18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Rebeliant 2020-11-10, 10:26
Putin wyśle ścierwo do obozu pracy i po temacie. W Polsce to ścierwo chodziłoby wolne i śmiało się w twarz właścicielom i pracownikom.

A Rosja to przecież chujowy na maksa kraj... ale w pewnych aspektach lepszy od Polski.
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-11-10, 10:28 3
Rebeliant napisał/a:

Putin wyśle ścierwo do obozu pracy i po temacie. W Polsce to ścierwo chodziłoby wolne i śmiało się w twarz właścicielom i pracownikom.
A Rosja to przecież chujowy na maksa kraj... ale w pewnych aspektach lepszy od Polski.



To pakuj się i leć
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-10, 10:41 3
joeblacktwo napisał/a:

To pakuj się i leć



W Polsce mam zajebisty los, bo mój język ojczysty to polski, a wokoło ze 30 milionów kretynów, z czego większość nie potrafi czytać ze zrozumieniem, czyli tak jak ty, zatem na rynku pracy takie odpady nie zagrażają mi wcale. Pozwala mi to bimbać do oporu i mieć wyjebane na problemy ludzi zarabiających mniej niż średnią krajową. W rosyjskiej dziczy by mnie szybko zabili za poglądy - nienawidzę kacapskiego ścierwa i wszelkich komunistów.
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-11-10, 10:55 1
Rebeliant napisał/a:

W Polsce mam zajebisty los, bo mój język ojczysty to polski, a wokoło ze 30 milionów kretynów, z czego większość nie potrafi czytać ze zrozumieniem, czyli tak jak ty, zatem na rynku pracy takie odpady nie zagrażają mi wcale. Pozwala mi to bimbać do oporu i mieć wyjebane na problemy ludzi zarabiających mniej niż średnią krajową. W rosyjskiej dziczy by mnie szybko zabili za poglądy - nienawidzę kacapskiego ścierwa i wszelkich komunistów.



To pakuj się i leć było po przeczytaniu kilku twoich komentarzy, wbiles na sadiatica jak jakiś pierdolony pastor - zapierdalaj do ruskich ich nawracać skoro takie matoły
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-10, 11:06
joeblacktwo napisał/a:

To pakuj się i leć było po przeczytaniu kilku twoich komentarzy, wbiles na sadiatica jak jakiś pierdolony pastor - zapierdalaj do ruskich ich nawracać skoro takie matoły



Jesteś wybitnym kretynem. Skoro mam wokoło miliony kretynów takich jak ty i wcale nie chcę ich nawracać, tylko żyć ich kosztem, bo ktoś musi czyścić kible w hotelach i wyrzucać śmieci z kubłów sprzed mego domu, a także sprzedawać mi alkohol w całodobowych i pakować paczki, jakie sobie zamawiam, to jaki jest sens abym opuszczał miejsce, gdzie mi dobrze i mam gwarancję dostatniego życia, mimo socjalistycznych spierdolin u władzy od 1944 jak nie 1925?
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-11-10, 11:10
Rebeliant napisał/a:

Jesteś wybitnym kretynem. Skoro mam wokoło miliony kretynów takich jak ty i wcale nie chcę ich nawracać, tylko żyć ich kosztem, bo ktoś musi czyścić kible w hotelach i wyrzucać śmieci z kubłów sprzed mego domu, a także sprzedawać mi alkohol w całodobowych i pakować paczki, jakie sobie zamawiam, to jaki jest sens abym opuszczał miejsce, gdzie mi dobrze i mam gwarancję dostatniego życia, mimo socjalistycznych spierdolin u władzy od 1944 jak nie 1925?



To na chuj nas tu uczysz ?żebyś musiał zaraz naszą robotę robić ?
Przyznaj się ,że jakieś ubezpieczenia sprzedajesz albo doradcą kredytowym jesteś
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-11-10, 11:32
joeblacktwo napisał/a:

To na chuj nas tu uczysz ?żebyś musiał zaraz naszą robotę robić ?
Przyznaj się ,że jakieś ubezpieczenia sprzedajesz albo doradcą kredytowym jesteś



W polsce to nie jest taka zła praca zważywszy na pijanych kierowców i motopizdy którzy szybko giną
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-10, 12:24
joeblacktwo napisał/a:

To na chuj nas tu uczysz ?żebyś musiał zaraz naszą robotę robić ?
Przyznaj się ,że jakieś ubezpieczenia sprzedajesz albo doradcą kredytowym jesteś



Zapierdalam w fabryce, ale miejsce jak i profil firm dla których zapierdalam jest mi obojętny - systemy informatyczne są wszędzie, kłamcy piszący, że się na czymś znają też, koło się zamyka
Zgłoś
Avatar
Radbug 2020-11-10, 19:53
Nie wiem na chuja go powstrzymują? Rozwala telefony, to tylko sięgnąć po słuchawkę swojego, zadzwonić na psy, zanim przyjadą, to zniszczy takich 50. Gościa przymkną wlepia mu taką kare, ze z gułagu do końca życia nie wyjdzie, a ty potem tylko sobie pozbierasz dobry sprzęt z pęknieta szybką i opylisz na bazarku, a co lepszy dla siebie zostawisz.
Zgłoś
Avatar
sadfun 2020-11-10, 21:54 2
Rebeliant napisał/a:

W rosyjskiej dziczy by mnie szybko zabili za poglądy - nienawidzę kacapskiego ścierwa i wszelkich komunistów.



Czytając Twoje komentarze to aż mam ochotę Ci postawić wakacje last minute u ruskich.
Oczywiście liczyłbym na jakieś pamiątkowe zdjęcie lub film na hardzie
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-11-11, 0:43
w polsce to 5g bezproblemowo, bo ci z mózgami wyjechali. pozostała hałastra na smyczy.
niestety do rosjan mamy teraz dalej niż do hameryki. mieliśmy kiedyś takich, czy innych przyjaciół, na których można było liczyć. teraz mamy za sprzymierzeńców niemców, angoli, franców i hamerykańców, którzy już nie raz pokazywali nam swoją przyjaźń , pomoc i pouczali jak dotrzymywać umów międzynarodowych. chwała, że nikt na nas nie napada, chyba że chiny, lub czesi.
Zgłoś