18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
InnyName 2013-08-29, 0:37
Mógł chuja wyciągnoc z tych drzwi, zabrac mu radio i rozjebac o ziemie, a pociąg 500km dalej
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-08-29, 0:40 4
@up
To nie Rosja
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-08-29, 1:55 16
Tylko pedały i zagubione swagi potrafią spóźnić się na spóźniony pociąg.
Oto moja tajemnica wiary.
Zgłoś
Avatar
bastardone 2013-08-29, 2:17
to nie tramwaj kurwa! Dziad odpalił nitro i nie dało rady się zatrzymać hehe
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-08-29, 2:43
jak sie kurwa schował jebany udając ze go nie ma a później perfidnie wylazł jakby się kurwa nic nie stało...
wkurwiają mnie tacy ludzie jak coś zrobią i myślą że nikt nic nie widział

kilka ładnych lat temu w Zakopanem widziałem jak facet biegnie do jadącego już pociągu, konduktor nie chciał go wpuścić ale zaczął wrzeszczeć że rodzinę ma i dzieci w pociągu to się zatrzymali
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-08-29, 5:49
lizakiem mógł go jebnąć na koniec
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2013-08-29, 9:26 2
To już PKP lepsze, bo nie raz widziałem jak pociąg zatrzymywał się jeszcze raz przy peronie żeby ktoś zdążył wsiąść.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-08-29, 10:04
pociągi wielkie i chujostwo ludzi też wielkie
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-08-29, 11:28 1
Mi kiedyś uciekł ostatni powrotny do domu, to go na rozjeździe na piechotę dogoniłem i wskoczyłem na sprzęg. Dało radę tak jedną stację przejechać.
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-29, 11:33 13
O już kurwa, skurwysyństwo. Facet zamykając drzwi melduje gotowość do odjazdu i nie będzie zatrzymywał pojazdu i robił opóźnienia wszystkim tym którzy zadali sobie minimum trudu i przyszli na czas tylko dlatego bo jakaś pizdunia tego nie potrafi.
Dobrze zrobił !
Zgłoś
Avatar
Animaru 2013-08-29, 11:57
Kilka razy widziałam jak ruszający pociąg się zatrzymuje żeby zabrać spóźnialskiego.
A raz jak jeden się wyjebał na ryj, tak mu się spieszyło. Chyba z litości się zatrzymali
Zgłoś
Avatar
takija 2013-08-29, 17:17 2
Savannah napisał/a:

O już kurwa, skurwysyństwo. Facet zamykając drzwi melduje gotowość do odjazdu i nie będzie zatrzymywał pojazdu i robił opóźnienia wszystkim tym którzy zadali sobie minimum trudu i przyszli na czas tylko dlatego bo jakaś pizdunia tego nie potrafi.
Dobrze zrobił !



Minuta opóźnienia wyjazdu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Na szczęście w PKP potrafią poczekać a czasem nawet zatrzymać się
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2013-08-29, 21:32 8
W szwedzkiej telewizji kiedys był spot, na ktorym matka z dziećmi biegnie w deszczu do autobusu, kierowca nie poczekał i odjechał. Puenta- "chcesz aby autobusy jeździły punktualnie, to sam bądź punktualny". Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-08-31, 13:53
"Pokaz skurwysyństwa" ??? to jest "pokaz głupoty" i to tego pasażera..... spóźnił się to jego wina dlaczego kilkasetosób ma być spowolnione przez to ??? może ten pasażer spóźnił się bo obciągał pałe arabowi właśnie a ja mam przez to cierpieć ? kij mu w sranie ma szczęście, że mu nóg nie ujebało...
Zgłoś