18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
alojz 2022-12-28, 9:40 5
Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pierdolnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.
Zgłoś
Avatar
Vitu 2022-12-28, 10:52 6
Jebaniutki jak się cieszy na koniec jeszcze
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-12-28, 11:06 3
alojz napisał/a:

Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pierdolnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.



Flodzia napisał/a:

Dajesz skarbeńku :*



Zgłoś
Avatar
Montana1 2022-12-28, 11:50 1
alojz napisał/a:

Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pierdolnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.



Kolejny debil, co myśli, że flodzia to płeć żeńska

Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-12-28, 11:51 1
Montana1 napisał/a:

Kolejny debil, co myśli, że flodzia to płeć żeńska



a tym bardziej, gdy ma Adam na imię
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-28, 13:09
Kto wybrzydza, ten nie ...
Zgłoś
Avatar
razak 2022-12-28, 16:15
alojz napisał/a:

Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pierdolnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.



czy ty sobie zdajesz sprawę z tego jak flodzia musi wyglądać ? Ja obstawiam, że jak rozchyla nogi to dalej nie widać cipki i jeszcze mocno trzeba czymś rozeprzeć uda by sie do niej dostać. Wątpię, że warto. Zwal sobie konia i Ci przejdzie.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-12-28, 16:45
razak napisał/a:

czy ty sobie zdajesz sprawę z tego jak flodzia musi wyglądać ? Ja obstawiam, że jak rozchyla nogi to dalej nie widać cipki i jeszcze mocno trzeba czymś rozeprzeć uda by sie do niej dostać. Wątpię, że warto. Zwal sobie konia i Ci przejdzie.



Kogo kurwa obchodzi jak wygląda flodzia.

ps. co by nie było, że offtop, gość oberwał przez płot też xd
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-01-07, 1:52
cos podejrzanie zadowolony
Zgłoś