18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
🔥 Powrót człowieka skurwiela - teraz popularne
Avatar
f................n 2023-07-07, 18:04 4
420710247365 napisał/a:

O putlerze mówisz? Nazywać krążenie po obszarze Mockba - wałdaj - piter- soczi pociągami podróżowaniem po świecie to lekka przesada ale niech ci będzie.



O, ukr. Nie znam Polaka, który Petersburg nazywałby piterem.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-07-07, 19:07 1
I powinni mu to w dupsko włożyć.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-07-07, 19:17 2
Ja juz nie wierzylem w społeczeństwo na poczatku pandemi, teraz ta wojna plus tematy zastepcze... Ludzie, proszę was wezcie sie odernijcie od mainstreamu I social media, zatrzymajcie sie. Albo idzcie w pizdu
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-07, 23:29 2
Pizdus napisał/a:

A ty się dajesz robić w balona jak dziecko. Prawdę gość napisał. Pewnie głęboko ufasz że te wszystkie pieniądze z pakietów pomocowych trafiają na zbrojenie ukruf



Nawet jak 1% dociera tam gdzie trzeba to warto, to widać na froncie. a jak w twojej tv powiedzieli, że 3 dzień "operacji specjalnej" dobiega końca i za chwilę będziecie pod polską granicą, a potem na Berlin, to sobie w te urojenia wierz , ale takie choroby leczy się farmakologicznie xd

Niezmiennie mam bekę z takich ruskich trolli. Wasza farma padła po rozjebaniu Prigożyna, więc chyba ci nie zapłaci. Robisz to z automatu, czy po prostu jesteś z natury złym ruskim chujem?
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2023-07-08, 0:01 1
Ja pierdole, czytam komentarza i widzę, że dużo osób ma schizy o ruskich agentach na sadolu. Pytanie czy wy ćpiecie czy już fabrycznie tak macie zjebane łby?
Zgłoś
Avatar
Zbyniu007 2023-07-08, 1:17
Neo co ty tu kurwa robisz,matrix znowu się rozjechał
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-08, 1:33 2
Siriuz napisał/a:

Teorie spiskowe Chuj, ze były zdjęcia jak się produkuje, chuj że jego przemówienia w tle mają zawsze puste lokalizacje bez ludzi, chuj że nawet ludzie doszukali się artefaktów... Zadziwia mnie jak to łatwo w ciągu 50 lat udało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w telewizorach, żeby ufali rządom i wielkim korporacjom. Tak, debile, a może właśnie religijni fanatycy otaczający kultem telewizyjnych ekspertów?
btw. przekażcie temu popierdoleńcowi, że pomylił kierunki - kontrofensywa miała iść na wschód, a tymczasem rakiety lecą na Lwów...


Zadziwia mnie, jak łatwo dało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w "niezależnych" i "alternatywnych" mediach, żeby automatycznie odrzucali wszystko co mainstreamowe, ale ślepo ufali podejrzanym źródłom, których nie da się w żaden sposób zweryfikować.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-08, 4:39 5
0dbytBiskupa napisał/a:

Zadziwia mnie, jak łatwo dało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w "niezależnych" i "alternatywnych" mediach, żeby automatycznie odrzucali wszystko co mainstreamowe, ale ślepo ufali podejrzanym źródłom, których nie da się w żaden sposób zweryfikować.



Tak, bo ludzie są tacy bezmyślni, że trzeba ich programować do tego aby doszli do wniosku, że zakaz spacerowania po lesie w czasie pandemii jest debilny... to już jest jakiś wyższy poziom spierdolenia umysłowego, żeby w coś takiego wierzyć... no ale nie trzeba daleko szukac:

Geraldinio napisał/a:

Nawet jak 1% dociera tam gdzie trzeba to warto, to widać na froncie. a jak w twojej tv powiedzieli, że 3 dzień "operacji specjalnej" dobiega końca i za chwilę będziecie pod polską granicą, a potem na Berlin, to sobie w te urojenia wierz , ale takie choroby leczy się farmakologicznie xd



Jeśli wam kurwa nikt nie płaci za pisanie takich kretynizmów to oznacza tylko tyle, że jakimś cudem nikt was jeszcze nie zdiagnozował, a powinniście siedzieć na farmaceutykach.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-08, 20:16 1
Siriuz napisał/a:

Kurwa sobie po świecie podróżuje, przesiaduje w hotelikach, pije szampana i napierdala przemowy, a potem wraca do kraju i w swojej narodowej telewizji pierdoli o poświęceniu...



żydy tak mają.
Zgłoś
Avatar
Karkus 2023-07-08, 20:19
Siriuz napisał/a:

Kurwa sobie po świecie podróżuje, przesiaduje w hotelikach, pije szampana i napierdala przemowy, a potem wraca do kraju i w swojej narodowej telewizji pierdoli o poświęceniu...



Zostań Zełeńskim cwaniaczku ze wsi zabitej dechami
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-08, 22:03
Siriuz napisał/a:

Teorie spiskowe Chuj, ze były zdjęcia jak się produkuje, chuj że jego przemówienia w tle mają zawsze puste lokalizacje bez ludzi, chuj że nawet ludzie doszukali się artefaktów... Zadziwia mnie jak to łatwo w ciągu 50 lat udało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w telewizorach, żeby ufali rządom i wielkim korporacjom. Tak, debile, a może właśnie religijni fanatycy otaczający kultem telewizyjnych ekspertów?
btw. przekażcie temu popierdoleńcowi, że pomylił kierunki - kontrofensywa miała iść na wschód, a tymczasem rakiety lecą na Lwów...



Nerwy puszczają, co onuco? niewiele zrozumiałem co napisałeś, te wasze translate coraz słabiej działa Może i dobrze, kto by sie interesował opinii sowieckiego ścierwa, które przegrywa wojnę i wylewa swoje frustracje.
Nie wygracie z NATO, jesteście na to za ciency, gińcie w piekle.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-08, 23:01
Karkus napisał/a:

Zostań Zełeńskim cwaniaczku ze wsi zabitej dechami



Nie jestem sprzedajną kurwą

Geraldinio napisał/a:

niewiele zrozumiałem co napisałeś, te wasze translate coraz słabiej działa



Tak wygląda język polski. Ucz się dalej to będzie łatwiej.
Zgłoś
Avatar
joleen33 2023-07-09, 9:44
Siriuz napisał/a:

Kurwa sobie po świecie podróżuje, przesiaduje w hotelikach, pije szampana i napierdala przemowy, a potem wraca do kraju i w swojej narodowej telewizji pierdoli o poświęceniu...



Co Ty pierdolisz baranie jeden...
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2023-07-13, 22:00
Jak można tego banderowskiego żyda sponsorować, no k*rwa jak?
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2024-07-08, 19:28
Tu pasuje klip z tego włoskiego(?) komihorroru, gdzie Krzyż nie zadziałał na Żyda, dopiero swastyka.
Zgłoś