18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
elim 2024-06-24, 19:06
W rosji mężczyźni mają przejebane (kobiety też), całe życie jest tam tak ustawione że można dostać wpierdol, na podwórku,, w szkole, na kolonii, w wojsku, w pracy, na ulicy, w wojsku, na wojnie, w wojsku. Czasem dla odmiany w wojsku przełożony też może dokonać gwałtu na podwładnym. Wielu rosjan nie wytrzymuje takiego traktowania w armii kacapii i po prostu dokonuje samobójstwa, albo zabicia oprawcy.
Zgłoś
Avatar
Ketchuptortex 2024-06-24, 22:07
donkapusta napisał/a:

Cóż może będziecie się śmiać, ale miałem podobnie, na koloniach. Nie w takim zakresie ilości oprawców. Był jeden większy silniejszy. Ale doszło do takiej sytuacji, że zawziąłem się . Zamknąłem balkon. Nie mógł uciec (połączone pokoje kolonijne). Zwyczajnie mu dopierdoliłem, oczy podbite, warga rozcięta. Odpuścił. Czasem odrobina odwagi, przekroczenie linii powoduje, że napastnik traci rezon, nie jest już taki silny i zdecydowany.
ps
możecie ryć ze mnie bekę, ale kto z was tak nie miał? Jeden się odważył przeciwstawić inny nie.



Pośmiać się mogę bo byłem taką pizdą że nigdy się nie postawiłem -.-
Zgłoś
Avatar
beeveer 2024-06-25, 14:03
donkapusta napisał/a:

Cóż może będziecie się śmiać, ale miałem podobnie, na koloniach. Nie w takim zakresie ilości oprawców. Był jeden większy silniejszy. Ale doszło do takiej sytuacji, że zawziąłem się . Zamknąłem balkon. Nie mógł uciec (połączone pokoje kolonijne). Zwyczajnie mu dopierdoliłem, oczy podbite, warga rozcięta. Odpuścił. Czasem odrobina odwagi, przekroczenie linii powoduje, że napastnik traci rezon, nie jest już taki silny i zdecydowany.
ps
możecie ryć ze mnie bekę, ale kto z was tak nie miał? Jeden się odważył przeciwstawić inny nie.



czyli nie tylko ruskie to spierdolona dzicz.. polacy też.
Zgłoś
Avatar
ghostQ 2024-06-26, 12:49
prawdziwi bohaterze, którzy raczej nie wyrośli z czasów podstawówki..
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-06-30, 20:42
dobrze jebać ruską kurwę!!
Zgłoś