18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
chorym 2022-08-04, 17:26 1
hahah i ten napis discover the flavours odkryj smak wpierdolu
Zgłoś
Avatar
Ghoscik8 2022-08-04, 17:30
Nie wiemy czy blondyna wcześniej obciągnela łysemu. Jeśli tak to zasłużenie dostał, jeśli nie to sama powinna wyłapać strzał w pysk.
Zgłoś
Avatar
Sm_Jaca 2022-08-04, 17:37
Mnie to wkurwia że zawsze baba jest prowodyrem takich akcji. Kiedyś w takiej sytuacji straciłem przyjaciela...
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2022-08-04, 18:25
baronturbina napisał/a:

Hahaha Przyjezdny z polski "A" sklepał podlaskich wojowników-bimbrowników.



Z połamanymi rękoma nie zabrałbyś zębów...
Zgłoś
Avatar
Halman2 2022-08-04, 18:49 3
Zbysław napisał/a:

Wam tyż drgną?



Wam tyż drgną? Co kurwa? Kurwa, łapać z widły i gnój wynosić z chlewu, a nie z ludzimi na sadolu dyskutować!
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-08-04, 18:52
ziutekmarcin napisał/a:

Proponuję go odnaleźć i dać mu Polski paszport i zaprosić do ksw a być może nawet do boksu go wystawić. Jak patrzę na te cioty typu szpilka Kownacki oraz mma młodziki to masakra. Chłopak wyjaśni każdego w ringu w Polsce



O czym ty pierdolisz? Szpilka czy Kownacki to by poskladali tego paralityka w 15 sekund..
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2022-08-04, 18:56 3
Kurwa co za czasy. Łysy pewnie został zwyzywany przez głupią pizde a na dokładke wyłapał po pysku od jebanego błazna, białorycerzyka ha tfu. Ale najgorsze ze niedojebani sadole jeszcze białorycerzykowi przyklaskują.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-04, 19:12 2
inzGamon napisał/a:

Z połamanymi rękoma nie zabrałbyś zębów...


Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz. Kolejna Podlaska duma urażona?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-08-04, 20:51 1
Tobiahus96 napisał/a:

Ziomek ładnie ich wyjaśnił, a szczególnie łysego



Ziomek w bluzie wcale nie jest taki Rambo, po prostu tamci goście byli bardzo najebani. Nawet widać, że nie chcą się bić... A pączek w bluzie to widział dlatego takiego hojraka zgrywał. Normalnie dostałby wypierdol od trójki i jeszcze miałby gangbang.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2022-08-04, 22:47 5
PabloSkills napisał/a:

Ziomek w bluzie wcale nie jest taki Rambo, po prostu tamci goście byli bardzo najebani. Nawet widać, że nie chcą się bić... A pączek w bluzie to widział dlatego takiego hojraka zgrywał. Normalnie dostałby wypierdol od trójki i jeszcze miałby gangbang.



Bo jak się jest najebanym to się idzie do domu spać a nie szukać guza na ulicy, co właśnie te najebane matołki wyłapały
Zgłoś
Avatar
chempak 2022-08-05, 1:06
Kaptur też coś czuję na fazie, stał sam i miał chęć tego wieczoru komuś wypierdolić. Nadarzyła się cudowna sytuacja bez względu co lachon tam się produkował...
Zgłoś
Avatar
epening 2022-08-05, 1:57
edek_kotek napisał/a:

Ustawka ! widać że koleś w szarej bluzie szuka zaczepki a ta blondyna specjalnie tam chodzi i prowokuje.



twoja stara to ustawka i całe twoje życie
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-08-05, 5:52
Halman napisał/a:

czegoś mi tutaj brakowało... a juz wiem!



Stary skąd ty te hiciory bierzesz hah
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2022-08-05, 7:12
Pipa w czapce większa pipa być nie mogła. Już nie mówię o tym żeby się miał napierdalac z łysym ale bardziej cipowaty w całokształcie już nie mógł być
Zgłoś
Avatar
spoon17 2022-08-09, 21:50
1:27 co to było ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie