18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
wizytka 2015-10-10, 10:30 4
@bosslolkowy skończ pierdolić głupoty. Każdy, kto choć trochę ogarnia system to wie, że z ubezpieczenia możesz zrezygnować 2 sekundy po otrzymaniu kredytu. Tak samo jak wiadomo, że banki wciskają te ubezpieczenia poprzez zaniżenie zdolności kredytowej klienta, który ubezpieczenia nie chce. Więc jak idzie taki Janusz do banku po kredyt, żeby kupić telewizor na święta i słyszy, że zdolności ma na 2000 pln chyba, że kredyt ubezpieczy to dostanie 4tysie to jasne, że ubezpiecza bo to zawsze ze 2 cale tv większy, a że jest Januszem to ubezpieczenie grzecznie spłaca do końca kredytu dziwiąc się, że na plakacie było kredyt 5% a jemu kalkulator pokazuje 25.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2015-10-10, 10:53 3
Jak dobrze, że w życiu żadnego kredytu nie brałem
Zgłoś
Avatar
harimen 2015-10-10, 13:22 2
Dokładnie tak ja @wizytka napisał, jak trzeba to się łyka z ubezpieczeniem które NIE JEST OBOWIĄZKOWE (nieraz dla świętego spokoju swojego i sprzedawcy można ustąpić) następnie najlepiej poleconym rezygnacja i po temacie....
Zgłoś
Avatar
djbp 2015-10-10, 21:34
Bo wzięła kredyt w bgżparibas. Z nimi to nie żarty
Zgłoś
Avatar
dertaz 2015-10-10, 21:58
@bosbolowy gdyby historia była prawdziwa, a nie jest to twój kumpel nie brał by kredytu skonsolidowanego. Pracowałem kiedyś rok na stażu w banku. Bank konsolidując ci kredyt, spłaca twoje kredyty wraz z odsetkami, potem wszystko sumuję (ile spłacił) a potem udziela ci kredytu na tą kwotę powiększoną o ich odsetki. Raty rozbija na dłuższy okres, i dlatego petentowi wydaję się że skorzystał bo przecież ratę miesięczną ma mniejszą. Banki nie dadzą ci zarobić ani zaoszczędzić.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-10-11, 1:29
dertaz napisał/a:

Banki nie dadzą ci zarobić ani zaoszczędzić.



Chyba tylko "frankowicze" myślą, że banki to instytucje non-profit.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-10-12, 9:09
Tranzystor - jak jesteś czasami w okolicach Wrocławia to się odezwij, udowodnię.

Nie rozumiem czemu nie jesteś w stanie pojąć, że ktoś mając 18-19 lat może iść do pracy i coś osiągnąć. Wszystkiego da się nauczyć jeśli jesteś pracowity i bystry. Osoba, która założyła firmę w której pracuje miała 20lat jak zaczynała. Teraz firma ma już dłuższy staż, ale oni nadal stawiają na młodych. Faktycznie jak tam przychodziłem to chuja wiedziałem, ale teraz jest już inaczej.
Zgłoś