18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Złodzieje
P................C • 2012-06-07, 11:10
coś poszło nie tak

Zgłoś
Avatar
burgund 2012-06-07, 17:09
Misza123 napisał/a:

@Rabel, jaki to film?



czas surferów
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-07, 19:31
jeloo napisał/a:

@Bamboleiro

Tobie radzę doczytać przepisy. Bo to chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem Przeciwnika mogę unieruchomić, nie skopać. Za skopanie go, mogę z automatu być oskarżonym o to że to właściwie ja zaatakowałem. I Ty czytaj ze zrozumieniem bo widzę, że Tobie tej umiejętności brakuje. Tamta dziewczyna skopała już unieruchomionego agresora. Za to w Polsce jest kara, takie są przepisy.

Przykład numer jeden:
Kolega w czasie samoobrony złamał kolesiowi rękę. Koleś założył mu sprawę, i wygrał, mimo że świadkowie jasno mówili, że to on atakował.

Przykład numer dwa? Na weselu siostry mojej dziewczyny była nieprzyjemna sytuacja. Wpadło trzech gości i zaczęło się awanturować. Zniszczyli samochód drużby, więc skończyło się na bójce. Jeden z napastników miał połamany nos, bo kiedy leżał, jeden z naszych go kopnął.

Rezultat, oni musieli zapłacić za szkody, ale tamten kopiący dostał karę za pobicie agresora.

Widzę że nie znasz realiów, więc nie wypowiadaj się, i nie wyzywaj innych od ułomnych lub niedouczonych, bo sam pierdolisz



Ojej Chyba to Ty nie potrafisz czytać. Wyraźnie napisałem co powinien zrobić. Powinien go unieruchomić i wezwać policję. A Ty mi zarzucasz jakieś brednie

A twoje przykłady są całkowicie zgodne z prawem i każdy rozsądny człowiek tak by to rozsądził. Ale ty masz jakieś wyimaginowane problemy.

Jak skończysz studia prawnicze to pogadamy o prawie synku.
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-06-07, 19:44
@Bamboleiro, to idź przytul biednego, pokrzywdzonego Pana Złodzieja, podziękuj mu ślicznie, że sprzedawcy nie miał pomysłu, albo nie zdążył głowy odstrzelić. Masz rację, Zły i Niedobry Sprzedawca na szafot, jak on tak mógł, łomot spuścić Panu Złodzieju! Przecież to go BOLAŁO!

;>
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-06-07, 20:17
Bamboleiro napisał/a:



Ojej Chyba to Ty nie potrafisz czytać. Wyraźnie napisałem co powinien zrobić. Powinien go unieruchomić i wezwać policję. A Ty mi zarzucasz jakieś brednie

A twoje przykłady są całkowicie zgodne z prawem i każdy rozsądny człowiek tak by to rozsądził. Ale ty masz jakieś wyimaginowane problemy.

Jak skończysz studia prawnicze to pogadamy o prawie synku.



Ot, parę lat starszy, i już wszystkie rozumy pozjadał, "synku".

I to raczej Tobie przyda się nauka czytania. Bo w takiej sytuacji, jak ta przedstawiona na filmie, na miejscu tej kobiety, miałbym w Polsce poważny problem, i sam to przyznałeś zresztą w pierwszym poście I o tym właśnie powiedziałem. I nawet miałem rację. Ale cóż... Ułomny i niedouczony...

Więc proszę Cię Waść, skończ, wstydu oszczędź.

Synku....
Zgłoś
Avatar
Waripaw 2012-06-08, 15:29 1
Kraken0 napisał/a:

Złodzieje ścierwa od razu łapy upierdolić żeby więcej nie kradło. Wczoraj wieczorem zostawiłem samochód (golfa 3) tam gdzie zawsze na parkingu za blokiem i co ? Wychodze dzisiaj rano, a samochód na lewarku i cegłówkach stoi, skurwysyny zajebały mi wszystkie 4 koła + zestaw narzędzi z bagażnika, gaśnice i nawet apteczkę.



No widzisz... Przynajmniej kilka piw zarobiłeś.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-08, 18:09
Zgłoś
Avatar
Adder 2012-06-09, 17:55
Ta laska jak go skopała przecudownie Jak bym znał jej adres wysłał bym kwiaty:P
Zgłoś