18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
Machol 2022-11-27, 21:27
Leatherface napisał/a:

To jest i tak nic w porównaniu z tym co odpierdalalo sîę w Holandii w latach 70. Mianowicie po latach dwóch lekarzy, którzy zajmowali sìę aborcją na życzenie, ujawniło proceder. Zdrowym madkom, które miały zdrowe płody(bo tylko takie się kwalifikowały), w różnym wieku( nawet krótko przed narodzinami) wycinano całą macicę(pewnie doszli wniosku że kurwie ona i tak zbędna i tyle dobrego w złym chociaż), którą otwierano dopiero w sterylnych warunkach.



Nie wiem jakie piguły łykasz dla takich fantazji, ale zamiast wciskać kit jakby to miała być prawda, to weź napisz jakąś książkę gore, będzie hit.
Zgłoś
Avatar
miniglowa 2022-11-28, 11:24
bartini6 napisał/a:

Jebana małpa, do wora i do jeziora.



Matkę również.
Zgłoś
Avatar
K................3 2022-12-02, 11:52
Nie mogę przestać myśleć o tym biednym dziecku... Chciałabym tylko wiedzieć, że ktoś je uratował z rąk tego kata i przenigdy już nie wejdę na te stronę...
Zgłoś
Avatar
sard 2022-12-23, 9:06
Ej, ej! Ale na koniec ładnie zagrała na tym starym-nowym instrumencie ciapackim czyli gówniaku
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-07-15, 16:51
Albert_Jerzy napisał/a:

W Polsce by powiedzieli to wina faceta, bo nie zapewnia kobiecie odpowiedniej ilość gotówki



Odpowiedniej ilości wpierdolu ktoś jej nie zapewnił, a nie gotówki.
Zgłoś