteś!! przez takie cioty jak ty nie chce mi się nawet czytać tych komentów. Z nowym rokiem życzę ci abyś zmądrzał troszkę i wszystkim których to śmieszy to samo... Przestańcie pisać aby napisać i przed tym pomyślcie troche
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-12-31, 10:25 5
gozdek napisał/a:



jak czytam takie komenty to mam wrażenie, że siedzi tutaj sama gimbaza... Dzieciaczku wydaje ci się, że jesteś śmieszny? Nie nie jesteś!! przez takie cioty jak ty nie chce mi się nawet czytać tych komentów. Z nowym rokiem życzę ci abyś zmądrzał troszkę i wszystkim których to śmieszy to samo... Przestańcie pisać aby napisać i przed tym pomyślcie troche



To portal dla ludzi o wisielczym poczuciu humoru, tutaj mozna sie posmiac z tematow tabu, dzieci, murzynow, zydow i frajerow takich jak ty. Zawsze mozesz zmienic serwis na wp.pl albo onet. Tam komenty beda adekwatne do ciebie. Wspolczujace biednym murzynom ktore zjadly lwy, czy co tam za gowno beda pokazywac.
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-31, 10:32
PustaKiermana napisał/a:



To portal dla ludzi o wisielczym poczuciu humoru, tutaj mozna sie posmiac z tematow tabu, dzieci, murzynow, zydow i frajerow takich jak ty. Zawsze mozesz zmienic serwis na wp.pl albo onet. Tam komenty beda adekwatne do ciebie. Wspolczujace biednym murzynom ktore zjadly lwy, czy co tam za gowno beda pokazywac.



współczuje to ja tobie i twojemu poczuciu humoru te teksty są denne i pozbawione sensu tak jak twoje życie pewnie. Jak dorośniesz może zrozumiesz co za głupoty pisałeś. Pójdziesz do pracy wyśmieją ciebie jak się odezwiesz i powiesz że łykasz sperme ojca czy coś w tym stylu. Można się pośmiać ale z GŁOWĄ a nie pisać co do łba przyjdzie i wydaje się śmieszne chociaż takie nie jest. A teraz idź lepiej kolorować kolorowankę albo czytać czytankę bo z takim tłumokiem nie mam zamiaru dyskutować.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-12-31, 10:39 7
@gozdek
dobra, a teraz możesz spokojnie wrócić sobie na demotywatory.pl i się z tam z kolegami miziać pytkami...
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-12-31, 10:54 16
Mnie ten rozjebal konkretnie
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-12-31, 12:34
@up chuj, tego to nie rozumiem w... chuj
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2012-12-31, 12:50
średnia życia takiego murzyna w afryce to gdzieś 25 lat, już jasne ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie