18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................m 2013-01-11, 8:39 2
zacnie przypierdolił a ci tu się o rumianek biją , ja jebie
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-01-11, 8:41
@wolfik, ale rumianek z tego co wiem nie leczy złamań kości udowej z przemieszczeniem
Zgłoś
Avatar
Kanapka_Drwala 2013-01-11, 9:12
przynajmniej miał kask
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2013-01-11, 9:16 2
aaa kurwaaaaaa , tak jest , to jest sadol , a nie jakaś popierdółka
A i dobrze mu tak , chciało się być skejterę / hipsterę to ma ! Tak jestem Polakiem Cebulakiem
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-01-11, 9:17
Ja to musiałem z buta zapierdalać do tego szpitala, a ten chuj niedojże podtlenek dostał to jeszcze helikopterem jak książe pierdolony -.-
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-01-11, 9:49 1
wolfik990 napisał/a:

@kufel01

,,Rumianek jest cudownym ziołem działającym rozluźniająco na system nerwowy, jak i dobrodziejstwem dla układu pokarmowego. Doskonały dla niemowląt i dzieci, używany był setki lat temu.j, która łagodzi napięcia jamy brzusznej, pomaga w łagodzeniu kolki u niemowląt, rozładowywuje gazy, uśmierza ból. Poprzez regulowanie pracy jelit, rumianek pomaga w leczeniu zarówno rozwolnienia, jak i zatwardzenia. Rumianek znany jest od lat z łagodzenia wszelakich dolegliwości związanych z układem trawiennym, szczególnie jeśli chodzi o bóle żołądka związane z nerwowością, napięciem i stresem. Rumianek wpływa korzystnie na poprawę apetytu oraz przyspiesza trawienie. Zauważono, że olejki lotne zawarte w rumianku pomagają w zapobieganiu wrzodów, oraz przyspieszają proces gojenia się wrzodów już istniejących. Dlatego też rumianek można stosować wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Właściwość olejków lotnych kreuje rumianek jako wspaniały, naturalny środek domowy na zapalenie żołądka, wrzody, oraz żylaki na nogach. Rumianek jest wysoce antyseptyczny, działający przeciwko bakteriom, między innymi dobry środek na pleśniawki (Candida albicans).(...). Nasiadówki rumiankowe łagodzą hemoroidy i zapalenia pęcherza moczowego. Herbatka rumiankowa służy również do przemywania oczu, jest polecana przy takich skórnych chorobach jak egzema i grzybica."

Od rumianku to ty się odpierdol dobra?



To ja Ci powiem ciekawą historie jak mi się przydarzyła, było lato i jak wiadomo większośc czasu spędzało nad jeziorem i wtedy ugryzła mnie taka muszka (my mówimy na nią końska mucha) taki człowiek skurwiel. Zrobiła mi sie lekka opuchlizna na przedramieniu i zapomniałem o tym . Jakiś tydzień pózniej pod prysznicem zauważyłem jak od miejsca ugryzienia idzie taka gruba czerwona kreska i jest juz jakieś 5 cm od serca gdyż była to lewa ręka. Pojechałem na pogotowie miejscowe w Kup Opolskie i kurwa baba do mnie :
no mamy tu zakażenie to zrobi pan sobie 2x dziennie okład z rumianku .......
Ja rozumiem jak by to było poczatkowe stadium. Pojechaliśmy do Opola na Katowicką o od razu dostałem zastrzyk bo było już blisko serducha , lekarz mi nie wierzył z tym rumiankiem więc weż sobie ten rumianek i sie odpierdolcie ode mnie ok?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-11, 10:18
kosc udowa , nie za dobrze ale akcja ratownicza perfekt jak ja na desce połamałem reke, to karetka przyjechala po 30 minutach , dali mi przy wszystkich zastrzyk w dupe ( nawet przy fajnych laskach lol ktore jezdzily na skateparku) i kazali sami dojść do kareti i tam usiasc potem poczekalem az dopalą fajke i pojechalismy na pogotowie lol
Zgłoś
Avatar
Xiaq 2013-01-11, 10:52
@kufel01
W przypadku złamania kości udowej wystarczy zrobić naciąg i usztywnienie złamanej kończyny aby praktycznie zniwelonwac ból do znośnego poziomu. Mięśnie w obrębie uda mają to do siebie, że sie kurczą przy złamaniu i kości trą o swoją powierzchnię powodując bardzo mocny ból. Przerabiałem to wielokrotnie na różnych poszkodowanych i nawet dzieci przestawały płakać po takim zabiegu, więc cos w tym jest.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2013-01-11, 10:57
Ja jebie.helikoptery...wszystko kurwa w krotkim czasie,profesjonalna akcja ratow,u nas pewnie jebliby w langiete i za 2 tygodnie do kontroli.
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-01-11, 12:15
żeby kózka nie skakała to by nogi nie ujepała
Zgłoś
Avatar
Zahir997 2013-01-11, 12:54
A u nas na SORZE powiedzieliby mu zeby kwasna woda okładał ze to słuteczenie -.- Aaa i zeby po ubezpieczenie jescze sie wrocil do domu bo go nie przyjma...
Zgłoś
Avatar
xblazex 2013-01-11, 13:17
Cornys napisał/a:


Gorsze jest już tylko złamanie miednicy no i oczywiście kręgosłupa


to to wiadomo
eej dlaczego tak nie ładnie wykropkowałeś moj cyctat, tak sie nie robi kolego
Zgłoś
Avatar
radexion 2013-01-11, 14:24
Specjalnie to zrobił że się naćpać

ĆPUN JEBANY !!!
Zgłoś
Avatar
majer 2013-01-11, 14:42 1
kufel01 napisał/a:



To ja Ci powiem ciekawą historie jak mi się przydarzyła, było lato i jak wiadomo większośc czasu spędzało nad jeziorem i wtedy ugryzła mnie taka muszka (my mówimy na nią końska mucha) taki człowiek skurwiel. Zrobiła mi sie lekka opuchlizna na przedramieniu i zapomniałem o tym . Jakiś tydzień pózniej pod prysznicem zauważyłem jak od miejsca ugryzienia idzie taka gruba czerwona kreska i jest juz jakieś 5 cm od serca gdyż była to lewa ręka. Pojechałem na pogotowie miejscowe w Kup Opolskie i kurwa baba do mnie :
no mamy tu zakażenie to zrobi pan sobie 2x dziennie okład z rumianku .......
Ja rozumiem jak by to było poczatkowe stadium. Pojechaliśmy do Opola na Katowicką o od razu dostałem zastrzyk bo było już blisko serducha , lekarz mi nie wierzył z tym rumiankiem więc weż sobie ten rumianek i sie odpierdolcie ode mnie ok?



Zgłoś
Avatar
joker1609 2013-01-11, 15:00 1
Jak to jest UK to pierwszy raz zastosowali chyba PARACETAMOL w wziewny (bo tu jest najlepszy na wszystko!!!)!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie