18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam Sadole,

Siedzę sobie dzisiaj na przerwie w robocie w jadalni, akurat byłem sam to wziąłem sobie do poczytania Metro leżące przede mną. Jakież było moje wkurwienie jak zobaczyłem artykuł, który Wam sfotografowałem.
"Gdzie w tym czasie było państwo polskie, uczelnie, elity?"
Nosz kuwa , kim są Narodowcy, żeby interweniowało Państwo? Zorganizowaną grupą przestępczą?
Kim są, żeby interweniowały elity i uczelnie? Szerzącą się plagą debilizmu i głupoty?
Przecież Oni chcą tylko godnie świętować jakże wielki dla Naszego Narodu dzień. Wiadomo, że, wielu z nich nie jest świętych, no ale kuwa bez przesady

Potem przyszło kilku moich znajomych, na maxa wkurwiony po przeczytaniu części artykułu, powiedziałem im o tym. Zbytnio nie zrozumieli mojego wkurwu, więc myślę sobie, że wyżale się Wam Sadole, Wy pewnie zrozumiecie moje wkurwienie się na te wypociny
Widzę, że nagonka na prawicowe środowiska w Polsce nadal trwa, tym bardziej przed 11,11



ps. Pisząc ten post, zajrzałem na wiki i obczaiłem to całe Metro. Wydawcą jest Agora, więc w sumie nic dziwnego. Więcej tego gówna nie wezmę do rąk, mimo że za darmo

Pozdrawiam Sadole
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-08, 21:56 5
bloodwar napisał/a:



11 listopada 2012 roku jeżeli się nie mylę turlałem skrzynki z tuńczykami i innym chujstwem w porcie w Rotterdamie, bo moja "kochana ojczyzna" nie zapewniła mi niestety możliwości, żebym za minimalną krajową mógł ŻYĆ. Ale kolega, skrajny nacjonalista i naziol, był (specjalnie tam jechał 300 kilometrów i brał wolne w robocie) i zdał mi obszerną relację i owszem, była pewna grupa ludzi, staruszków, rodzin z dziećmi którzy przeszli z flagami i ŚWIĘTOWALI, potem podłączyła się do nich inna grupa ale oni świętowali już na swój sposób - race, okrzyki w stylu "pedały do gazu" "sierpem i młotem lewicową hołotę" itp. Czy byli to "prowokatorzy policji" czy "rasistowsko-faszystowska mniejszość" czy może "bezpośredni przedstawiciele ONR i MW"? Nie wiem, wiem że kolega był w tej grupie i było to jedno z jego najbardziej ekscytujących przeżyć w życiu, poczuł się wtedy jak Prawdziwy Patriota, ta wspólnota, braterstwo, walka o wspólny cel - prawie jak w bojówkach SA w czasie Kryształowej Nocy



Czyli krótko - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Wracaj turlać swoje skrzynki (prościej by było turlać beczki, ale co tam). Tylko do tego sie nadajesz.
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-11-08, 22:10 6
ile tu narodowców az z dupy krew leci taki mają ból że tak naprawde nazywa się ich zachowanie po imieniu.

Patriotyzm jest dla rodzin z dizecmi nie dla łysych krzykliwych debili zawsze tak będzie i zawsze tak bylo a wy dalej tłumaczcie jaki to zly swiat i jaki żyd michnik zły.

Banda osobników probujacych sie dowartosciowac wycierajac flage
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2013-11-08, 22:11 2
Media w Polsce, takie piękne
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2013-11-08, 22:19
Pierdolicie wszyscy.Powinni rozjebać wszystko by nie było niczego i bedzie święty spokój.Howg!
Zgłoś
Avatar
Dave9527 2013-11-08, 22:32
skrajne ruchy, takie biedne
Zgłoś
Avatar
PilotOdTelewizora 2013-11-08, 22:33 1
Poczytałem komenty, i stwierdziłem że nigdy więcej takich rzeczy jak napisał "rondżeremi"<-(brawo za pisownię nazwy) Czytał nie będę. Po prostu następnym razem dołącze do marszu, i będę chociaż coś znaczył w tym wszystkim.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-11-08, 22:34
@rondzeremi
Święto jest dla Polaków to że nie każdy wygląda tak jak ty byś chciał to już nie ich wina .
Trzeba się przejść a później gadać to tak ja jakbym mówił jak wygląda praca w kopalni bo widziałem reportaż w telewizji , dalej ludziska dalej nie zauważacie że masa informacji która leci ze strumienia telewizyjnego to pomówienia i obłuda?.
Marsz to także pokazanie siły że mimo takiego burdelu jaki jest w kraju jesteśmy narodem który potrafi zjednoczyć się w trudnych chwilach i ja naprawdę nie boję się o przyszłość naszego narodu , bo wiem że gdyby nadszedł dzień ... potrafimy się zjednoczyć
Zgłoś
Avatar
RomanS 2013-11-08, 22:43
Patriotyzm jest dobry.
Czasem ktos go zamanifestuje w sposób niewłaściwy, czasem ktoś inny postanowi go w ogóle nie manifestować - ale jest dobry.
Jesteśmy Polakami. Dzień odzyskania niepodległości winien być świętem dla każdego z nas. Kto nie chce - droga wolna, układ z Schengen pozwala na pełną swobodę. A jeżeli nie podoba Ci się idea wielkiej Europy pamiętaj, że świat jest wielki (wyrób paszport).
Po pierwsze jestem Polakiem, po drugie Europejczykiem.
Świętuję 11.11 od zawsze; od 2004 roku świętuję tez Pierwszego Maja
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-11-08, 22:56 1
Tylko ruchy oddolne mają szansę coś zmienić w tym kraju. Innej drogi nie ma.

No chyba, że ktoś wierzy w naszych polityków - w takim razie życzę powodzenia.
Zgłoś
Avatar
nockeer 2013-11-09, 1:13 1
'Patryjoci' z koziej dupy. Mocni w kupie i raz do roku. Patriotyzm to nie marsze, wiece, wieszanie flagi i darcie japy. Patriotyzm to praca na rzecz narodu (nie państwa) - zaczynając od swoich lokalnych społeczności. Zamiast obmyślać z ziomami, na ławce, skąd tu wziąć towar, żeby na dysce w sobotni wieczór dobrze się bawić lub ewentualnie komu by tu wpierdolić, można rozejrzeć się dookoła i pomyśleć co można zrobić własnymi siłami aby Wam i innymi żyło się lepiej (i nie używając do tego kastetu i kominiarki). To właśnie praca u podstaw jest patriotyzmem. Może to brzmi staroświecko, ale właśnie to pozwoliło przetrwać narodowi polskiemu w czasach kiedy nie istniało państwo polskie.

A co do salutu rzymskiego. Zdziwicie się, ale z kumplami używamy tego gestu w pozytywnym, rzymskim znaczeniu. Chuj mnie obchodzi, że jakiś zjebany Adolf wraz ze swoją zjebaną Rzeszą zawłaszczył go sobie, podobnie jak i swastykę. Myślę, że pora, żeby pewne symbole odzyskały swoje oryginalne znaczenia...

I generalnie chuj w dupę lewakom i prawakom. Pozdrowienia dla rozsądnych i rozumnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-11-09, 1:22
Ta gazeta należny do GW więc za darmo dostają ludzie sieczkę propagandy i durnoty.
Zgłoś
Avatar
Abducti 2013-11-09, 1:57
Agora rozdaje na każdym przystanku co rano to swoje pisemko. Nie chcesz czytać wyborczej, nie oglądasz TVN'u, nie masz ochoty na Żakowskiego w TOK FM - to Ci damy darmowe "metro".

Jedno wielkie kółko wzajemnej adoracji, wspierane milionami z reklam od instytucji państwowych typu oddychaj świeżym powietrzem, ciesz się życiem, unie europejska daje nam to i tamto...

A najgorsza to chyba ta ignorancja Polaków i argumentacja żywcem z Olejnik, Kuźniara i Niesioła.

Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-11-09, 4:40 1
Bo są bandą a nie Patriotami. Wpierw do roboty się brać, potem świętować.
Zgłoś
Avatar
berian 2013-11-09, 5:09 1
Oczywiście, że jest nagonka. Poglądy radykalne/nacjonalistyczne zawsze napotykają negatywne komentarze ze strony "oświeconych mediów". Dzięki nim jednak potrafimy zachować swoją tożsamość. Swojego czasu zwiedziłem trochę państw z "liberalnym" podejściem to własnej tożsamości i dziękuje bardzo... Cieszę się, że jestem z Polski i tu mieszkam. Nasze przywiązanie do własnego dziedzictwa, które nasi przodkowie wywalczyli potem i krwią napawa mnie dumą!
Chcę tylko, tak na marginesie, poruszyć jeden temat. Chodzi mianowicie o to byśmy pamiętali, że jesteśmy cywilizowani. Rok temu podczas spaceru z dziewczyną (przechodziliśmy obok przemarszu) prawie w nas trafiła część chodnika rzucona przez jednego z uczestników. Przy tegorocznym przemarszu pamiętajcie, że rzucanie ciężkimi przedmiotami jest przestępstwem a od popełniania przestępstw są czarni !

Pozdrawiam wszystkich, dla których bycie Polakiem to przywilej a nie brzemię !!
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-09, 8:22 2
Roger89 napisał/a:

Przecież Oni chcą tylko godnie świętować jakże wielki dla Naszego Narodu dzień.


Godnie świętować ten jakże wielki dzień poprzez wychodzenie na ulice z zamaskowanymi twarzami, bejsbolami i robienie rozpierdolu w centrum stolicy Polski?? To jest kurwa godne świętowanie wg Ciebie?! W takim razie pierdolę taki patriotyzm, skaczcie sobie do gardeł i powyrzynajcie się nawzajem z tymi "lewakami", bo jesteście siebie warci. Jeżeli nie umiecie wyrazić szacunku dla swojego narodu i przodków w bardzeij godny sposób.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie