18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
niddy1920 2017-02-05, 20:28 133
Magda jest żywym przykładem tego, że wystarczy ciężko pracować dupą, żeby mieć pieniądze. Wielkie piwo dla pana Jakuba
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-02-05, 21:25 4
ta panna po programie dalej daje dupy? ktoś ma namiar?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-02-05, 21:37 5
Nie wiem o co chodzi, nie w temacie całkowicie, nigdy nie widziałem, ale przeczytałem - Magda Warsaw Whore.
Albo jestem na głodzie i mam syndrom niedojebania, albo dziwny zbieg okoliczności.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-02-05, 22:08 20
yyy... bo nie oglądam takich gówien jak WS. ta Magda to jest ta sama, która dała dupy jako pierwsza i to w pierwszym odcinku? a teraz jest tancerką i "uczy" tańca? na rurce chyba...

kiedyś na takie mówiło się kurwa. no ale wiadomo, teraz jak już u nasz jest UE, to chyba celebrytka...?
Zgłoś
Avatar
thorus933 2017-02-05, 23:21 26
Jebane kurwisko pewnie otwór ma już większy niż królowa pełzaczy
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-02-05, 23:39
Niestety ta Magda mieszkała nie daleko i dopóki nie zobaczyłem jej w tym programie, to miałem inne zdanie o niej.
Zgłoś
Avatar
Grzechu210 2017-02-05, 23:41
Mój dzień naprawdę byłby słaby, gdyby nie ten screen ;/
Zgłoś
Avatar
Ingles 2017-02-05, 23:55 16
Ale o co tu, kurwa, chodzi? Kim są ci ludzie i o co się spierają? Mógłby jakiś kwejkowicz/gimnazjalista wytłumaczyć ludziom, którzy nie nurzają się w takim umysłowym szambie? Chociaż nie, jednak nie chcę o tym czytać.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-02-06, 0:19 1
To jest idealny przykład: Uderz w stół, a nożyce się odezwą!!!

Nie znam laski, ale facet zniszczył ją poziomem inteligencji!
Zgłoś
Avatar
Synek725 2017-02-06, 0:26 6
Ja pierdole co za tępa kurwa, najpierw pisze że ma wyjebane na opinie a potem obraża ludzi którzy jej piszą prawdę. To nie pierwszy raz kiedy to kurwisko takie akcje odpierdala, do gazu
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-02-06, 0:37 43
Kiedyś z bratem dla beki postanowiliśmy sobie obejrzeć to całe warsaw whore, nie sądziliśmy że może być aż tak źle.
Generalnie nasze odczucia oscylowały między obrzydzeniem a pogardą względem tych osobników których można oglądać w tym całym szoł. Nie ogarniam tego jak można oglądać to gówno regularnie i jeszcze kurwa czekać z wypiekami na twarzy na nowy sezon tych zachlanych degeneratów którzy zachowują się jak zwierzęta wypuszczone z klatek, tylko by żarli, ćpali, chlali i ruchali. Reprezentują sobą najgorsze cechy ludzkie które nigdy nie powinny były być pokazywane w telewizji, gdzie gimbaza to ogląda i uznaje za autorytet tych podludzi.
Mój kolega zna tego wydziaranego blond osobnika który bryluje w nowej edycji tego programu, na castingu powiedział że dla uczestnictwa jest w stanie przeruchać się z chłopem, ogarniacie ten szajs? Zniszczyć swój wizerunek społeczny dla pieniędzy jeszcze w telewizji publicznej to jest najgorsze kurewstwo jakie mi tylko przychodzi do głowy.
Ciekawi mnie kurwa, co ci ludzie będą robić gdy skończą nadawać ten program. Przecież nikt ich nie przyjmie do roboty bo każdy będzie miał już łatkę pijaka i nieobliczalnego ruchacza lub tępej szmaty. Nawet pewne firmy z ciuchami domagają się cenzurowania swoich produktów ponieważ nie chcą być utożsamianie z tym motłochem. Każdy ma na sobie gówniane piętno zeszmacenia się w tym całym warsaw whore. Jedyna nadzieja to praca jako prezenter mtv czyli bezstresowa posadka w telewizji dla debili. Ahhh pamiętam te czasy gdy mtv nadawało jeszcze jackassa, dirty sanches, viva la bam i stankervision, była normalna muzyka, fajne clipy - nawet rock leciał! Beavis i Butthead przewracają się w grobie.
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-02-06, 1:09 9
Rozpierdala mnie koncepcja tego programu, biorą takich patusów do programu, poniżają ich i upokarzają przed całą Polską w TV pokazując jakimi są debilami, oni się z tego cieszą myślą, że są gwiazdami, a twórca programu zbija na tym duży hajs.
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2017-02-06, 1:51 1
Gówno z oliwkami i odpowiedni czek i kurwy będą żarły...chwila ale to już było ale bez oliwek chyba. Czasami zapominam jak bardzo ewoluowaliśmy i staramy się przekroczyć wszelkie granice i dosięgnąć to co 30-40 lat było dla ciemnego pospólstwa i plebsu nie możliwe i nie do pomyślenia. Jak bardzo głupcy wtedy byli ludzie,żeby zamiast żreć gówna i wsadzać ogórka w dupę (razem ze słoikiem) uprawiali warzywa i hodowali zwierzynę...a nocą palili ogniska i patrzyli w gwiazdy(pierdolony romantyk),aż się wierzyć nie chce,że tak nie wiele czasu,a taki progres, co to będzie dalej....mam nadzieje,że parę bombek pierdolnie w końcu.
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2017-02-06, 2:02 6
To nadal leci w telewizji? Pamiętam, jak parę lat temu oglądałem tych podludzi, zastanawiając się, czy można byłoby otworzyć obozy pracy dla ludzi z takim IQ.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie