18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zielone pole
biedronka19920 • 2011-04-11, 4:00
Słaba jakość, ale kumaci wiedzą o co chodzi. Niestety brak topków, ale sama obecność nakręca.
Zgłoś
Avatar
biedronka19920 2011-04-12, 13:35
Dziechu@ Miejsce to znajduje się w Austrii, a z tego co mi wiadomo nie ma tam legalizacji, więc wątpie, że jakiś tam rolniczek zasadziłby sobie tego ileś tam hektarów. Wystarczy też spojrzeć na kształt roślin i odrazu widać, że uprawiana jest do innych celów, a nie do palenia. Wrzucam bo chcę, a nie podoba się to wypad. Nie pisałem nic na temat, że palę zielsko czy papierosy, a gdyby nawet to chuj ci to tego. Legalizacja jak i przerobienie Polskę na Holandię mam gdzieś, ale nawet gdybym chciał, też chuj ci do tego. Twoje ego pewnie wzrosło po twojej śmiesznej wypowiedzi. Zaczadził? Nie przypominam sobie, zebym pisał, że to wszysko spalę, więc po co wypisujesz bzdety znawco. No, ale chuj. Każdy wie lepiej bo nie dodałem w opisie, że uprawiana jest w celach przemysłowych.
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-04-12, 13:57
nie zesrajcie się ...
Zgłoś
Avatar
karlithe 2011-04-12, 14:50 1
a jak zobaczysz pole rzepaku to tez się tak jarasz?
Zgłoś
Avatar
gumol 2011-04-12, 15:37 1
e TY! biedronka! umrzyj albo przestań już sobie zaprzeczać
Zgłoś
Avatar
WujekJac 2011-04-12, 16:09 2
sadistic.pl/sie-jara-vt73629.htm

Biedroneczka czyżby to o Tobie był stworzony powyższy temat?
Zgłoś
Avatar
johny009 2011-04-12, 16:12
Są wiatraki jest Holandia
Zgłoś
Avatar
biedronka19920 2011-04-12, 16:19
WujekJac@ Nie i nie zwaracaj sie do mnie jak pedał.

johny009@ Muszę cie rozczarować bo takie wiatraki posiada nie tylko Holandia.
Zgłoś
Avatar
Wilson2628 2011-04-12, 16:22 1
Pierdole. Naoglądali się Bednarka i teraz kurwa "jarają zioło"...
Zgłoś
Avatar
Bozo_GT 2011-04-12, 18:47
biedronka19920 napisał/a:

Dziechu@ Miejsce to znajduje się w Austrii, a z tego co mi wiadomo nie ma tam legalizacji, więc wątpie, że jakiś tam rolniczek zasadziłby sobie tego ileś tam hektarów. Wystarczy też spojrzeć na kształt roślin i odrazu widać, że uprawiana jest do innych celów, a nie do palenia. Wrzucam bo chcę, a nie podoba się to wypad. Nie pisałem nic na temat, że palę zielsko czy papierosy, a gdyby nawet to chuj ci to tego. Legalizacja jak i przerobienie Polskę na Holandię mam gdzieś, ale nawet gdybym chciał, też chuj ci do tego. Twoje ego pewnie wzrosło po twojej śmiesznej wypowiedzi. Zaczadził? Nie przypominam sobie, zebym pisał, że to wszysko spalę, więc po co wypisujesz bzdety znawco. No, ale chuj. Każdy wie lepiej bo nie dodałem w opisie, że uprawiana jest w celach przemysłowych.



Twój opis filmiki jakoś temu zaprzecza.Poza tym po kiego chuja wrzucałbyś na sadola filmik z konopiami przemysłowymi ???
Zgłoś
Avatar
Kosamela 2011-04-12, 19:04
No męskie konopie to Ty zajarasz.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-04-12, 22:50 1
Upali się taki gównem 17kategorii i później

myśli, że jest w chuj fajny.
Zgłoś
Avatar
Dziechu 2011-04-13, 0:17
Słuchaj biedronka, stonka czy inny robaku. Na bank jesteś takim znawcą że po kształcie liści rozpoznajesz do jakich celów służy...? A legalizacja do konopi przemysłowych ma się jak Koran do katolicyzmu. Ja pierdole nauczcie się że nie marihuana a THC jest zakazane w Polsce... Badany jest jego poziom w danej roślinie. Kurwa przecież jest tyle odmian gdzie nawet przy bardzo wysokiej zawartości THC krystalizuje się ono na liściach. A ty wyjeżdżasz z tekstem że po kształcie liścia... Śmiech na sali. I zauważ, że czytanie ze zrozumieniem się kłania bo cała moja wypowiedź nie była kierowana do Ciebie tylko jeszcze do dwóch innych użytkowników.
Zgłoś
Avatar
biedronka19920 2011-04-13, 10:25
Napisałem po kształcie roślin,a nie liścia, więc czytanie ze zrozumieniem się kłania. Rośliny na filmiku maja po jednej łodydze i pare liści, a drzewka, które mają dać ten cenny (susz) przycina się od małej i staje się ona rozłożysta, czyli można się domyślić, że mają różne zastosowanie. Nie wiem dlaczego z Polską mi tu wyjeżdżasz, a takie info pewnie każdy posiada. Zresztą sram na to zielsko.
Zgłoś
Avatar
dzums 2011-04-13, 12:40
i debile się cieszą, tylko nie wiedzą że z takiej samosiejki gówno jest
Zgłoś
Avatar
solton021987 2011-05-29, 18:35
Set napisał/a:

z liści to ja budyń robię


Budyń zajebisty, dwa dni po takim deserze dochodziłem do siebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie