18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witam Sadole,

Siedzę sobie dzisiaj na przerwie w robocie w jadalni, akurat byłem sam to wziąłem sobie do poczytania Metro leżące przede mną. Jakież było moje wkurwienie jak zobaczyłem artykuł, który Wam sfotografowałem.
"Gdzie w tym czasie było państwo polskie, uczelnie, elity?"
Nosz kuwa , kim są Narodowcy, żeby interweniowało Państwo? Zorganizowaną grupą przestępczą?
Kim są, żeby interweniowały elity i uczelnie? Szerzącą się plagą debilizmu i głupoty?
Przecież Oni chcą tylko godnie świętować jakże wielki dla Naszego Narodu dzień. Wiadomo, że, wielu z nich nie jest świętych, no ale kuwa bez przesady

Potem przyszło kilku moich znajomych, na maxa wkurwiony po przeczytaniu części artykułu, powiedziałem im o tym. Zbytnio nie zrozumieli mojego wkurwu, więc myślę sobie, że wyżale się Wam Sadole, Wy pewnie zrozumiecie moje wkurwienie się na te wypociny
Widzę, że nagonka na prawicowe środowiska w Polsce nadal trwa, tym bardziej przed 11,11



ps. Pisząc ten post, zajrzałem na wiki i obczaiłem to całe Metro. Wydawcą jest Agora, więc w sumie nic dziwnego. Więcej tego gówna nie wezmę do rąk, mimo że za darmo

Pozdrawiam Sadole
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-08, 21:26 7
Wyobraźcie sobie teraz analogiczną sytuację w USA, gdzie niemal każdy Amerykanin jest patriotą kochającym swój kraj i na wielu domostwach widać wywieszone flagi nie tylko w święto narodowe, ale w zwykły dzień (relacja znajomej będącej na wakacjach w USA). U nas gdybyś wywiesił na własnym podwórku polską flagę zaraz byłbys namierzany i obserwowany czy aby nie knujesz spisku. Gdyby ktoś ośmielił się nazwać amerykańskich patriotów faszystami, albo jakaś opcja polityczna starałaby się przywłaszczyć święto niepodległości to powstałaby niespotykana nagonka na "pomysłodawcę". A u nas? U nas najgłośniej o faszyzmie krzyczą środowiska, które działają nazistowskimi metodami, a ich pomysły są analogiczne do tego co działo się w III Rzeszy. Państwo chce inwigilować obywateli, zwalcza "opozycję", wprowadzają "księgi zakazane", wprowadzają coraz większą cenzurę, na ulicę wyprowadzają policję itd. Przykładów jest mnóstwo. Tylko, że teraz to się nazywa "postęp, europejskość, TOLERANCJA" a wszelkie przejawy narodowo-patriotyczne są określane mianem faszyzmu, zacofania, szowinizmu, rasizmu. No kurwa... Chciałbym ,aby Ruch Narodowy wszedł do sejmu przy najbliższej okazji i zrobili tam jakiś konkretny dym obnażając wszystkie przekręty i wałki naszych "elyt".
Zgłoś
Avatar
konradtattoo 2013-11-08, 21:27 2
Patriota jest sie w sercu a nie na marszu drac jape i odpalajac flary a nastepnego dnia wstajac zeby zapierdalac na magazynie firmy z innego kraju!!!
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-11-08, 21:30 5
@hendrix

Bloodwar wtedy siedział z pilotem przed tvnem i słuchał uważnie relacji

Zal mi was ludziska bez własnego zdania ,a już współczuje wam że można wam każdy kit wcisnąć przez bajkopisarzy , ja nie mówię że Kibice są świętymi krowami ( pamiętajcie łatwiej rządzić baranami niż lwami ) , jak wam powiedzą w tvnie żeby wskoczyć do ognia to wskoczycie , troszkę mózgu użyjcie.

Ogarnijcie się i poczytajcie projekty ustaw , o których nie piszczą w tvnie cześć.

Pozdro dla normalnych
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-08, 21:31 11
bloodwar napisał/a:

Prawda jest taka że jakby łysi "Prawdziwi Patrioci" NAPRAWDĘ chcieli poświętować i uczcić pamięć Bohaterów to by przyszli na marsz z flagami, a nie z kominiarkami, kastetami i rękawicami do MMA. Te pastuchy wiejskie które przychodzą na marsz "by się ponapierdalać" nie mają nic wspólnego z patriotyzmem, a 11 listopada to dla nich kolejna okazja do napierdalanki, podobnie jak mecze czy "ustawki"



Podpisuję się pod tym obiema nogami, dobrze to ująłeś. Nigdy nie bylem pro rządowy a wręcz przeciwnie ale obchody Święta Niepodległości pod znakami falangi, krzyża celtyckiego i w tchórzowskich kominiarkach nie bardzo mi leży. Dodatkowo pomysł pana Winnickiego o powoływaniu Straży MN od razu mi cos przypomnial. Była kiedyś podobna straż, w Niemczech, nazywała siebie "eskadrą ochronną" z niem. SchutzStaffel. Wiemy co bylo dalej.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-11-08, 21:34 5
@gwindak

o i kolejne porównania do nazistów co za ludzie .
Wiesz po co w ogóle ta straż powstała? powiem Ci , żeby wyłapywać prowokatorów.

Jak jesteś taki mądry to daj przykład i wywieś flagę
Zgłoś
Avatar
D................0 2013-11-08, 21:35
I co z tego kurwa, że nacjonalizm - to nic złego w założeniu więc niech pierdolone media skończą ogłupiać społeczeństwo. Groźne jest wojujące lewactwo dążące do zaprzepaszczenia kultury zapracowanej przez tysiąclecia. Nacjonalizm to najwyżej samolubstwo ale kurewskie media i tak podczepią do tego puszczaniem kominem różnych rzeczy... Mam dosyć podczepiania pojęc jedno pod drugie. Nacjonalizm nie musi być totalitarny ale wytłumacz to kurwa takim kretynom siejącym propagandę.
Zgłoś
Avatar
BobbyB 2013-11-08, 21:37 1
bloodwar, to że na marszu zdarzają się sytuacje, o których piszesz nie oznacza, że trzeba wszystkich biorących w nim udział wsadzać do jednego wora. To w sumie wiele się nie różni od tego co napisało metro. Chociaż nie, metro samo nie wie o czym pisało. Ideą marszu jest to żeby uczcić zajebiście ważny dzień w historii Polski. Ludzie, którzy tam idą wiedzą po co to robią i czemu te idee służą, a nawet jeżeli nie do końca to rozumieją to mam nadzieję, że doczekam takiego dnia, że tak będzie. Inną kwestią jest to, że tak jak napisałeś bycie "NAPRAWDĘ" patriotą to nie chodzenie raz do roku z flagą, to prezentowanie swojej patriotycznej postawy cały czas, łącznie poprawnym głosowaniem w wyborach, a tego najwięcej w tym momencie brakuje, żeby coś zaczęło się zmieniać.
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-11-08, 21:40
dzisiaj z rana czytam sobie metro i tyram z artykułu. Dobrze że wrzuciłeś
Zgłoś
Avatar
NikoLative 2013-11-08, 21:45 5
Roger89 napisał/a:



Przecież Oni chcą tylko godnie świętować jakże wielki dla Naszego Narodu dzień.



Co Ty pierdolisz? Oglądałeś choć raz relację z tych zjebanych marszów? To nie wygląda jak czczenie święta narodowego, to wygląda jak relacja z wojny. Zawsze się zastanawiam, skąd ci wszyscy idioci się tam biorą. PiS sprowadza na swój marsz w Krakowie 500 nazioli z Węgier, a media milczą. Na chuj zwozić bydło do Krakowa na rozpierduchy? Czy ktoś tu jest kurwa pojebany?

Nie dam nikomu zebrać piw: Napiszecie że ja jestem pojebany.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-08, 21:47 6
hendrix_radek napisał/a:

bloodwar, byłeś w Warszawie 11 listopada na marszu czy tylko pierdolisz dla pierdolenia?



11 listopada 2012 roku jeżeli się nie mylę turlałem skrzynki z tuńczykami i innym chujstwem w porcie w Rotterdamie, bo moja "kochana ojczyzna" nie zapewniła mi niestety możliwości, żebym za minimalną krajową mógł ŻYĆ. Ale kolega, skrajny nacjonalista i naziol, był (specjalnie tam jechał 300 kilometrów i brał wolne w robocie) i zdał mi obszerną relację i owszem, była pewna grupa ludzi, staruszków, rodzin z dziećmi którzy przeszli z flagami i ŚWIĘTOWALI, potem podłączyła się do nich inna grupa ale oni świętowali już na swój sposób - race, okrzyki w stylu "pedały do gazu" "sierpem i młotem lewicową hołotę" itp. Czy byli to "prowokatorzy policji" czy "rasistowsko-faszystowska mniejszość" czy może "bezpośredni przedstawiciele ONR i MW"? Nie wiem, wiem że kolega był w tej grupie i było to jedno z jego najbardziej ekscytujących przeżyć w życiu, poczuł się wtedy jak Prawdziwy Patriota, ta wspólnota, braterstwo, walka o wspólny cel - prawie jak w bojówkach SA w czasie Kryształowej Nocy
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-11-08, 21:48 11
bloodwar napisał/a:

Prawda jest taka że jakby łysi "Prawdziwi Patrioci" NAPRAWDĘ chcieli poświętować i uczcić pamięć Bohaterów to by przyszli na marsz z flagami, a nie z kominiarkami, kastetami i rękawicami do MMA. Te pastuchy wiejskie które przychodzą na marsz "by się ponapierdalać" nie mają nic wspólnego z patriotyzmem, a 11 listopada to dla nich kolejna okazja do napierdalanki, podobnie jak mecze czy "ustawki"



tych pastuchow masz na mysli?? nic nie daje do myslenia ten fragment napisu "policja" na koszulce?



zreszta nawet jakby ktorys przyszedl z rekawicami do mma to jest to najbardziej dojrzale rozwiazanie po tym jak 2 lata temu antifa rzucala kamieniami itd w tych ktorzy probowali dolaczyc do narodowego marszu niepodleglosci.
wtedy tez co druga osoba na tej blokadzie (wliczajac swtarszych ludzi) miala na glowie kominiarke i sobie zbijali zolwiki z kaliszem.
rozumiem, ze to byla pokojowa blokada, swietujaca jednosc tolerancyjnej unii europejskiej, a kominiarki to byly tylko przebrania, bo bylo za malo przedstawicieli afroamerykanow na blokadzie, wiec musieli to wyrownac

ale nieee, nagle sie okazuje, ze wszystkie te cwele z antify i tajniaki to byli tak naprawde kibole i narodowcy...
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-11-08, 21:49 2
Widzę, że powoli Sadistic sie w www.niezalezna.pl zmienia
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2013-11-08, 21:50
NikoLative stul ryj lewa kurwo, zapraszam do Waw-y
Zgłoś
Avatar
el polaco 2013-11-08, 21:52
Anita Karwowska - metro@agora.pl - Mail wszystko wyjaśnia
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-11-08, 21:52
Kocham czytać o narodowcach patriotach a potem czytam rozmowy holochera , obrone salutu rzymskiego czy inne patriotyczne postawy i po tym mam tylko ochotę zmienić kraj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie