18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

2020-01-03, 13:39
nie ma żadnych linków a zgoła taki głupi komunikat wyskakuje jak na załączonym obrazie:


2020-01-03, 15:40
Skasuj te wielokropki i będzie git. Do moderatorów nie można wysyłać linków na pw a być może wielokropek jest traktowany jako kawałek jakiegoś adresu internetowego.

ch...........li
2020-01-25, 08:18
Pod tematem wyświetlany jest najlepszy komentarz. Warto przy tym komentarzu dodać ikonkę piwa, aby nie trzeba było rozwijać listy z komentarzami i szukać właśnie tego, aby dać piwo.

2020-01-25, 16:52
chili-chili napisał/a:

Pod tematem wyświetlany jest najlepszy komentarz. Warto przy tym komentarzu dodać ikonkę piwa, aby nie trzeba było rozwijać listy z komentarzami i szukać właśnie tego, aby dać piwo.



Popieram. Dzięki temu łatwiej przekroczę 2 miliony piw. Wielokrotnie ludzie do mnie pisali "Ej weltór k***a dajesz tak zajebiste komentarze, że piwka same ci wpadają ale wk***ia mnie, że muszę rozwijać komenatrze aby ci dać kolejne piwko".
No i teraz mamy rozwiązanie tego palącego problemu.

:krejzi:

2020-01-25, 17:01
Bez sensu. Nie można stwierdzić, że komentarz jest najlepszy bez porównania go z innymi.

2020-01-25, 17:39
Sunday napisał/a:

Bez sensu. Nie można stwierdzić, że komentarz jest najlepszy bez porównania go z innymi.



Raczej nie chodzi o to aby stwierdzać czy jest najlepszy tylko aby dać piwko jeśli komentarz się podoba.

Żarty żartami ale serio takiej opcji mi brakuje od zawsze. Widzę fajny komentarz i chcę dać piwko bez rozwijania. Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy ale widzę, że ten konkretny najlepszy który jest pod tematem jest moim zdaniem warty piwka.

Nie chodzi o ocenianie czy faktycznie ten albo inny jest najlepszy. Po prostu aby móc dać piwko szybko.
Bo jeśli mamy oceniac który jest najlepszy to może wyj***ć promowanie najlepszego i po prostu niech każdy rozwija i sam ocenia.

2020-02-13, 15:52
Hm, co jakiś czas występuje problem z bazą filmów. To co dziś jest stroną filmową nr 17507, wczoraj było przykładowo 17900. Ten problem pojawia się średnio raz na tydzień, po jakimś czasie, numerowanie stron wraca do stanu poprzedniego

2020-04-13, 11:55
Pod tematem z dokumentalne, Jeden z użytkowników wpadł na wspaniały pomysł.
Wiem że tu nie ma demokracji ale kto jest za ?
Zamiast piwek w komentarzu Tak lub Nie.

bercisko napisał/a:

Są święta jakieś tam, przeklinać może nie wypada - co to g...no, do k...rwy nędzy robi na Sadolu???? Może wprowadźmy opcję "nocnik z moczem" jak coś się nie podoba. Taka równowaga dla kufla z piwem.



Link do tematu i posta.

https://www.sadistic.pl/gdy-zgasna-swiatla-wokalistka-disco-danceszula-vt514724.htm

2020-04-13, 11:57
Zamiast nocnika z moczem powinno być logo z kaczyńskim. Jak jest ok to piwko jak ch*jowe to kaczor leci i po sprawie.

2020-04-13, 13:36
zwierzak30 napisał/a:

Pod tematem z dokumentalne, Jeden z użytkowników wpadł na wspaniały pomysł.
Wiem że tu nie ma demokracji ale kto jest za ?
Zamiast piwek w komentarzu Tak lub Nie.
Link do tematu i posta.



Obsług forum ma odpowiednie narzędzia aby więcej tego typu tematy nie pojawiały się na forum.

;-)


2020-05-05, 13:26
Witam serdecznie

Dotyczy przenoszenia tematów do działu "Było".

Dobrym zwyczajem byłoby aby tematy przenoszone do działu dubli były linkowane również przez administrację.
Po piątym skasowanym z rzędu moim tematem na zasadzie "gdzieś to kiedyś widziałem" postanowiłem coś o tym napisać.
Użytkownik przeszukując przykładowo 1500 tematów poświęca temu jaki czas, co należałoby uszanować podając link do dubla, a czego definitywnie wymaga się od innych.
Temat o tyle ważny, że dotyczy powagi i prestiżu administratorów ... oraz częstego karania za "było".

2020-05-05, 13:44
Temat wałkowany od lat, więc tylko na szybko podlinkuję odpowiedni post -> (klik)

Dodatkowo pamiętaj, że tysiące tematów zostało skasowanych z powodu usunięcia z YT lub LiveLeak

btw. Od tygodnia nie odpisałeś mi na wiadomość w której pytałem cię dlaczego sztucznie nabijasz sobie pomagajki podając NIEPRAWIDŁOWE linki!

2020-05-05, 14:12
Nieładnie.
Jeden link, a Ty zrobiłeś z tego liczbę mnogą.
Odpowiedź wisiała parę dni do odebrania, nie odbierałeś, więc ją skasowałem.

2020-05-05, 14:25
Jestem na forum trochę częściej niż co kilka dni i z sadolowych PW też dużo korzystam.
Mogłoby się jednak zdarzyć, że faktycznie tą jedną przegapiłem, dlatego teraz sprawdziłem jeszcze mail'a.
Brak kopii - nigdy nie wysłałeś żadnej odpowiedzi na moją wiadomość z [2020-04-28, 16:32]

2020-05-05, 14:50
Myślisz, że jaki miałbym w tym cel , aby pisać nieprawdę?
Ty natomiast próbujesz mnie usilnie zdyskredytować.
Wiadomość wisiała w zakładce "do odebrania" od 2020-04-28 do 2020-05-03.
Koniec tematu.