18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

2019-02-18, 10:35
no to nie wiem, ja mam iPhone SE iOS 12 i nie działa przewijanie, na iPadzie działa fullscreen ale przewijanie nie (suwak sie nie trzyma palca).
szkoda, tablet to moje jedyne narzędzie przeglądania internetu - w pracy mam kompa ale w pracy sie pracuje :P

nie możecie dać flagi w ustawieniach? Stary/nowy odwarzacz i zapisać ustawienia w cookies?

ag...........th
2019-02-18, 12:11
Ja mogę na iOS dać fullscreena, ale przewinąć, podgłośnić już nie. Zresztą, bez full screena jakiekolwiek dotknięcie pasku przewijania pauzuje filmik na czaś dotknięcia.

2019-02-19, 16:28
j00r, agoth,

Wgrałem nową wersję biblioteki odtwarzacza, z tego co przetestowałem na symulatorze to przewijanie już działa. Potrzebuję tylko potwierdzenia odnośnie fullscreena (na symulatorze działa). Nie wiem też co z volume bo na symulatorze go nie mam.

ag...........th
2019-02-19, 18:08
@centurion,
na iOS 12.1.4

przewijać bez full screen można
przewijać na full screen nie można
funkcji regulacji głośności brakuje w ogóle, mogę sobie regulacją na obudowie zmienić.

edit:
teraz po wrzuceniu screena widać że player w ogóle za container wychodzi.
Youtube player śmiga bez zarzutu, ale też jakby go trochę bardziej w lewo ściągało :)

edit2:
na starej mobilnej wersji Brave na tym samym urządzeniu działa przewijanie na full screen (przeglądarka robiona na podstawie opensource Chromium)


2019-02-20, 12:32
Czemu na tym nowym playerze nie można pobierać filmów jak na starym? Kiedyś była taka opcja :-(

2019-02-20, 12:40
:roll:

https://www.sadistic.pl/jak-pobrac-filmik-z-sadolowego-serwera-vt489745.htm

2019-02-23, 22:36
Nie wiem jak na mobilnej ale na PC wersji podczas cytowania czyjegoś postu nie pokazuje w cytowanej treści tego co ktoś napisał innym kolorem.
Dla pewności kliknąłem znów cytuj aby sprawdzić i lipensztajn. Screen obrazuje sytuację.


2019-02-25, 17:55
Ciekawi mnie czy w API nowego playera jest jakaś funkcja typu skocz do. Fajna była by opcja linków podobnych do tych na YouTube gdzie jest podświetlony tekst np. 3:40 i po kliknięciu pozycjonuje się film na wskazanym momencie.

2019-02-26, 09:48
j00r napisał/a:

Ciekawi mnie czy w API nowego playera jest jakaś funkcja typu . Fajna była by opcja linków podobnych do tych na YouTube gdzie jest podświetlony tekst np. 3:40 i po kliknięciu pozycjonuje się film na wskazanym momencie.



Ogólnie się da to zrobić bez większego problemu, ale tutaj będzie to bardzo trudne, gdyż na jednej stronie może być więcej niż 1 film, nawet w samym głównym poście może być więcej niż 1 i nie wiadomo do którego miałoby się to odnosić

2019-02-26, 11:05
Centurion napisał/a:

Ogólnie się da to zrobić bez większego problemu, ale tutaj będzie to bardzo trudne, gdyż na jednej stronie może być więcej niż 1 film, nawet w samym głównym poście może być więcej niż 1 i nie wiadomo do którego miałoby się to odnosić



to samo od razu pomyślałem, ewentualnie zamiast href=javascript: dać to na onlclick, i wtedy po parentach jechać do najbliższego elementu article. No ale to już zabawa

2019-02-26, 13:23
Wnoszę o dodanie do regulaminu punktu o zakazie promowania swoich ch*jowych gimbo filmikow na yt.

2019-02-27, 18:41
Jest problem z Chrome.

W incognito filmy działają. I będę musiał ogarnąć pobieranie wg Angela.

2019-02-27, 20:19
Jeśli w incognito działają to problem jest po Twojej stronie

Możesz spróbować dać F12 w Tabie "Network" zaznaczyć ptaszka przy [x] Disable cache, F5 by odświeżyć stronę a potem odznacz ptaszka

2019-03-07, 22:34
Nie mogę odpisać na wiadomość, bo dostaję komunikat że najpierw muszę wpisać treść wiadomości, którą mam już wpisaną. Why k***a? :wtf:

2019-03-08, 07:32
Kiedy cytuję kogoś kto coś cytował mam tylko @nick a kiedy cytuję kogoś kto nie cytował mam normalnie.