18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Zemsta
luki2106 • 2014-09-26, 22:00
Witam. Chciałbym podzielić się z Wami drodzy Sadole pewną zemstą, która urodziła się w mojej głowie jakiś czas temu.
W listopadzie zeszłego roku zostawiła mnie dziewczyna po 5 latach dla innego gościa. Pracowałem w delegacji i często nie bywało mnie w domu. Pizda łajdaczka i niestety nie miałem możliwości kontrolowania czy ciągle stoi przy garach. Niby się zakochała i takie tam gówno.
Ale "co pożyczone będzie oddane" to postanowiłem zrobić jej psikusa. Na fb popytałem się co u niej i umówiłem się na spotkanie żeby sobie wyjaśnić całość po "przyjacielsku". Umówiliśmy się w połowie drogi. Po przeprowadzce do nowego hebla ma do Olsztyna jakieś 100 km. Nie ma prawka więc autobusem musiała zapierdalać.
Ok. 30 min. po umówionej godzinie dostaje sms-a "Gdzie jestem?" Siedząc 100 km dalej odpisałem "Piję piwo ze znajomymi w domu.I jak to jest zostać wydymanym przeze mnie po raz kolejny ?"

Odpowiedzi brak po dzień dzisiejszy . Szkoda tylko że nie pojechałem i nie nagrałem jej głupiej miny

Źródło mojej chorej psychiki

Tak, tak. Nie mam znajomych,fb ani domu. Żyłem w wyimaginowanym związku przez 5 lat, trzepiąc się na hardzie myśląc przy tym czy walenie na RedTub-ie to zdrada.
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-09-26, 22:09 92
miałem kiedyś inną, ale równie ciekawą sytuację,. otóż tak się nawpierdalałem swego czasu salcesonu że potem przez tydzień nie mogłem na niego patrzeć. jaki morał tej opowieści? trzeba znać umiar i mieć szacunek do salcesonu bo może ostro człowieka pokarać.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-09-26, 22:16 37
Ja pierdole... Wstydziłbym się przyznać że jestem takim jebanym burakiem.
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-09-26, 22:18 24
och, gratulacje. zemsta godna ucznia polskiego gimnazjum.
serio, masz z tego satysfakcję?
Zgłoś
Avatar
luki2106 2014-09-26, 22:24 44
Człowiek zapierdala poza domem na mieszkanie i jedzenie a wracając dowiaduje się że ma rogi ze znajomym to nic innego jak jestem z tego dumny i zrobił bym tak samo. and again and again and again
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-09-26, 22:25 5
To żeś się zemścił po chuju, badass normalnie.
Zgłoś
Avatar
coolturalny 2014-09-26, 22:33 3
Łojapierkurwadole aleś jej dojebał
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-09-26, 22:35 4
No kurwa ostro, takiej zemsty do końca życia nie zapomni. Geniusz zła.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-09-26, 22:44
Taki do szpiku kości zły to nie był nawet Profesor Chaos z serialu South park.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-09-26, 22:46
Nie masz znajomych, fb ani domu ! Żyłeś w wyimaginowanym związku przez 5 lat trzepiąc na hardzie myśląc przy tym czy walenie na RedTub-ie to zdrada ! Tak było !
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-09-26, 23:01 14
luki2106 napisał/a:

i niestety nie miałem możliwości kontrolowania czy ciągle stoi przy garach. Niby się zakochała i takie tam gówno.


Ha, ha, ha, ha! Jebłam

Pierwsza udokumentowana ofiara sadistica. Sierotka uwierzyła, że życie wygląda jak kawały na sadolu, a jak laska się zorientowała i wreszcie spotkała kogoś normalnego, to dała dyla. Zdrowy objaw.

Nie wiem jak ty szkołę skończyłeś, ale daję piwo, bo mimo żenującej formy i treści historia zasługuje na główną. Taki paradoks. Chociaż chyba nie doleci...
Zgłoś
Avatar
Z................E 2014-09-26, 23:03
He he he wirtualne piweczko i na zdrówko realne (Ciechan)
Zgłoś
Avatar
Bluzg 2014-09-26, 23:05 1
luki2106 napisał/a:

Człowiek zapierdala poza domem na mieszkanie i jedzenie a wracając dowiaduje się że ma rogi ze znajomym to nic innego jak jestem z tego dumny i zrobił bym tak samo. and again and again and again



Nie laska a znajomy Cię wydymał. Jak się z tym czujesz?
Zgłoś
Avatar
kupus 2014-09-27, 0:08 2
Kolejna opowieść z Olsztynem w tle...

Moje miasto takie piękne...
Zgłoś