18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kauah 2009-04-15, 9:53
Jak mnie wkurwia jak tirowiec wyprzedza drugiego na autostradzie... kurwa 10 minut, jeden jedzie 89km/h a drugi 90km/h i sie zaczyna wyprzedzać....
Zgłoś
Avatar
cronoseek 2009-04-15, 10:21
to nawet nie wyprzedzanie bo gnoje poprostu zblokowaly droge celowo
Zgłoś
Avatar
mrgreen 2009-04-15, 11:38
co za chuj
Zgłoś
Avatar
lemur 2009-04-15, 12:17
ok 2,00 jakis koles przebil sie z prawej ale potem zjebal. trzeba bylo zwolnic do 20km/h i wyciagnac kolesia z lewej o jakis kilometr za tego z prawej
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-15, 13:45
Nikt by nie pomyślał ale czasami to jest specjalnie robione aby uniknąć wypadku

Tirowcy na cb radiu dostają cynk ze 20 km dalej jest wypadek, więc żeby troch wyluzować pojazdy własnie w taki sposób je hamują
Zgłoś
Avatar
t................9 2009-11-24, 18:07
w300i napisał/a:

Nikt by nie pomyślał ale czasami to jest specjalnie robione aby uniknąć wypadku

Tirowcy na cb radiu dostają cynk ze 20 km dalej jest wypadek, więc żeby troch wyluzować pojazdy własnie w taki sposób je hamują



dokładnie sam jeżdżę po Polsce mam cb i tirowcom nie raz przyznaje racje w takich sytuacjach, bo nieraz bezmyślność kierowców jest zaskakująca dzięki takiemu blokowaniu można uniknąć karambolu. w takich wypadkach popieram, ale nie zmienia to nic ze mnie to tez wkurwia
Zgłoś
Avatar
KATAryna 2010-03-05, 16:53
ja tak kiedys takiego buca w tirze shamowałem bo tak samo robili.... modliłem sie zeby mi nie wjechał w tyłek , było blisko ale sie udało... byłem sam to go przetrzymałem przez 3 minuty na awaryjkach a pozniej ogien ... chuje jedne
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-03-06, 0:36
Mi tez sie zdazylo shamowac tirowca nieraz . Jade sobie szybciutko autostrada a tu nagle taki bezmozgi kloc postanawia zmienic sobie pas i w dupie ma jakiekolwiek konwenanse. Ostre hamowanie i niepotrzebny stres...
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2010-05-11, 21:45
KATAryna, mcmt, jesteście kompletnymi debilami. Droga hamowania samochodu ciężarowego zwłaszcza z ładunkiem jest dużo dłuższa od osobówki a jakby Was pierdolnął w tyłek to nie byłoby czego po Was zbierać. Kierowca ciężarówki czy TIRa mógłby za to wyjść bez szwanku lub z lekkimi obrażeniami
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-05-12, 1:02
Łukasz napisał/a:

KATAryna, mcmt, jesteście kompletnymi debilami. Droga hamowania samochodu ciężarowego zwłaszcza z ładunkiem jest dużo dłuższa od osobówki a jakby Was pierdolnął w tyłek to nie byłoby czego po Was zbierać. Kierowca ciężarówki czy TIRa mógłby za to wyjść bez szwanku lub z lekkimi obrażeniami


Cogito ergo sum, i "zawodowy kierowca" 'Łukasz' znika...
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2010-05-12, 3:50
mcmt napisał/a:


Cogito ergo sum, i "zawodowy kierowca" 'Łukasz' znika...



Z tym "cogito ergo sum" to u Ciebie kiepsko...
Zgłoś
Avatar
Murzyn 2010-09-02, 21:18
Polonez nawet nie zwalnia, on próbuje ich dogonić tylko nie jest w stanie^^
Zgłoś
Avatar
Zjebany_Ryj 2010-10-23, 21:58
co to za nuta ?
Zgłoś
Avatar
Huherko 2010-10-24, 16:12
tomole3839 napisał/a:



dokładnie sam jeżdżę po Polsce mam cb i tirowcom nie raz przyznaje racje w takich sytuacjach, bo nieraz bezmyślność kierowców jest zaskakująca dzięki takiemu blokowaniu można uniknąć karambolu. w takich wypadkach popieram, ale nie zmienia to nic ze mnie to tez wkurwia



Może i ich postępowanie jest dobre, ale to w przypadku, że wlekący za nimi kierowcy wiedzą o co chodzi, a nie myślą, że kierowcy ciężarówek znaleźli sobie fajną zabawę.

A wystarczyło np włączyć na chwile światła awaryjne, które w takich wypadkach potocznie oznaczają że jest jakaś awaria na drodze, na pewno by to kierowcom z tyłu dało to do myślenia i by się nie gotowali w swoich samochodzikach.
Zgłoś