18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kacper060 2021-02-01, 5:57 3
Krokodyle, fajne gadziny, zawsze takie uśmiechnięte, a też i na hardzie chyba dało się spotkać jakiegoś osobnika p Kura humanitarnie zabita Kiedyś jak miałem może z 13 lat, tata mi kazał zabić kure. Dodam, ze nie była to pierwsza kura w moim życiu, jakoś niefortunnie zajebałem i zamiast w szyje to uciąłem jej cały dziób i zaczęła spierdalać przede mną po placu. Kurwa, jak mi wtedy głupio było. No nic, piwko leci dla Krokodyla
Zgłoś
Avatar
Rozyk00 2021-02-01, 6:37 1
zaloze sie ze myslal o niedzieli, a akurat byla sobota
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-02-01, 7:34 23
Ten krokodyl w srodku.... w ciagu 1s dostal w pysk ogonem, drugi ujebal go w ryja a trzeci w tylek, ma tam przjebane jak kula w pinballu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-02-01, 8:00 1
Manii napisał/a:

Ten krokodyl w srodku.... w ciagu 1s dostal w pysk ogonem, drugi ujebal go w ryja a trzeci w tylek, ma tam przjebane jak kula w pinballu.



dlatego reszta bała się ruszyć po kuraka
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-02-01, 8:27 18
Prymitywny organizm który swój byt opanował do perfekcji: nic nie robi poza szukaniem okazje aby coś opier...ć.
Zupełnie jak nasze lewaki: tak leniwe że nawet im się rozmnażać nie chce (na całe szczęście !!) i tylko łypią skąd by tu kasę wyszarpać.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-02-01, 8:37 3
kacper060 napisał/a:

...jakoś niefortunnie zajebałem i zamiast w szyje to uciąłem jej cały dziób i zaczęła spierdalać przede mną po placu. Kurwa, jak mi wtedy głupio było. No nic, piwko leci dla Krokodyla


Głupio Ci było przed tą kurą?
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-01, 9:01
Przypomnial mi sie "prociem pan" jak dogadywal interesy z bossem pozdro dla tych co zrozumieja

a teraz ciekawostka :

teoria ewolucji... kurwa bardzo madra. Taka kura - miliardy pierdylionow lat ewolucji i powstalo super inteligentne zwierze, najlepsze geny, upgrady na maxa, wszystkie statsy wypakowane na full... tak teoria ewolucji ma sens.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-02-01, 9:21
Przyjscielski krokodyl pomaga swojemu nowemu przyjacielowi pomoc wydostać się chroniąc go we własnym pysku
Zgłoś
Avatar
xiro 2021-02-01, 9:32 2
kacper060 napisał/a:

Krokodyle, fajne gadziny, zawsze takie uśmiechnięte, a też i na hardzie chyba dało się spotkać jakiegoś osobnika p Kura humanitarnie zabita Kiedyś jak miałem może z 13 lat, tata mi kazał zabić kure. Dodam, ze nie była to pierwsza kura w moim życiu, jakoś niefortunnie zajebałem i zamiast w szyje to uciąłem jej cały dziób i zaczęła spierdalać przede mną po placu. Kurwa, jak mi wtedy głupio było. No nic, piwko leci dla Krokodyla



czyzby twoja robota

pl.wikipedia.org/wiki/Bezgłowy_kurczak_Mike
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-02-01, 10:07
nawet z piór nie oskubał.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-02-01, 10:11
He can't breathe!!!
Zgłoś
Avatar
maki1981 2021-02-01, 11:20 4
Taka alegoria małego chłopca, który niechcący wszedł na posiedzenie episkopatu...
Zgłoś
Avatar
Sierioża 2021-02-01, 12:03
Chapnął go jak cygan zasiłek.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2021-02-01, 12:48
Dlaczego ten ptaszek nie odfruną ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie