18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Kolejny świetny film prezentujący przydatność i kompetencje niewątpliwie bardzo potrzebnej instytucji, jaką jest straż gminna



Bezradność w oczach pana komendanta- bezcenna

Dla ADHD: bohaterski wjazd komendanta w 8:17, wcześniej dialog z całkiem miłą i rozmowną strażniczką - widać wyjątek potwierdza regułę
Zgłoś
Avatar
d................! 2013-08-18, 0:39 104
materiał definitywnie na piwko:
- pani oficer z pagonem na cycku,
- mądro-głupi pan komendant,
- obywatel z postawą na piątke.
Zgłoś
Avatar
nygas232 2013-08-18, 1:34 40
Uwielbiam te filmiki z upokarzaniem SM i drogówki, piwo!
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-18, 1:36 35
Straży miejskiej powinno nie być a jeśli już być musi to niech zmieni nazwę na "Agencję Poprawy Budżetu Gmin i Miast" bo strażnicy z nich tacy jak z koziej dupy trąbą.

A już karygodne jest, że funkcjonariusz publiczny nie zna PODSTAWOWYCH PRAW nie wspominając o kodeksie karnym bądź cywilnym.
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-08-18, 1:46
Jak ja uwielbiam takie filmiki, to jest coś co mógłbym oglądać wiecznością
Zgłoś
Avatar
Tomaszov 2013-08-18, 1:56 1
Oddaje moje ulubione, dobrze schłodzone piwo autorowi tego nagrania - winszuje. Bezcenny widok - na takie wrzuty, aż mi się morda cieszy!
Zgłoś
Avatar
Zelusiek 2013-08-18, 1:58
ojjj, pod koniec filmu ksm juz lekko obawiał sie o swoją posade, jakies mysli mu po tej głowce pustej chodziły juz
Zgłoś
Avatar
Yanosik 2013-08-18, 2:11 1
Oby więcej takich komendantów! Zbliża się koniec SM/SG/SW wielkimi krokami. Tacy niekompetentni ludzie na tych stanowiskach poprowadzą wymienione instytucje do autodestrukcji.
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-08-18, 2:16
Szaczun za odwage i checi!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Kylar 2013-08-18, 2:18 26
O! I tutaj możemy zauważyć bardzo prostą zasadę: bądź miły dla mnie, ja będę dla ciebie (to tak odnośnie pani strażniczki).
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-08-18, 2:29 1
cisnąć z nimi kurwami !!! za robotę się brać, a nie porządnych obywateli gnębią...
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-08-18, 2:40 6
Zabawne bo w miejscowości niedaleko mnie też tacy funkcjonują i w sumie służbowym autem jeżdżą tylko na zakupy Reszte dnia siedzą na obrzeżach miasta i mają wyjebane, raz byłem świadkiem gdy paląc papierosa z kolegą i idąc przez park dołączył do nas "strażnik miejski". Jak sam twierdził w trosce o dobro środowiska chciał zobaczyć gdzie wyrzucimy peta Pogoniliśmy go i szedł za nami. Kilka metrów dalej siedziała grupa MAX 14 latków. Siedzieli na ławce właściwie na oparciu a nogi mieli na siedzisku i WSZYSCY czyli 2 łepków i 2 dziewczyny popijali sobie Tyskie mówimy do niego czy on to widzi (zgodnie z prawem jest to niszczenia mienia oraz picie alkoholu w miejscu publicznym no i nieletni). Odpowiedział, że jego to nie dotyczy i on nic nie widzi bo to za dużo papierkowej roboty Można ? można.... Żyć nie umierać idealna praca sam wybiera sobie zlecenia, nakłada mandaty na kogo ma ochotę. Kurwa mać chyba zostanę "Strażnikiem miejskim".

Ps. Odpowiadając już na pytanie co z niedopałkiem rzuciliśmy je mu tuż pod nogi - kiedy powiedzieliśmy, że zgłosimy ten fakt z dzieciakami na policje odszedł.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-08-18, 3:45 23
Zawsze jak jakis funkcjonariusz publiczny prosi o wylaczenie sprzetu nagrywajacego, to mam wrazenie, ze chca spuscic wpierdol osobie nagrywajacej...

Ladnie sie komendant spalil. Mega zbity z tropu jak o prawie jazdy zaczeli gadac.
Zgłoś
Avatar
okrzej 2013-08-18, 4:24 2
Oby więcej takich ludzi. Dzięki nim szybciej zniknie ten gang wyłudzaczy.
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2013-08-18, 5:05 5
Koleś tak go przegabacił że bez jaj mu się ręce trzęsły , srał w gacie bo nie wiedział jakie kolejne trudne pytanie dostanie i brak odpowiedzi.. Leci piwko.
Zgłoś