18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
turor 2024-09-17, 21:11 18
To ta wspaniała wielokulturowość w Niemczech, którą Tusk tak się zachwycał ?
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-09-17, 21:27 12
Małpy do odstrzału włącznie z krewnymi. Padline do utylizacji, przerobić na mączke i rozrzucić jako nawóz.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-09-17, 21:29 68
Przykro się na to patrzy, bo wkrótce to może spotkać Ciebie lub naszych najbliższych ot tak w biały dzień i znikąd pomocy jak tu. Zawsze będę powtarzać, że niech sobie biorą pod dach te plugawe czarcie pomioty wszyscy mędrcy czytaj pierdoleni politycy, którzy jprdle wmawiają nam białym ludziom, że to wspaniale pomagać i wyciągać małpy z dżungli, gdzie na każdym jednym materiale filmowym widać, że dżungla siedzi w nich hardo i ma się dobrze. Za chuj takie czarnuchy, asfalty, małpiszony kurewskie nie zmienią się. Tysiące razy pisałem, co się odjebało we Francji, Belgii, Holandii, jak pięknie odpłacają się za dobro Szwedom, Norwegom czy Finlandii, co porobiło się u Niemca i co wyprawia się w Anglii, już Hamerykanów nie ruszam, bo to kurwa nie ma najmniejszego sensu i teraz tylko patrzeć jak pchają ich do Polski i mówią, że jprdle wszystko jest w porządku i masz się uśmiechać. Chciałbym za każdym jednym razem wklejać swoje poprzednie posty, głębokie przemyślenia na temat tego wspaniałego spierdolenia umysłowego jakim jest multikulti, ale dla kogo, bo na pewno nie dla zdrowego na umyśle białego człowieka i mam wyjebane w Was wszystkich, którzy mi tu cisną od rasiucha, bo tak, po trzykroć tak jestem białym czlowiekiem i niech czarnuchy zostaną w Afryce. Polewam se i mówię Amen.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-17, 22:37 16
patmon napisał/a:

Przykro się na to patrzy, bo wkrótce to może spotkać Ciebie lub naszych najbliższych ot tak w biały dzień i znikąd pomocy jak tu. Zawsze będę powtarzać, że niech sobie biorą pod dach te plugawe czarcie pomioty wszyscy mędrcy czytaj pierdoleni politycy, którzy jprdle wmawiają nam białym ludziom, że to wspaniale pomagać i wyciągać małpy z dżungli, gdzie na każdym jednym materiale filmowym widać, że dżungla siedzi w nich hardo i ma się dobrze. Za chuj takie czarnuchy, asfalty, małpiszony kurewskie nie zmienią się. Tysiące razy pisałem, co się odjebało we Francji, Belgii, Holandii, jak pięknie odpłacają się za dobro Szwedom, Norwegom czy Finlandii, co porobiło się u Niemca i co wyprawia się w Anglii, już Hamerykanów nie ruszam, bo to kurwa nie ma najmniejszego sensu i teraz tylko patrzeć jak pchają ich do Polski i mówią, że jprdle wszystko jest w porządku i masz się uśmiechać. Chciałbym za każdym jednym razem wklejać swoje poprzednie posty, głębokie przemyślenia na temat tego wspaniałego spierdolenia umysłowego jakim jest multikulti, ale dla kogo, bo na pewno nie dla zdrowego na umyśle białego człowieka i mam wyjebane w Was wszystkich, którzy mi tu cisną od rasiucha, bo tak, po trzykroć tak jestem białym czlowiekiem i niech czarnuchy zostaną w Afryce. Polewam se i mówię Amen.



Głos rozsądku, nie ma to tamto...
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-09-17, 23:37 1
turor napisał/a:

To ta wspaniała wielokulturowość w Niemczech, którą Tusk tak się zachwycał ?



to nie Niemcy a Tusk niczym się nie zachwycał. Potrafisz nie kłamać?
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 0:24 10
mun66 napisał/a:

to nie Niemcy a Tusk niczym się nie zachwycał. Potrafisz nie kłamać?



Fakt. Chwalił wielokulturowość w Brukseli.
Ale to niewielka różnica.
Zgłoś
Avatar
Edys45 Wczoraj 6:16
kurwa dobrzy u nas też nikt by się nie kapnął o co chodzi
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 8:12 3
Jebany kurewski małpy które tylko kraść umieją
Zgłoś
Avatar
vladok Wczoraj 10:00 1
Jebać smoluchów, ale nasi rodzimi przestępcy też tak działają🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
Nancy83 Wczoraj 10:21 9
patmon napisał/a:

Przykro się na to patrzy, bo wkrótce to może spotkać Ciebie lub naszych najbliższych ot tak w biały dzień i znikąd pomocy jak tu. Zawsze będę powtarzać, że niech sobie biorą pod dach te plugawe czarcie pomioty wszyscy mędrcy czytaj pierdoleni politycy, którzy jprdle wmawiają nam białym ludziom, że to wspaniale pomagać i wyciągać małpy z dżungli, gdzie na każdym jednym materiale filmowym widać, że dżungla siedzi w nich hardo i ma się dobrze. Za chuj takie czarnuchy, asfalty, małpiszony kurewskie nie zmienią się. Tysiące razy pisałem, co się odjebało we Francji, Belgii, Holandii, jak pięknie odpłacają się za dobro Szwedom, Norwegom czy Finlandii, co porobiło się u Niemca i co wyprawia się w Anglii, już Hamerykanów nie ruszam, bo to kurwa nie ma najmniejszego sensu i teraz tylko patrzeć jak pchają ich do Polski i mówią, że jprdle wszystko jest w porządku i masz się uśmiechać. Chciałbym za każdym jednym razem wklejać swoje poprzednie posty, głębokie przemyślenia na temat tego wspaniałego spierdolenia umysłowego jakim jest multikulti, ale dla kogo, bo na pewno nie dla zdrowego na umyśle białego człowieka i mam wyjebane w Was wszystkich, którzy mi tu cisną od rasiucha, bo tak, po trzykroć tak jestem białym czlowiekiem i niech czarnuchy zostaną w Afryce. Polewam se i mówię Amen.



Europa dla białych tak było i być powinno!!! Inne odmieńce powinny zostać tam gdzie natura ich umieściła!!! Nie na darmo powstały kontynenty dla poszczególnych ras społecznych i pierdolić każdego kto twierdzi inaczej. Ja osobiście spierdolence umysłowe wyeliminowała bym wszystkich o podejrzanej karnacji a kto z staną by mi na drodze poszedł by razem z nimi. Tak jestem Polką z krwi i kości i nie godzę się na takie dzikie harce w naszym pięknym kraju ,jeśli zarzucicie mi rasizm to powiem chuj wam w dupe Tak Jestem Rasistka ., I nietolerancyjna kobietą , moja toleranca zaczyna sie i konczy w moim kraju. Do czego to doszło abym musiała wychodzic z domu z gazem mocniejszym od psiarskiego czy nozem w kieszeni to parodia. Lecz takie sa fakty.
Zgłoś
Avatar
turor Wczoraj 13:54 6
mun66 napisał/a:

to nie Niemcy a Tusk niczym się nie zachwycał. Potrafisz nie kłamać?



To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest a naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami

— mówił Donald Tusk.

Potrafisz odszczekać amebo umysłowa ?
Zgłoś
Avatar
cichy566 Wczoraj 16:31
To współpraca - czasem się opłaca.
Zgłoś