18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dannyk 2011-01-31, 23:34 3
Tak mi się skojarzyło

Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-02-01, 0:31 6
Gdzie autor kurwa podwyżki w Polsce widział ?
Ceny, rzeczywiście tak zapierdalają w górę dzień w dzień że się osrać można, ale jakie kurwa podwyżki (pomijając tych którzy podwyżki dają Samym Sobie).

Do dupy humor komiksowy, tylko wkurwia i przypomina o tym że Jesteśmy okradani.

I żyjemy w żydowsko-komunistycznym kraju.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2011-02-01, 1:05 11
Massivee napisał/a:

Gdzie autor kurwa podwyżki w Polsce widział ?
Ceny, rzeczywiście tak zapierdalają w górę dzień w dzień że się osrać można, ale jakie kurwa podwyżki (pomijając tych którzy podwyżki dają Samym Sobie).

Do dupy humor komiksowy, tylko wkurwia i przypomina o tym że Jesteśmy okradani.

I żyjemy w żydowsko-komunistycznym kraju.


zdejmij moher, bo ci mózg uciska
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2011-02-01, 1:35 5
niestety ale taka jest prawda.tylko narkotyki od 15 lat w takich samych cenach...
Zgłoś
Avatar
wiktoreq 2011-02-01, 17:05 1
kool ma racje.wszystko zapierdala w góre, tylko nie fufu.
pozatym to : republika.pl/blog_rf_4528477/7736838/sz/k.jpg
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-02-01, 17:29 4
W sumie, to mam wyjebane, czy okradają nas Żydzi, czy chuj wie kto. Ważne, że jesteśmy okradani przez tych, na których większość głosowała.
Zgłoś
Avatar
Hubert0501 2011-02-01, 17:48 3
rrdzony napisał/a:


zdejmij moher, bo ci mózg uciska



Kolejny baran trendy ateista. Nie zauważyłeś ostatnio wzrostu cen i zamrożenia wynagrodzeń w sektorze administracyjnym podczas gdy pani prezydent przyznaje kilkudziesięciotysięczne nagrody swoim przydupasom? Jeśli nie to widać jesteś bardzo szczęśliwym, choć lekko ograniczonym człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-02-01, 17:50
@up
musimy coś z tym zrobić!
Zgłoś
Avatar
Abhorsen 2011-02-01, 18:33
Hubert0501 napisał/a:

Kolejny baran trendy ateista. Nie zauważyłeś ostatnio wzrostu cen i zamrożenia wynagrodzeń w sektorze administracyjnym podczas gdy pani prezydent przyznaje kilkudziesięciotysięczne nagrody swoim przydupasom? Jeśli nie to widać jesteś bardzo szczęśliwym, choć lekko ograniczonym człowiekiem.


Cicho, nie wolno tego zauważać, jeśli nie podoba Ci się nowy Ład i Porządek to jesteś moher i nikt się nie będzie z Tobą kolegował.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2011-02-01, 18:42 8
Hubert0501 napisał/a:



Kolejny baran trendy ateista. Nie zauważyłeś ostatnio wzrostu cen i zamrożenia wynagrodzeń w sektorze administracyjnym podczas gdy pani prezydent przyznaje kilkudziesięciotysięczne nagrody swoim przydupasom? Jeśli nie to widać jesteś bardzo szczęśliwym, choć lekko ograniczonym człowiekiem.



po 1. nie jestem ateistą. dlatego, że widzę, jak ta czarna mafia manipuluje niedouczonymi bądź naiwnymi "wiernymi", bezwzględnie wykorzystując ich do swych celów, dlatego ich nienawidzę. Bóg jest wszędzie - nie w budynkach z cegieł.

po 2. to nie mój obrazek, jak go znalazłem, spodobał mi się, gdzyż obnaża typowy dla tego kraju styl myślenia: zamiast wgłębić się w ekonomię, przyczyny i skutki dzisiejszego położenia naszej gospodarki, spora część naszego społeczeństwa woli myśleć w cholernie głupi sposób: dobry-zły; katolik-ateista; polak-żyd. bo ksenofobia jest o wiele prostszym modelem do myślenia niż przedstawienie przyczyn społeczno-ekonomiczno-politycznych. ale nieprawdziwa.

po 3. zauważyłem, to co napisałeś, ale po kilku ostatnich rządach już nie ma niczego, co mnie tu zdziwi...
Zgłoś
Avatar
Turek. 2011-02-01, 22:36
Niech karają żydów, czego się boicie? Kryzysu mydlanego?
Zgłoś
Avatar
glen1428 2011-02-02, 12:58
A ja mam to w dupie. Jak kogos stac to kogos stac.
Zgłoś