18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Znalezisko w pracy
c3ns0r3d • 2012-12-28, 19:56
Dzisiej z rana na szychcie zaczołech lukoć na mój zakład pracy i jak żech tak lozł i znajdowoł roztojakie manele to mnie sie fest w gały ciepnoł to taki wieelki cilip co se leżoł na zoli Zastanawio mnie ino jak ten borok wlecioł jak w oknach są kraty za pra pra dziada a jedyno droga to przez biuro szefa:)

Fot. żech robiył bratrułą



Zgłoś
Avatar
c3ns0r3d 2012-12-29, 19:05
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Miranda 2012-12-29, 19:17 7
c3ns0r3d napisał/a:

I to jest właśnie kultura.. a raczej gimbaza :x wy sobie mówicie po polsku a jo z zabrza godom po śląsku nie podoba się to wypier***ć polaczki Dziękuję dobranoc ;x



Językiem urzędowym w Polsce, jest polski, więc jak się wypowiadasz na forum publicznym, a nie tematycznym, to pisz/ mów po polsku! Trudne?

A pisma do urzędów też nakurwiasz po śląsku? ... Chociaż sądząc po twoim wieku, w żadnym pewnie jeszcze nie byłeś (no może oprócz pośredniaka) :/

Oczywiście nikt ci nie zabroni używać twojego ukochanego języka, ale twoje zachowanie pokazuje tylko, jak zakompleksionym i smutnym człowiekiem jesteś, kiedy piszesz coś w tych swoich śląskich rzygowinach i masz radochę, że inni tego nie rozumieją :/ Ale w takim bądź razie, jaki jest w ogóle sens twojego udzielania się gdziekolwiek, skoro i tak nikt cię nie zrozumie? Zamilknij więc na wieki albo wynoś się na jakieś forum tylko i wyłącznie dla prawdziwych, jedyny prawych, słusznych, najwspanialszych na świecie ślązaków, bez których piece całego globu robiłyby za lodówki!
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-12-29, 19:28 2
No i proszę, oto twoja reakcja. Radocha, że nie rozumiem twojej gwary... Ja też mogę zacząć pisać, dajmy na to po norwesku i też nie pojmiesz ani słowa, ale co to da? Nic, kurwa, kompletnie nic, oprócz bezsensownej satysfakcji, że ktoś inny cię nie rozumie. No nie pojmuję tego.
I nie boli mnie to, że nie rozumiem, bo niby czemu? Nawet mi nie zależy, żeby was rozumieć i zrozumieć! Dla mnie już nawet dziś możecie wyjechać do Afryki kopać diamenty, jak tak uwielbiacie te kopalnie i bez nich żyć nie możecie. Uwierz mi, Polska doskonale poradzi sobie bez was :/
Zgłoś
Avatar
c3ns0r3d 2012-12-29, 19:33 2
Nawet jeśli bym nie rozumiał to na pewno nie spinał bym się jak reszta.. nie rozumiesz nie komentuj i tyle... ehh "czytając wasze posty przyszedł mi do głowy taki cytat "kozak w necie pizda w świecie"...
Zgłoś
Avatar
nachwilke 2012-12-29, 19:38
ten zakład pracy to młyn?
Zgłoś
Avatar
Liściec 2012-12-29, 19:39
Po to jest język Polski żeby podczas rozmowy z Polakami go kurwa używać. Ale nie bo po chuj być zrozumianym piszmy w jebanych gwarach na pewno się kurwa lepiej dogadamy.

Шәһәр Париж бассейны үзәгендә, диңгез биеклеге дәрәҗәсеннән якынча м биеклектә урнашкан. Парижда яшәү мәхәлләләренең чикләре чакрымга сузылган әйләнмә юл беләнгән чикләнгән.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-12-29, 19:43 4
Nie rozumiesz, nie komentuj? To po chuj w ogóle cokolwiek tutaj wstawiłeś? Żebyście tylko ty i twoja śląska brać to rozumieli? Ja pierdolę, no szczyt debilizmu! Wrzucić coś na forum, którego motorem napędowym są wirtualne piwa i komentarze, a potem zabronić tego komentować, bo "nie rozumiesz, nie pisz"? Kurwa, człowieku, wróć do podstawówki, bo pleciesz bez sensu kompletnie.
A ostatni cytat to odnosi się chyba do ciebie, bo w realu chętnie powtórzyłabym ci wszystko to, co wcześniej napisałam prosto w ryj! Prawda boli, co? Nikt nie lubi ślązaków i ich gwary!

/edit
dziękuję bardzo za warna. Kiedy będą ostrzeżenia za użycie słowa "kurwa"?

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2012-12-29, 19:49 ]
Nie jesteś tu od wczoraj Miranda i wiesz, że za wypierdalanie leci w3
Zgłoś
Avatar
c3ns0r3d 2012-12-29, 19:50 1
nachwilke napisał/a:

ten zakład pracy to młyn?



Nie odziedziczyłem po dziadku zakład obróbki skrawaniem tj. tokarki, frezarki itp. oglądając moje nowe biuro i to co znajduje się za nim znalazłem to co wyżej

Nikt nie pisał że używanie gwary jest zakazane więc... nie widzę powodu waszego płaczu
Zgłoś
Avatar
Morgoth1432 2012-12-29, 19:51 1
Miranda zamilcz... piszesz takie brednie, że się słabo robi. Spinasz się jak typowa baba przy okresie. Tak więc wyłącz tą pralkę z której do nas masz szczęście pisać i idź wyżywać się na swoim otoczeniu. PAPA
Zgłoś
Avatar
c3ns0r3d 2012-12-29, 19:54
Up. Może jakiś ślązak ją jakoś uraził :x ale w sumie kto by chciał "babę sadola"
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-12-29, 20:00 5
Morgoth1432 napisał/a:

Miranda zamilcz... piszesz takie brednie, że się słabo robi. Spinasz się jak typowa baba przy okresie. Tak więc wyłącz tą pralkę z której do nas masz szczęście pisać i idź wyżywać się na swoim otoczeniu. PAPA



Lepiej ty zamilcz i podaj mi jakiś argument, dlaczego moje słowa to brednie. A twój pojazd po mojej płci jest tak żałosny, że aż brak mi słów. Niestety to dość typowe dla kogoś, kto nie ma nic wartościowego do powiedzenia, tylko czepia się oczywistej oczywistości i próbuje na siłę zmienić ją w wadę...

/edit
dobra koniec offtopu, dyskusja z tak światłymi i bystrymi ludźmi jest bezcelowa. Adios.
Zgłoś
Avatar
c3ns0r3d 2012-12-29, 20:15 1
Miranda napisał/a:



Niestety to dość typowe dla kogoś, kto nie ma nic wartościowego do powiedzenia, tylko czepia się oczywistej oczywistości i próbuje na siłę zmienić ją w wadę....



Oczywistą oczywistością jest to że jestem ze śląska i mam prawo pisać gwarą dlaczego zmieniasz to w wadę daruj sb. bo w końcu kiedyś ktoś nie wytrzyma i odetnie Ci to co posiadają "baby sadola" koniec .
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2012-12-29, 20:46
Przepraszam, tu Polska i mówimy po Polsku.
Zgłoś
Avatar
opportunist 2012-12-29, 20:52
wróciłem z Hogwartu na święta, chciałem mugolom powysyłać kartki świąteczne a tu chuj!
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-12-29, 20:57
c3ns0r3d napisał/a:


Swoją drogą nie tylko węgiel ale też :

-Robot do rehabilitacji = Złoty Medal dla Młodych Wynalazców.

-przyrząd do pomiaru emisji dwutlenku węgla

-Politechnika śląska

-ING Bank śląski

-Pierwszy podwójny przeszczep płuc itp. itd...


Jak próbujesz trollować to rób to tak, żeby ludzie się domyślili.
cięzko mi było ten trollski rozszyfrować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie