18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Złodzieje
P................C • 2012-06-07, 11:10
coś poszło nie tak

Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2012-06-07, 11:17 81
Jakie klapsy dostał "ja CI kurwo dam mnie okradać"
Zgłoś
Avatar
Kraken0 2012-06-07, 11:18 57
Złodzieje ścierwa od razu łapy upierdolić żeby więcej nie kradło. Wczoraj wieczorem zostawiłem samochód (golfa 3) tam gdzie zawsze na parkingu za blokiem i co ? Wychodze dzisiaj rano, a samochód na lewarku i cegłówkach stoi, skurwysyny zajebały mi wszystkie 4 koła + zestaw narzędzi z bagażnika, gaśnice i nawet apteczkę.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-06-07, 11:20 39
Prawidłowe traktowanie gnojstwa
Zgłoś
Avatar
vladimir115 2012-06-07, 11:24 6
haha klapsy mu dawal jakby jego ojcem byl, babka porzadnie zaczela butowac gnoja !
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-06-07, 11:25 28
A w Polszy naszej ukochanej, poszedłbym siedzieć za przekroczenie obrony koniecznej.
Zgłoś
Avatar
Rabel 2012-06-07, 11:32 15
Zgłoś
Avatar
Misza123 2012-06-07, 12:04
@Rabel, jaki to film?
Zgłoś
Avatar
MATTowy 2012-06-07, 12:10
ten właściciel chciał go zgwałcić nawet spodnie mu zaczął ściągać
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-07, 12:10 4
jeloo napisał/a:

A w Polszy naszej ukochanej, poszedłbym siedzieć za przekroczenie obrony koniecznej.



Kolejny ułomny lub niedouczony pierdoli głupoty o obronie koniecznej. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem (jeśli potrafisz) obecne przepisy kodeksu, albo idź do prawnika, który Ci wytłumaczy jak krowie na granicy. I jak już to przekroczenie GRANIC obrony koniecznej.

Kurwa przez takie smuty społeczeństwo idiocieje.

A sprzedawca przekroczył granice obrony koniecznej ewidentnie. Spryskał im mordy, na glebę, unieruchomić dziadostwo i czekać na przyjazd odpowiednich służb. Albo ma być prawo stanowione w przepisach, albo bawimy się w samosądy, wendety i inne średniowieczne rozrywki dla plebsu.
Zgłoś
Avatar
chylek 2012-06-07, 12:11
@up Czas surferów (2005)
Zgłoś
Avatar
goolman 2012-06-07, 12:33
@Kraken0

Urzekła mnie Twoja historia
Zgłoś
Avatar
A................d 2012-06-07, 12:34
Laczek tej Kobiety- bezcenny.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-06-07, 12:36 8
Bamboleiro napisał/a:



Kolejny ułomny lub niedouczony pierdoli głupoty o obronie koniecznej. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem (jeśli potrafisz) obecne przepisy kodeksu, albo idź do prawnika, który Ci wytłumaczy jak krowie na granicy. I jak już to przekroczenie GRANIC obrony koniecznej.

Kurwa przez takie smuty społeczeństwo idiocieje.

A sprzedawca przekroczył granice obrony koniecznej ewidentnie. Spryskał im mordy, na glebę, unieruchomić dziadostwo i czekać na przyjazd odpowiednich służb. Albo ma być prawo stanowione w przepisach, albo bawimy się w samosądy, wendety i inne średniowieczne rozrywki dla plebsu.



Co nie zmienia faktu, że nasze prawo jest chujowe.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-06-07, 12:42 18
@Bamboleiro

Tobie radzę doczytać przepisy. Bo to chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem Przeciwnika mogę unieruchomić, nie skopać. Za skopanie go, mogę z automatu być oskarżonym o to że to właściwie ja zaatakowałem. I Ty czytaj ze zrozumieniem bo widzę, że Tobie tej umiejętności brakuje. Tamta dziewczyna skopała już unieruchomionego agresora. Za to w Polsce jest kara, takie są przepisy.

Przykład numer jeden:
Kolega w czasie samoobrony złamał kolesiowi rękę. Koleś założył mu sprawę, i wygrał, mimo że świadkowie jasno mówili, że to on atakował.

Przykład numer dwa? Na weselu siostry mojej dziewczyny była nieprzyjemna sytuacja. Wpadło trzech gości i zaczęło się awanturować. Zniszczyli samochód drużby, więc skończyło się na bójce. Jeden z napastników miał połamany nos, bo kiedy leżał, jeden z naszych go kopnął.

Rezultat, oni musieli zapłacić za szkody, ale tamten kopiący dostał karę za pobicie agresora.

Widzę że nie znasz realiów, więc nie wypowiadaj się, i nie wyzywaj innych od ułomnych lub niedouczonych, bo sam pierdolisz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie