18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-23, 20:23 12
Nie chciał śpiewać "baćko nasz bandera".
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-23, 20:27 22
Ruskie się napierdalają między sobą. Nie widzę problemu.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-23, 20:28 3
Pierwszy dzień w internacie.

Każdy przez to przeszedł.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-23, 20:45 2
Za moich czasów to się nazywało "kocówa". Rzucało się w nocy o ciemku kocem na takiego nowicjusza i okładało, ale z reguły kończyło się co najwyżej niewielkimi siniakami.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-23, 21:08 46
Cóż może będziecie się śmiać, ale miałem podobnie, na koloniach. Nie w takim zakresie ilości oprawców. Był jeden większy silniejszy. Ale doszło do takiej sytuacji, że zawziąłem się . Zamknąłem balkon. Nie mógł uciec (połączone pokoje kolonijne). Zwyczajnie mu dopierdoliłem, oczy podbite, warga rozcięta. Odpuścił. Czasem odrobina odwagi, przekroczenie linii powoduje, że napastnik traci rezon, nie jest już taki silny i zdecydowany.

ps
możecie ryć ze mnie bekę, ale kto z was tak nie miał? Jeden się odważył przeciwstawić inny nie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-23, 21:20 12
donkapusta napisał/a:

Cóż może będziecie się śmiać, ale miałem podobnie, na koloniach. Nie w takim zakresie ilości oprawców. Był jeden większy silniejszy. Ale doszło do takiej sytuacji, że zawziąłem się . Zamknąłem balkon. Nie mógł uciec (połączone pokoje kolonijne). Zwyczajnie mu dopierdoliłem, oczy podbite, warga rozcięta. Odpuścił. Czasem odrobina odwagi, przekroczenie linii powoduje, że napastnik traci rezon, nie jest już taki silny i zdecydowany.
ps
możecie ryć ze mnie bekę, ale kto z was tak nie miał? Jeden się odważył przeciwstawić inny nie.



Tu nie ma nic do śmiacia Lata 80-90 u dzieciaków to było prawo dżungli. Jak się ostro nie postawiłeś, to miałeś przesrane
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2024-06-23, 21:20 4
Ta trza być twardym nie miękkim .. i następa patola wyrośnie . Nauka i trening a nie napierdalanie po kątach ...czego te biedne dzieci się nauczą ? empati?wspóczucia ? czy agresji...

Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-06-23, 21:56 2
Mi kiedyś ktoś nasikał do butów u musiałem 2km wracać w osikanych butach
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-23, 21:58 4
Geraldinio napisał/a:

Tu nie ma nic do śmiacia Lata 80-90 u dzieciaków to było prawo dżungli. Jak się ostro nie postawiłeś, to miałeś przesrane



To tak jak na ZK. Pierwszy dzień wchodzisz tylko z mandżurem i powoli wbijasz level/budujesz pozycję i zdobywasz itemy i wyposażenie izdebki. Dużo na starcie daje papier z umiejętnościami np. jakaś dziesiona czy 280. Inne drzewko rozwoju mają tzw. peugeoty, majty czy dwusetki. Najczęściej awansują na samym początku przygody na poziom cwela, a tylko nielicznym udaje się przejść od zera do poziomu frajera
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-23, 22:04 3
Pięknie się bawią kacapy zajebane... 🥰
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-06-23, 22:50 1
Ta wyglądałby każde kolonie w latach 90-tych
Zgłoś
Avatar
banshee 2024-06-23, 22:53
Jebane zwierzęta. Tak oni, jak i szanowni rodzice do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
outline 2024-06-23, 22:55 4
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To tak jak na ZK. Pierwszy dzień wchodzisz tylko z mandżurem i powoli wbijasz level/budujesz pozycję i zdobywasz itemy i wyposażenie izdebki. Dużo na starcie daje papier z umiejętnościami np. jakaś dziesiona czy 280. Inne drzewko rozwoju mają tzw. peugeoty, majty czy dwusetki. Najczęściej awansują na samym początku przygody na poziom cwela, a tylko nielicznym udaje się przejść od zera do poziomu frajera



Widzę, że tam w chacie ciekawie miałeś jak już taki obeznany ;D
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-06-23, 23:05 6
Nie na widzę takiego skurwysyństwo
,
kto by to nie był.
Zgłoś