18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

2019-10-16, 17:43
Kiedyś wchodząc na ta stronę nie martwilem się reklamami i innym gównem tego typu. Dzis wchodzę chce przełączyć stronę nie mogę bo wyskakują reklamy weź admin to badziewie usuń. Chyba że bardziej Ci zależy na kasie niż na użytkowniku.

2019-10-23, 01:21
W związku z moją debilną wtopą początkującego w zakładaniu tematów chciałem zasugerować coś takiego. Może jestem odosobniony w moim przypadku, ale chyba właśnie tu była przyczyna...



2019-10-23, 02:48
Wyszukiwanie po tagach powinno być domyślne a dopiero tam link do tej ch*ja wartej forumowej szukajki co w by piasku na pustyni nie znalazła.

Zresztą z wyszukiwarki w 99% przypadków korzystają moderatorzy/dublerzy/stali użytkownicy wyszukując dubli więc to pod nas powinno być zaprojektowane.

sa...........os
2019-10-26, 03:22
A ten... Da się jakoś obejrzeć wszystkie posty danego usera? Klikam se usera, dajmy na to Marinisa, najeżdżam zakładkę "posty" i widzę tylko kilkanaście (a napie**olił 900). A się nadupcyłem trochę tanimi browcami i poczytałbym se coś mądrego, żeby stać się wartościowszym człowiekiem. No to ten... zróbcie tak, by się dało, albo postawcie jaką flachę czy co...

2019-10-26, 09:16
sanctusdiavolos, klik nie w zakładkę, a w liczbę postów daje wszystkie wyniki -> https://www.sadistic.pl/posty/marinis,274311/


2019-11-07, 18:29
Dzień dobry,

Od dawna noszę się zamiarem napisania o problemie.

Internet i połączenie, (szybkość itp.) mam dobrem, ale czasami czekam na załadowanie się filmiku w całość hektolitry czasu. Stąd moje pytanie, co może być nie tak?

Bo przy ładowaniu filmików z YT na Sadolu nie ma problemów, Z innych stron też, ale sadolowy player to jakiś kurła dramat...

Dziękuję, mam nadzieję że dokupicie parę skrzynek i z 2 metry światłowodu...

2019-11-11, 19:17
Taki błąd w liczeniu do 10-ciu. Problem występuje w przypadku "hard 10 losowych" często nie pokazuje nawet pięciu.

ch...........li
2019-11-17, 13:36
Nie działa zakładka Uśmieszki na sb, w ogole okno z emotkami nie wyskakuje. ;/

2019-11-23, 13:26
Cześć. Potrzebuję pomocy w usunięciu posta. Zamiast treści, ktora miala być dodana telefon (zapewne przez moją nieuwagę) dodał inny plik. Prosze o pomoc lub info jak to moge usunąć- lub proszę o usuniecie.

[ Komentarz dodany przez: Beny: 2019-11-23, 13:46 ]
Zrobione.

2019-12-04, 22:00
Problem z playerem . Widzę że temat poruszany ale bez rezultatu. W chromie nie odtwarza filmików z playera , w trybie incognito jest ok , podobnie w innych przeglądarkach. Na komputerze w pracy z moimi ustawieniami przeglądarki jest ok .
Pomocy !!!

2019-12-04, 22:10
:roll:

Jeżeli w incognito filmiki działają tzn że masz coś namieszane w dodatkach do przeglądarki a na to wpływu już nie mamy. Może źle skonfigurowany dodatek typu adblock lub dograne jakieś dziwne kodeki. Zacznij od (1) wyłączenia w ustawieniach po kolei dodatków i zobacz co się dzieje, (2) przywrócenia ustawień w przeglądarce a jak to nie pomoże to (3) reinstalacja/instalacja przeglądarki bez żadnych dodatków.

2019-12-04, 22:52
Nic nie pomogło . najciekawsze że tylko sadistic . Ale mam kolejny objaw : gdy chcę wejść w komentarze pod jakimkolwiek filmem i jestem na którejkolwiek stronie to wywala w pasku adresu www.sadistic.pl/# .

Ogarnięte . Chrom sie zbiesił

ra...........n1
2019-12-11, 16:28
Takie pytanie. Może i się mylę, ale czasami po kilku chwilach rzeczy "fajne" lądują w sucharach a totalne gnioty znajdują się na głównej. Jak to jest hm?

2019-12-14, 19:22
rasputin1 napisał/a:

Takie pytanie. Może i się mylę, ale czasami po kilku chwilach rzeczy "fajne" lądują w sucharach a totalne gnioty znajdują się na głównej. Jak to jest hm?



Aby temat trafił na główną musi uzbierać 20 piw w ciągu 24 godzin. Tematy lądujące w sucharach przed upływem doby są tam przenoszone ręcznie przez moderatorów, którzy uznają materiał za ch*jowy.

Su...........wn
2019-12-16, 21:56
Scroll top button.