18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
malvo 2013-01-10, 21:13 1
Kamerzysta chuj
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp 2013-01-10, 21:13 1
Co to za zjeby się brechtają... Zamiast w skupieniu podziwiać złamanie
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-01-10, 21:13 40
Kurwa podoba mi się to w jaki sposób od razu uśmierzają ból, to chyba UK. Szkoda że w Polsce nie stosuje się nowinek medycyny tylko kurwa okłady z rumianku
Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2013-01-10, 21:24 13
Helikopter do złamania?
U nas to nawet do wypadku samochodowego ciężko o karetki Hha ;d
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-01-10, 22:06 1
Ja tam nie żałuję takich półgłówków co skaczą na deskach. Sami sie palanty o to proszą hahahahaha
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2013-01-10, 22:11 15
Złamać kość udową to trzeba zdrowo przyjebać.
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-01-10, 22:19 2
Trzeba mieć talent, żeby w taki sposób połamać nogę...
Zgłoś
Avatar
Romo666 2013-01-10, 22:20 9
@ Ginekolog
racja, lepiej siedzieć na sadolu.
Zgłoś
Avatar
xblazex 2013-01-11, 0:41 3
Ginekolog napisał/a:

Ja tam nie żałuję takich półgłówków co skaczą na deskach. Sami sie palanty o to proszą hahahahaha



no tak bo lepiej siedzieć w domu i nic nie robić i wieść spokojne aczkolwiek nudne życie pozdro dla ciebie

Złamanie kości udowej jest jednym z najgorszych, przejebana sprawa
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-01-11, 1:04 4
Cytat:

Złamanie kości udowej jest jednym z najgorszych, przej***na sprawa

Cytat:


Gorsze jest już tylko złamanie miednicy no i oczywiście kręgosłupa
Zgłoś
Avatar
wolfik990 2013-01-11, 1:28 21
@kufel01

,,Rumianek jest cudownym ziołem działającym rozluźniająco na system nerwowy, jak i dobrodziejstwem dla układu pokarmowego. Doskonały dla niemowląt i dzieci, używany był setki lat temu.j, która łagodzi napięcia jamy brzusznej, pomaga w łagodzeniu kolki u niemowląt, rozładowywuje gazy, uśmierza ból. Poprzez regulowanie pracy jelit, rumianek pomaga w leczeniu zarówno rozwolnienia, jak i zatwardzenia. Rumianek znany jest od lat z łagodzenia wszelakich dolegliwości związanych z układem trawiennym, szczególnie jeśli chodzi o bóle żołądka związane z nerwowością, napięciem i stresem. Rumianek wpływa korzystnie na poprawę apetytu oraz przyspiesza trawienie. Zauważono, że olejki lotne zawarte w rumianku pomagają w zapobieganiu wrzodów, oraz przyspieszają proces gojenia się wrzodów już istniejących. Dlatego też rumianek można stosować wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Właściwość olejków lotnych kreuje rumianek jako wspaniały, naturalny środek domowy na zapalenie żołądka, wrzody, oraz żylaki na nogach. Rumianek jest wysoce antyseptyczny, działający przeciwko bakteriom, między innymi dobry środek na pleśniawki (Candida albicans).(...). Nasiadówki rumiankowe łagodzą hemoroidy i zapalenia pęcherza moczowego. Herbatka rumiankowa służy również do przemywania oczu, jest polecana przy takich skórnych chorobach jak egzema i grzybica."

Od rumianku to ty się odpierdol dobra?
Zgłoś
Avatar
w................w 2013-01-11, 3:19
a...kurwa...ŁA!
Zgłoś
Avatar
trane1 2013-01-11, 7:38
dobrze ze nie uprawiam zadnego sportu i w ogolę nie wychodze z domu, przynajmniej mi sie nic takiego nie przytrafi.Jednak warto byc noulajfem glupie skejciki
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-01-11, 8:37
U nas musiał by czekać godz na przyjazd karetki wreszcie by się wkurwił sam pojechał do szpitala poczekał następną godz w kolejce potem z godz na rtg itp. itd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie