18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
andre_1 2010-12-17, 0:14 1
psycholog kurwa!!
"A to nie ważne, co Ty myślisz o sobie, ważne co inni myślą o Tobie"

Ja pierdole.....
Zgłoś
Avatar
wlochaty86 2010-12-17, 0:21 1
jebac opinie psychologa itp. gdzie jest ojciec do cholery? wpierdolilby gosciowi kilka razy i moze by mu rozum wrocil, ew. "raper" tudziez "nowy kaziu deyna po 6 klasach podstawowki" spierdolilby z domu i sluch by po nim zaginal. jak se pomysle ze takie cos sie ustawi za pare lat po zasilek rodzinny, okresowy, celowy, po darmowe obiady z mops, drewno i wegiel na opal, za ktore my zaplacimy z podatkow, to mnie kurwica bierze.
Zgłoś
Avatar
konwogniu 2010-12-17, 0:22 1
Pierdol szkole zostan Ninja!!!!

Ja zrobilem Fuck The System i teraz mam 19 lat i zapierdalam do licemum zaocznie zeby jebnac mature w niedziele mam egzamin z chemii zeby zaliczyc polrocze a nic nie umiem...

Mam kolege ktory mysli jak on i rzucil szkole juz wiele lat temu tylko ze on chce zostac gwiazda Rocka !!!
Zgłoś
Avatar
petek12 2010-12-17, 0:24 2
Taki tępak raperem? Żeby rapować trzeba mieć banię. Pierwszy lepszy raper naszcza mu do gęby dissem....

"Matka jest bezradna..."
Niech mu w ten głupi łeb przypierdoli
Zgłoś
Avatar
dzony.dsk 2010-12-17, 0:31
gówno nawet łopaty do ręki nie weźmie bo powie że 'nie jest na rapie' co to za siła robocza, wolę już magistrów po trzech fakultetach...
Zgłoś
Avatar
DjKloPS 2010-12-17, 1:06 1
nie ma co sie podniecać i tak panna dżyzga ma wszytko ustawiane

ja przepraszam że ponawiam swój post ale w ramach dalszego oglądania mnie tak naszło : Pani psycholog: "bo ty potrzebujesz kolegi, mamy bądź innej osoby która by dawałaby Ci wsparcie do tego abyś poszedł do szkoły i zrozumiał że trzeba się uczyć... " - a może tak po prostu kilkukrotnie mu kopa na ryj zaapliować ??
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-12-17, 1:39 1
Może i do szkoły nie chce chodzić, ale wypowiada się bardziej składnie niż pełno tumanów, którzy te szkoły pokończyli.
Zgłoś
Avatar
Andre87 2010-12-17, 1:43
Wpier***dol i do szkoły niech idzie, a jak nei to won do roboty!!! niema że boli!!!
Zgłoś
Avatar
E................e 2010-12-17, 1:44 1
Nigdy nie zrozumiem, po co ci ludzie idą do tego programu.
Zgłoś
Avatar
wise.technology 2010-12-17, 4:45
-monsieur?
-monsieur? nie wiem:(...
Zgłoś
Avatar
michal127 2010-12-17, 7:17
Zawód pomocnik murarza już czeka na niego
Zgłoś
Avatar
slawomir92 2010-12-17, 8:07
HaHa Ernescik HaHa Kurwa Juz Nawet Tutaj sie znalazles ?? HaHa
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-12-17, 8:14
ojciec juz hiphopuje to mrozu, a ten koleszka idzie prosto centralnie odrazu na stanowisko kierownika w mcdonalds
Zgłoś
Avatar
johnsson 2010-12-17, 8:57 2
@wexors ; radzio10c
agree!
Chuj z tym kolesiem, ale jak widzę te baby które są tak zajebiście doświadczone życiowo i srają na wszystkie strony swoimi nieomylnymi mądrościami to mnie to bardziej ściska niż odchyły jakiegoś 15-latka.
Zgłoś
Avatar
Piotruś 2010-12-17, 9:29 2
billionaire w głowie miesza. Nie oglądam telewizji a tym bardziej takich rzeczy. A tu oglądam każdy odcinek rozmów w toku.

Ta blondyna mnie uśmiechnęła:
- Jest karany...
- Jeszcze nie jest
- No to będzie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie