18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

2020-05-10, 23:38
mam pytanie, a nie wiem gdzie spytać Wstawiłem film w którym jakieś stado sadoli znęca się nad kotem. Po chwilach paru został usunięty, za niezgodność z regulaminem. Co tam było nie tak? Powinno iść na hard czy można pokazywać ucinanie głów, ale kotków nie tykać?

2020-05-10, 23:42
freederry napisał/a:

mam pytanie, a nie wiem gdzie spytać Wstawiłem film w którym jakieś stado sadoli znęca się nad kotem. Po chwilach paru został usunięty, za niezgodność z regulaminem. Co tam było nie tak? Powinno iść na hard czy można pokazywać ucinanie głów, ale kotków nie tykać?



Jest bezwzględny zakaz wrzucania materiałów ukazujących znęcanie się nad zwierzętami.

ch...........li
2020-11-07, 20:30
Zmiany.

Może potrzebne może i nie...
W skrzynce odbiorczej wiadomości które zostały ( przez nas) przeczytane powinny wyraźnie odróżniać sie od tych nieprzeczytanych... nie wiem np. kolorem czy coś. Chyba ze tylko mi sie to zlewa od nadmiaru kokainy :roll:

2020-11-08, 10:35
chili napisał/a:

Zmiany.
Może potrzebne może i nie...
W skrzynce odbiorczej wiadomości które zostały ( przez nas) przeczytane powinny odróżniać sie od tych nieprzeczytanych... nie wiem np. kolorem czy coś. Chyba ze tylko mi sie to zlewa od nadmiaru kokainy



Podbijam. Kolor flagi (?) Powinien być zdecydowanie inny bo się zlewa. :-/

sa...........os
2020-11-16, 21:01
Heh, mam taki pomysł natury technicznej. Można by zrobić jakiś przycisk zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem (mam tu na myśli głównie utylizację rzucających obelgami szczyli z nadmiarem wolnego czasu i poczuciem bezkarności). Z tego co obserwuję, moderacja nie jest w stanie wszystkiego wyłapać, a choć donoszenie jest "be" i tak dalej, forum tworzą użytkownicy - i jeśli my - użytkownicy - sami tego syfu nie będziemy sprzątać na bieżąco, będzie tylko gorzej. Innego wyjścia niestety nie ma - wszak nie wyjebie się w zęby wyszczekanemu gówniarzowi przez kabel od internetu.
Moderacja coś tam niby usuwa tych zjebów, ale sporo nie udaje się odsiać - a tak byłoby proste kliknięcie i moderatorowi zaświeca się jakaś lampka, że trzeba sprawdzić co i jak. :P

Istotna rzecz jest taka, że owy przycisk zgłaszania mieliby tylko co aktywniejsi i zdrowsi na umyśle użytkownicy. Dlaczego? By uniknąć burdelu i nadużywania tej funkcji przez trolli i tym samym obrzucania modków dodatkową robotą.
Dajmy na to - opcja dla userów z co najmniej 500 postów i brakiem warnów (ewentualnie jakimś limitem - któż z nas jest bez grzechu). Albo jakieś inne kryterium, jakie już sobie sami wymyślicie.

Mnie to tam nawet w sumie jebie to, co ktoś tam sobie klepie pod moim adresem (jak widać wciąż tu jestem), ale wk***ia mnie, gdy jakieś cepy z zerowym wkładem w forum sapią do nowych userów mających faktycznie "sadystyczny potencjał" i zapodających interesujące wrzutki. Przez te lata na forum zaobserwowałem nie raz, że klawi ludzie szybko rezygnują i trochę to lipoza moim zdaniem.

Przemyślcie to sobie, bo wydaje mi się, że mogłoby to ułatwić Wam pracę i uczynić to forum trochę mniej zj***nym miejscem.

Ja...........ro
2020-11-17, 00:11
ja proponuje wyj***nie jakiegoś algorytmu odpowiedzialnego za filtrowanie PW co wypie**ala komunikat, że na PW nie można wysyłać linków.
Przede wszystkim dlatego, ze to sie jebie i wywala komunikat z dupy przy normalnej wiadomości, zero linków i ch*j, nie wyślesz bo box sobie myśli, że jakiś ciąg znaków to link.
dwa, że ch*j kogo obchodzi co ludzie sobie wysyłaja na PW, od tego jest PW. To nie płatna roksa ze nie mozna sie wymienic numerem telefonu czy linkiem do furasów...

2020-11-17, 00:21
Jaczuro, najpierw postaraj się pisać w ramach ogólnie przyjętych norm obyczajowych, jeśli chcesz żeby twoja sugestia była traktowana poważnie.

2021-01-14, 10:17
A ja właśnie zobaczyłem, czemu fantastico tak rzadko widuję...
Sunday, Ty chyba jesteś niewyżyty na jakiejś płaszczyźnie. Dobrze wiesz, że fantastico nikomu nie szkodził, a jego opisy zawsze były takie, jakie znamy i choćbyś mu banował cały internet, to tego nie zmienisz. Tak samo, jak nie odetniesz dostępu do portalu mi i całej reszcie popaprańców, którzy w dupie mają te całe warny i grożenie palcem. Oczywiście zasad pilnować ktoś musi, ale egzekwowanie prawa powinno być wykonywane z rozsądkiem. Ledwo tu wszedłem, żeby to na forum napisać, a już me oczy kolejny twój kwiatek wita:

Sunday napisał/a:

, najpierw postaraj się pisać w ramach ogólnie przyjętych norm obyczajowych, jeśli chcesz żeby twoja sugestia była traktowana poważnie.



No Jaczuro może kulturą nie tryska, ale ja nie widzę problemu w tym, żeby jego sugestia została potraktowana poważnie. Zwrócił uwagę na występujący problem i chwała mu za to. Od tego jest ten dział i widząc jego składnię, to można nawet powiedzieć, że starał się jak mógł. Cenię sobie ten portal i nie blokuję na nim reklam ad-blockiem, bo jest on, moim zdaniem, jedną z ostatnich ostoi czystego i nieokrzesanego internetu. Niestety tacy żandarmi jak Ty starają się zrobić z niego miejsce do porzygu sterylne, wolne od wszelakich uchybień. Uważam, że takie działania nie mają większego sensu, bo ludzie nie wchodzą tutaj szukać poprawności politycznej, czy "ogólnie przyjętych norm obyczajowych", jak to napisałeś. Regulamin jasno określa, kto ponosi odpowiedzialność za publikowane tutaj treści. Nie ma potrzeby zgrywać surowego wujaszka, który twardą ręką pokazuje gdzie kto ma stanąć. Na każdym forum jakie w życiu widziałem zawsze jest to samo - moderusom władza do głowy uderza. Wydaje mi się, że wasza rola polega na trzymaniu portalu w dobrej kondycji, a nie pouczaniu pasem wszystkich na każdy temat...

Jeśli w twojej pokrętnej logice to, co napisałem, nie jest sugestią i źle trafiłem, to proszę, mam następną: tagi popraw. Albo wymyśl mechanizm, który pozwalałby poprawiać je tym najbardziej "pomagającym". Ile to razy i od ilu lat podnoszono temat, że film zdublowany na 1000%, ale nie idzie odnaleźć, bo źle, albo wcale nie otagowane? I nie przekonuje mnie sugestia, że "może widziałeś gdzieś indziej, kolego". Akurat ja nie przeglądam żadnych innych stron z podobnymi treściami. Od 5 lat. Jak przystało na rasowego piwniczniaka nie mam też żadnych znajomych, którzy lubią podobne treści, więc nie ma siły - jeśli coś widziałem, to widziałem to, bo nie mam snów proroczych, a widziałem to tutaj, bo nigdzie indziej zobaczyć nie mogłem. Mimo tego sam wiele razy nie mogłem udowodnić dubla przez schrzanione tagi...

Ja wiem, że Wam, starym wygom, ciężko przeboleć fakt, że Sadol stoczył się tak nisko, jak nigdy wcześniej, ale to nie pierwsza i ostatnia rzecz, która kiedyś smakowała lepiej. To se ne vrati. Pewnie ja też w twoim mniemaniu używam jakichś nieodpowiednich słów, obraziłem jaśniepański majestat albo pomyliłem działy, więc jak ma Ci to zrobić lepiej, to wal mi te warny, czy tam bany, a ja i tak wieczorem tu wrócę. Piszę otwarcie, bo sumienie mam czyste. Nikomu tu nigdy nie zaszkodziłem i nie szkodzę, a jak macie mnie za te słowa karać, to niech inni chociaż widzą, za co te kary się dostaje. :-?

Pozdrawiam Was i zluzujcie lejce, bo wylewów podostajecie.

2021-02-01, 14:26
Bardzo proszę o zmianę na forum polegającą na wprowadzeniu możliwości filtrowania tematów od autora (czarna lista autorów), aby każdy Sadol miał możliwość oszczędzenia sobie przeglądania tematów od autorów, których chcieliby stąd wyeliminować permanentnie.

Za:
- ignorowanie tematów danego autora
- nowy ranking, czyli najbardziej ignorowani autorzy tematów
Przeciw:
- mniej okazji na wyłapanie dubla, bo ci zignorowani mogli to już wrzucić

--------------


A tu jeszcze poprawka do forum:

Problem: cytowanie podkreślonego tekstu > podkreślona część nie jest wklejana do nowego posta.

Dodatkowo sprawdziłbym inne typy formatowania tekstu, bo może być to problem z cytowaniem tagów.


----------------


Kolejna poprawka:

Problem: Brak komunikatu o nie wysłaniu komentarza z powodu zbyt krótkiego czasu od opublikowania kolejnego. Nie występuje z Forum, a z widoku domyślnego, wersja na PC.

2021-02-01, 14:28
Rebeliant,

Sam sobie odpowiedziałeś czemu nie ma takiej funkcji i jej nie będzie. Co nam po rankingach jak serwery zaleje fala dubli. Z każdego poziomu forum widać autora tematu więc wystarczy taki temat ominąć ;-)

2021-02-01, 14:31
Angel napisał/a:

,
Sam sobie odpowiedziałeś czemu nie ma takiej funkcji i jej nie będzie. Co nam po rankingach jak serwery zaleje fala dubli. Z każdego poziomu forum widać autora tematu więc wystarczy taki temat ominąć



Nie wystarczy ominąć, bo już po oczach jebło. Można nie ur*chamiać wideo, ale zdjęcia się już nie odzobaczy. Poza tym od dubli jest moderacja, a ta i tak z definicji nie może filtrować sobie autorów, musi oglądać każde sp***olenie, zwłaszcza Hard.



P.S.: Patrz edycja, bo przy okazji kilka poprawek wrzuciłem.



@Everyone: Czy jest na sali Sadol-programista zdolny do napisania pluginu do Firefox, który by wprowadzał czarną listę twóców tematów i ich nie wyświetlał? Zapłacę 100 PLN :D

2021-02-01, 14:46
Rebeliant,

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl.

Nie wiem skąd przekonanie, że to obsługa forum jest od dubli. Obsługa owszem usuwa duble ale to na zakładającym temat w pierwszej kolejności spoczywa obowiązek sprawdzenia czy dana treść nie pojawiła się na forum. Dodatkowo jest opcja raportowania dubli przez pozostałych użytkowników. Zgadzam się, że to obsługa wyłapuje znaczną część dubli ale nie oznacza to, że można wrzucać na pałę bo się komuś nie chce się poświęcić 30 sekund na szukanie czy przeglądać systematycznie tematów na forum. Jako ciekawostkę podam że rekord to prawie 200 dubli (w 4 dni) jednego tematu który był na forum na 1 stronie działu HARD.

Pozostałe kwestie do poprawki przez administratora i jak to zwykle bywa nastąpi to w bliżej nieokreślonym czasie. ;-)

2021-02-01, 14:55
Angel napisał/a:

,
4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl.
Nie wiem skąd przekonanie, że to obsługa forum jest od dubli. Obsługa owszem usuwa duble ale to na zakładającym temat w pierwszej kolejności spoczywa obowiązek sprawdzenia czy dana treść nie pojawiła się na forum. Dodatkowo jest opcja raportowania dubli przez pozostałych użytkowników. Zgadzam się, że to obsługa wyłapuje znaczną część dubli ale nie oznacza to, że można wrzucać na pałę bo się komuś nie chce się poświęcić 30 sekund na szukanie czy przeglądać systematycznie tematów na forum. Jako ciekawostkę podam że rekord to prawie 200 dubli (w 4 dni) jednego tematu który był na forum na 1 stronie działu HARD.
Pozostałe kwestie do poprawki przez administratora i jak to zwykle bywa nastąpi to w bliżej nieokreślonym czasie.



No i? Zakładając, że zacznę cokolwiek wrzucać, to co jak nie znajdę? Równie dobrze mogę wrzucać jak leci, bo efekt jest zbliżony - szukanie jest wyjątkowo trudne, bo nie szuka po zawartości, a po tagach czy tytułach. Czyli na koniec to obowiązek moderacji, usuwanie dubli. Autorzy mogą co najwyżej dołożyć wszelkich starań, aby dubla nie wrzucać, usuwanie dubli ma miejsce codziennie. Dziś wpadło tam już 6 wątków.

Co do dubli, to i mi się zdarza znaleźć, choć to kropla w morzu. Inni mnie wyprzedzają.

Mimo wszystko zobacz na 9Gag > tam mają w ch*ju duble i strona jest chyba najlepszą pod względem ilości nowego kontentu na świecie.

2021-04-11, 12:49
Czy ktoś jeszcze ma/miał taki problem z wyświetlaniem filmów? Mam laptop podłączony do tv i wczoraj zauważyłem taki problem. Jakieś rady? Sugestie?
Korzystam w ten sposób od 5 lat i wcześniej był wporządku.


2021-06-02, 16:20
Na mobilnej nie widać ankiet zakładanych w tematach.