18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Złodzieje
P................C • 2012-06-07, 11:10
coś poszło nie tak

Zgłoś
Avatar
tutus 2012-06-07, 12:44 2
Piwko za butowanie faceta przez laskę
Zgłoś
Avatar
Bimbeer91 2012-06-07, 12:44
Bruce lee karate mistrz! gdyby puścił bąka to by uciekł!
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-07, 12:47 8
Dooooooooooooobrze w chuj, zawsze przy takich filmach cała gęba mi się cieszy
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-06-07, 12:56
Kraken0 napisał/a:

Złodzieje ścierwa od razu łapy upierdolić żeby więcej nie kradło. Wczoraj wieczorem zostawiłem samochód (golfa 3) tam gdzie zawsze na parkingu za blokiem i co ? Wychodze dzisiaj rano, a samochód na lewarku i cegłówkach stoi, skurwysyny zajebały mi wszystkie 4 koła + zestaw narzędzi z bagażnika, gaśnice i nawet apteczkę.


fajna historia
widziałem ją w jednym filmie ale tytułu przypomnieć sobię nie mogę
Zgłoś
Avatar
Marko Polak 2012-06-07, 13:00
MMA PRIDE POWRACA Tym razem walki w sklepach, parkach i na placach zabaw
Zgłoś
Avatar
Ladołamacz 2012-06-07, 13:14 1
00:28 - Rozwaliło mnie
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-06-07, 14:21
Daje piwo za babke która zaczęła kopać zlodzieja
Zgłoś
Avatar
marcinek6000 2012-06-07, 14:34
ciekawe czy poruchali
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-06-07, 14:49
Poszedł w ruch gaz MACE
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2012-06-07, 14:57 1
Kraken0 napisał/a:

Złodzieje ścierwa od razu łapy upierdolić żeby więcej nie kradło. Wczoraj wieczorem zostawiłem samochód (golfa 3) tam gdzie zawsze na parkingu za blokiem i co ? Wychodze dzisiaj rano, a samochód na lewarku i cegłówkach stoi, skurwysyny zajebały mi wszystkie 4 koła + zestaw narzędzi z bagażnika, gaśnice i nawet apteczkę.



No ale przynajmniej masz lewarek
No i ceglowki, na garaz
Zgłoś
Avatar
eldomel 2012-06-07, 15:18
jak mawia klasyk... "są pośladki - jest piwo" czy jakos tak...
Zgłoś
Avatar
alf111 2012-06-07, 15:22
Kraken0 napisał/a:

Złodzieje ścierwa od razu łapy upierdolić żeby więcej nie kradło. Wczoraj wieczorem zostawiłem samochód (golfa 3) tam gdzie zawsze na parkingu za blokiem i co ? Wychodze dzisiaj rano, a samochód na lewarku i cegłówkach stoi, skurwysyny zajebały mi wszystkie 4 koła + zestaw narzędzi z bagażnika, gaśnice i nawet apteczkę.

Zgłoś
Avatar
MadRat 2012-06-07, 15:28 1
jeloo napisał/a:

@Bamboleiro

Tobie radzę doczytać przepisy. Bo to chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem Przeciwnika mogę unieruchomić, nie skopać. Za skopanie go, mogę z automatu być oskarżonym o to że to właściwie ja zaatakowałem. I Ty czytaj ze zrozumieniem bo widzę, że Tobie tej umiejętności brakuje. Tamta dziewczyna skopała już unieruchomionego agresora. Za to w Polsce jest kara, takie są przepisy.

Przykład numer jeden:
Kolega w czasie samoobrony złamał kolesiowi rękę. Koleś założył mu sprawę, i wygrał, mimo że świadkowie jasno mówili, że to on atakował.

Przykład numer dwa? Na weselu siostry mojej dziewczyny była nieprzyjemna sytuacja. Wpadło trzech gości i zaczęło się awanturować. Zniszczyli samochód drużby, więc skończyło się na bójce. Jeden z napastników miał połamany nos, bo kiedy leżał, jeden z naszych go kopnął.

Rezultat, oni musieli zapłacić za szkody, ale tamten kopiący dostał karę za pobicie agresora.

Widzę że nie znasz realiów, więc nie wypowiadaj się, i nie wyzywaj innych od ułomnych lub niedouczonych, bo sam pierdolisz



Podstawowy błąd - ktoś czekał na Policję
Trzeba im była tak wpierdolić, żeby na przyszłość podjeżdżając na wózku nie mieli jak wjechać na schody do sali weselnej

Zero litości dla takiego skurwysyństwa
Zgłoś
Avatar
sciemo 2012-06-07, 15:33 3
Kraken0 napisał/a:

Wczoraj wieczorem zostawiłem samochód (golfa 3) tam gdzie zawsze na parkingu za blokiem



Zgłoś
Avatar
macix111 2012-06-07, 17:07
piękne ! dobrze, że ich skopali, będzie miał gnój nauczkę na przyszłość. popieram w 100%, a japa ucieszona po obejrzeniu tego więcej takich filmów !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie