18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Nome 2024-09-09, 18:30 15
i bądź tu kurwa miłym... mnie jak jakaś podejrzana menda zaczepia i coś ode mnie chce, to mówię słodziutkim głosikiem: "Dziękuję bardzo".. zawsze głupieją
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-09, 18:41 8
Nome napisał/a:

i bądź tu kurwa miłym... mnie jak jakaś podejrzana menda zaczepia i coś ode mnie chce, to mówię słodziutkim głosikiem: "Dziękuję bardzo".. zawsze głupieją



Jak zapalę papierosa po wyjściu ze sklepu i jakiś kiepura prosi o zostawienie pojary, patrząc mu w oczy z oburzeniem mówię, że nie palę. Mina Żuliena bezcenna.

[ Dodano: 2024-09-09, 18:45 ]
Wina baby, niepotrzebnie powiedziała, że to w chuj daleko. Pizdeusz obliczył, że musi zatankować. A jak wiadomo paliwo za darmo nie jest. Tak że ten, wina baby.
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2024-09-09, 19:03 2
Szamatami obwiązana ze chodzić nie może.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-09, 19:35
Nome napisał/a:

i bądź tu kurwa miłym... mnie jak jakaś podejrzana menda zaczepia i coś ode mnie chce, to mówię słodziutkim głosikiem: "Dziękuję bardzo".. zawsze głupieją



Dokładnie tak to działa.
W moim mieście już mnie nie zaczepiają. Przez jakiś czas brakowało mi napierdalanek, trochę mnie nosiło i sam szukałem zaczepki. Wtedy każdy był miły i odchodził, a to strasznie zniechęca do bijatyki, bo tracisz punkt zaczepienia. I chuj, odchodziłem, bo nie uderzysz kogoś, kto jest miły dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-09, 19:45 27
smc napisał/a:

Dokładnie tak to działa.
W moim mieście już mnie nie zaczepiają. Przez jakiś czas brakowało mi napierdalanek, trochę mnie nosiło i sam szukałem zaczepki. Wtedy każdy był miły i odchodził, a to strasznie zniechęca do bijatyki, bo tracisz punkt zaczepienia. I chuj, odchodziłem, bo nie uderzysz kogoś, kto jest miły dla Ciebie.



buhahahaahah

Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-09, 19:56
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

buhahahaahah



Jak będziesz w moich okolicach, możemy razem potrenować na macie. Ale ostrzegam, sport jest wciągający i możesz nie chcieć potem wracać do swojej ciepłej piwnicy
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-09, 20:25 3
smc napisał/a:

Jak będziesz w moich okolicach, możemy razem potrenować na macie. Ale ostrzegam, sport jest wciągający i możesz nie chcieć potem wracać do swojej ciepłej piwnicy



Dawaj namiary

Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-09, 20:49
Pw
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-09, 21:20
Ja bym się bał z tym gadać, widzicie ten ryj?
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-09-09, 21:51
I dorobek życia szlag trafił w jednej chwili.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-09-09, 21:58
stara szybciej biegnie jak swoboda
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-09-10, 7:17
Stara jak pobiegła. Miała nadzieję, że go dogoni, czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-10, 7:51
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Stara jak pobiegła. Miała nadzieję, że go dogoni, czy ki chuj?



Myślała że dogoni i włoży nogę w szprychy
Zgłoś
Avatar
bansheex 2024-09-10, 15:09 2
Kiedyś miałam kilka podobnych do siebie sytuacji. Idę sobie parszywą dzielnicą i nagle ktoś przychodzi i pyta o godzinę. Od razu lampka mi się zaświeciła, rzuciłam tylko "nie mam telefonu" i poszłam dalej. Nie ma co ryzykować.
Zgłoś