18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Policjanci drogówki zatrzymali wczoraj w Radomicach pod Lipnem mężczyznę, który nie miał włączonych świateł mijania, ani zapiętych pasów bezpieczeństwa. W dodatku trzymał w reku telefon komórkowy.

Podczas kontroli drogowej okazało się, że nie ma przy sobie żadnych dokumentów - swoich, ani pojazdu. W trakcie rozmowy z policjantami, gdy kierowca sięgał po portfel, z kieszeni spodni wypadł mu woreczek z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przewożenia go na komisariat przyznał się, że około godzinę temu zażył amfetaminę. Potwierdziły to badania wykonane w szpitalu.

- Wstępne testy przeprowadzone przez policjantów potwierdziły, że w zabezpieczonym woreczku znajdowała się „działka” amfetaminy. Na tym jednak nie koniec. Jak się okazało 19-latek podał policjantom dane swojego brata bliźniaka, a na protokołach zatrzymania podrobił jego podpis. Teraz grożą mu zarzuty za kierowanie pod wpływem środków psychotropowych, ich posiadanie, wprowadzenie funkcjonariuszy w błąd co do swojej tożsamości oraz podrobienie podpisu brata na dokumentach - informuje policja.

Mężczyzna odpowie też za kierowanie bez włączonych świateł mijania i zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz kierowanie bez uprawnień.

jebłem

zaj*****e z nowości - dziennik toruński
Zgłoś
Avatar
SalirSI 2015-06-25, 22:49
m-m-m-meeeeega zjeb
Zgłoś
Avatar
chmyk 2015-06-25, 23:22
no cóż po prostu peszek
Zgłoś
Avatar
Goju09 2015-06-25, 23:30 8
Znam kolesia który złapany przez policję na fecie tłumaczył się że znalazł dziwny proszek i chciał go powąchać. Tak więc dla tamtego jest nadzieja.
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-06-25, 23:47 72
Kurwa, brat roku...
Zgłoś
Avatar
3................n 2015-06-26, 0:35 1
Grubo się tam bawicie
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-06-26, 1:10 7

Mialem kiedys kumpla, ktory z zamilowania jezdzil bez biletow mpk.
Twierdzil, ze moze gzy ma patent.
Otoz gdy go lapano informowal ze nie ma dokumentow ale poda swoje dane - podawal dane swego znajomego z czasow licealnych.
I tak to sie toczylo az pewnego pieknego wieczora zlapano go na na dworcu a wiec przy okazji doprowadzono na tamtejszy komisariat.
Dane podal jak zwykle i by przeszlo z tym, ze jego dawny licealny kolega pod ktorego tozsamoscia sie ukrywal cos nawywijal i mial kartoteke.Skutkiem czego w policyjnej bazie nie tylko wykazalo, ze taki czlowiek istnieje ale takze pojawilo sie zdjecie.
Sprawe udalo mu sie zalatwic polubownie.Wywinal sie mandatem za wprowadzanie organow scigania w blad.
Zgłoś
Avatar
bylejakilogin123 2015-06-26, 8:28
Kurwa już myślałem że w Radomi - u - i uznalem że to zupelnie naturalne dla tego ośrodka z trójkąta bermudzkiego Polski a tu taka niespodzianka ... Radomice
Zgłoś
Avatar
dawkam86 2015-06-26, 9:49 1
kurwa kumulacja
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2015-06-26, 10:13 7
@premium122

Gdyby panowie policemani byli śmieszkami to po zobaczeniu zdjęcia i ogarnięciu, że to nie on mogli by go trochę postraszyć mówiąc, że rzeczywiście mają jego dane i teraz grozi mu więzenie i zamknąć go do aresztu na 24 Ciekawe co by typ zrobił Pewnie po pierwszych 5 minutach wyskakiwałby z prawdziwych danych.
Zgłoś
Avatar
John Silver 2015-06-26, 10:27
to ci panie chłopak
Zgłoś
Avatar
lith 2015-06-26, 10:27 2
Teraz mają dwóch identycznych bliźniaków i obaj będą się wypierać, że to nie oni jechali
Zgłoś
Avatar
Promek 2015-06-26, 10:58
i do tego pewnie rudy......
Zgłoś
Avatar
Dżezus_Chryptus 2015-06-26, 11:28 1
moje miasto, takie piękne
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2015-06-26, 11:56
"jebłem"
W łeb się jebnij.

A poza tym ładny combos...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie