18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
agrus11 2024-06-29, 23:38 5
Macie racje, zaręczyny powinny być takie same, z szacunkiem. Szacunek musi być, no chyba, że....panna zdradzi gościa i będzie pętla. Z facetem można robić wszystko, a tutaj biedna panna....jesteście chorzy XD podświadomie bornicie jej XD spermiage XD panny jadą ostro z chłopami i nikt się tym nie przejmuje, a tutaj? biedna istotka..gość przesadził XDD ehhhh zrobił się wykop i tiktok z sadistica. Przegramy, jak my i jako wszyscy. Ament.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-06-29, 23:39 2
zachartował maużowinę
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-29, 23:39 2
Jak w którymś odcinku "07 zgłoś się" tylko że ona poroniła a sprawcy "żartu" zostali zamordowani.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-06-29, 23:46 5
Pojebane w chuj, jeśli nie fejk to zafundowali niezłą traumę dziewczynie, wcześniej posiwieje
Zgłoś
Avatar
gambit997 2024-06-30, 0:12 4
Jest debilem, to pewne. Pytanie skąd tak dorodną ekipę zjebów pozyskał. Pewnie rodzeństwo z poprzednich związków matki...
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-06-30, 0:29 3
Na miejsce tej laski bym odrzucił pajaca, ale poprosił kolegów, żeby mu wpierdolili przy okazji i zapytali dlaczego się zesrała kurwa jedna.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-30, 0:34 13
Obcięte spodenki, pedalska czapeczka i dziara na łydce udowadnia, że na starość zostanie menelem.

Zmywareczka przy pierwszej okazji przesiądzie się na gościa w pachnącej koszuli jeżdżącym firmowym Audi.

Wiem to, bo od zawsze odbijałem takie łaski. One szybko nudzą się tamtymi typami, nieokrzesanymi prostakami. Potem robią łaskę z połykiem po to, żebym zabrał je z tamtego świata, oddają siebie i wszystko co mają. Ale należy im się tylko pogarda, dodatkowo wzmocniona przetrzepanym tyłkiem i utratą resztek godności...

Do końca życia wspominają chwilę, gdy dawały dupy na pachnącym nową skórą tylnym siedzeniu Audi...
I jest to ich jedyne osiągnięcie.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-06-30, 1:04 2
Polski romantyk...
Zgłoś
Avatar
fdfafasdasfafdaf 2024-06-30, 2:22 1
Co Wy pierdolicie piekna akcja az dalem piwo
Zgłoś
Avatar
Stolik288 2024-06-30, 3:02 4
smc napisał/a:

Obcięte spodenki, pedalska czapeczka i dziara na łydce udowadnia, że na starość zostanie menelem.
Zmywareczka przy pierwszej okazji przesiądzie się na gościa w pachnącej koszuli jeżdżącym firmowym Audi.
Wiem to, bo od zawsze odbijałem takie łaski. One szybko nudzą się tamtymi typami, nieokrzesanymi prostakami. Potem robią łaskę z połykiem po to, żebym zabrał je z tamtego świata, oddają siebie i wszystko co mają. Ale należy im się tylko pogarda, dodatkowo wzmocniona przetrzepanym tyłkiem i utratą resztek godności...
Do końca życia wspominają chwilę, gdy dawały dupy na pachnącym nową skórą tylnym siedzeniu Audi...
I jest to ich jedyne osiągnięcie.



I się obudziłeś wtedy?
Zgłoś
Avatar
Otu 2024-06-30, 3:24 1
kurwa ale debil xd
Zgłoś
Avatar
Tutentamten 2024-06-30, 5:05 1
Gratuluję pomysłu 👏 Poprosimy o filmik z wieczoru kawalerskiego
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-06-30, 7:38
A bez tego to nie mogą się ruchać? - na co to komu.
Zgłoś
Avatar
kamilja 2024-06-30, 9:10 2
Baronessa napisał/a:

Mega żenujące gówno. Wyrazy współczucia dla panny. Na jej miejscu spierdalał bym do lasu, ale nie ze strachu, tylko przed wizją spędzenia reszty życia z takim wieśniakiem...



Na wsi jest mnóstwo mądrych ludzi. To była pisowska hołota. Rzeszów to ich stolica. Tam jest ich najwięcej.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-06-30, 11:05 1
Klijent jest tak głupi jak pedalujacy pedalarz
Zgłoś