18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
"Znam całą prawdę"
maradona202 • 2011-08-23, 21:57
Kolega z klasy powiedział Jasiowi, że wymyślił dobry sposób na szantażowanie dorosłych:
- Mówisz tylko "Znam całą prawdę" i każdy dorosły głupieje, bo na pewno ma jakąś tajemnicę, której nie chciałby ujawnić...
Podekscytowany Jasio postanowił wypróbować świeżo zdobytą wiedzę w domu. Przyszedł do mamy, powiedział Znam całą prawdę i... dostał 50 złotych, z przykazaniem, żeby nic nie mówił ojcu.
Zachwycony pobiegł szybko do ojca, powiedział "Znam całą prawdę" i dostał 100 złotych - z zastrzeżeniem, żeby nic nie powiedział matce.
Rozochocony Jaś postanowił więc wypróbować nową metodę również na kimś spoza rodziny.
Nadarzyła się okazja, kiedy listonosz przyniósł pocztę.
- Znam całą prawdę! - powiedział z szelmowskim uśmiechem Jasio.
Listonosz pobladł, poczerwieniał, rzucił listy na ziemię, rozłożył ramiona i wzruszonym głosem wyszeptał: - W takim razie uściskaj tatusia...
Zgłoś
Avatar
Astarot 2011-08-23, 22:18
Dla odmiany listonosz przychodzi do ojca, nie do matki. Ma to jakiś związek z równouprawnieniem kobiet?
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2011-08-24, 3:01 3
@up

Raczej z homoseksualizmem.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2011-08-24, 8:10 28
Pierwszy raz na sadisticu sie naprawde wzruszylem...
To takie cudowne, ze chlopiec po latach odnalazl prawdziwego ojca!
Zgłoś
Avatar
kermicik 2011-08-25, 0:37 3
Ehhh.... pamiętam jak dziś rok 1993 -wiosenny wieczór, pierwszy raz zgrał melodię mój Modem 56k.... I jedna z pierwszych rzeczy jaką zrobiłem, to było wklejenie od tego właśnie dowcipu na mało kolorową stronę z polskimi dowcipami. Ehh łza mi się zakręciła w oku, że po tylu latach ktoś go odnalazł i zamieścił na sadolu! PIWKO 4U
Zgłoś
Avatar
Wojcieslaw16 2011-08-25, 2:10
wy zawsze mówicie na każdy żart na sadolu że suchar i w ogóle a ten mi się jakoś spodobał się trochę uśmiałem i zaraz będzie komentarz pode mną że ja też od listonosza czy coś
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-08-25, 9:16 1
Wojcieslaw16 napisał/a:

wy zawsze mówicie na każdy żart na sadolu że suchar i w ogóle a ten mi się jakoś spodobał się trochę uśmiałem i zaraz będzie komentarz pode mną że ja też od listonosza czy coś


No właśnie jest inaczej, wszyscy ci co krytykują są od listonosza, a jebią kawał od sucharów bo ciężko im się z tym pogodzić
Zgłoś