18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-09, 22:57 1
Beny napisał/a:

A syna masz? Jeżeli tak, to wyobraź sobie, że przyprowadza do domu wybrankę, która robi coś takiego. A Twój syn staje po jej stronie.



Na takie sytuacje mam przygotowane doły w garażu, betoniarkę i beton workowany ... coby się nie narobić....
Zgłoś
Avatar
~Beny 2020-09-09, 23:01 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Na takie sytuacje mam przygotowane doły w garażu, betoniarkę i beton workowany ... coby się nie narobić....



Muszę to sobie zanotować, może kiedyś się przyda
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-09-09, 23:15 1
ale koleżanka w turkusowej kiecce jest już gotowa do porządnego ruchanka, cycuchy w sam raz
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-09-09, 23:15 2
tdoberman napisał/a:

Mnie zawsze ciekawi czemu taka osoba się nie obroni,



Bo myśli, że jak odda to z większą agresją się bydło rzuci. W szkole jeden kumpel był w podobnej sytuacji i wziął do szkoły siekierę. Jak ją wyjął szybko szykany się skończyły. I nie, nie zajebał nikomu.
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-09-09, 23:27 1

blokern napisał/a:

jako stary wzialbym corke za reke i elegancko zglosil sie na policje zlozyc zawiadomienie o usilowanie zabojstwa
proukrator, przesluchanie, psycholodzy, sprawa w sadzie, wyrok , najlepiej z komornikiem zeby placily jakies odszkodowanie to sie ich starzy uciesza podwojnie
a moja mloda za jakis czas i tak wyjedzie na studia zostawiajac ten syf za soba i zle wspomnienia a agresorki wydalone ze szkoly, napmietnowane przez pozostalych z wyrokami.... piekna sprawa. codziennie zalowalyby swojego zachowania do konca ich zjebanego zycia



W jakim swiecie ty zyjesz kolego. Za szarpanie za wlosy co najwyżej by dostaly nagane w szkole. Lepiej wziąć sprawe w swoje rece. Tylko z wyczuciem abys ty cwiary nie dostal przypadkiem
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-09-09, 23:41 1
Bezmózgie kurwy! Łapy przetrącić permanentnie!
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-09-09, 23:53 2
Cytat:

Język hiszpański, ale zbyt czysto jak na Amerykę Łacińską



tyś, kurwa, hiszpański słyszał.. chyba w telenoweli...
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2020-09-10, 0:15
Gdyby któraś sucz by tak mojej córce zrobiła...
Osobiście bym oskórował .
Zgłoś
Avatar
shlahcic 2020-09-10, 0:30
to było w Rumunii w zeszłym roku.
Zgłoś
Avatar
Marano 2020-09-10, 6:36 1
Język rumuński.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-09-10, 7:51 1
Z Off'u słychać jakiegoś stulejarza. Frajer, bo dałby każdej z agresorek po lepie na ryj i prześladowana szatyneczka byłaby od jutra, jego najlepszą przyjaciółką, Cóż, niestety wybrał los męskiej pizdy pasjonującej się damskim boksem.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2020-09-10, 11:25
To jest nic. Był materiał na hardzie gdy dwie 14stolatki utopiły koleżankę.... Oczywiście Brazylia
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2020-09-10, 11:32
Wyruchać to za mało
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-10, 12:44
kams123 napisał/a:

Nie pasuje do Ciebie ten avatar evee xd



Jeżeli użyjesz na eevee kamień wody, to zmieni się w typ wodny.
Jeżeli użyjesz na eevee kamień pioruna, to zmieni się w typ elektryczny.
Jeżeli użyjesz kamienia zbyt mocno, to zmieni się w ducha.

Lepiej?
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-09-10, 12:56
Noside napisał/a:

A potem mnie k***a nazywają socjopatą. No i co z tego, że bym je skopał do nieprzytomności? Coś złego?



Daj spokój, wystarczy że ją koleżanki maltretują
Zgłoś