18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witam Sadole,

Siedzę sobie dzisiaj na przerwie w robocie w jadalni, akurat byłem sam to wziąłem sobie do poczytania Metro leżące przede mną. Jakież było moje wkurwienie jak zobaczyłem artykuł, który Wam sfotografowałem.
"Gdzie w tym czasie było państwo polskie, uczelnie, elity?"
Nosz kuwa , kim są Narodowcy, żeby interweniowało Państwo? Zorganizowaną grupą przestępczą?
Kim są, żeby interweniowały elity i uczelnie? Szerzącą się plagą debilizmu i głupoty?
Przecież Oni chcą tylko godnie świętować jakże wielki dla Naszego Narodu dzień. Wiadomo, że, wielu z nich nie jest świętych, no ale kuwa bez przesady

Potem przyszło kilku moich znajomych, na maxa wkurwiony po przeczytaniu części artykułu, powiedziałem im o tym. Zbytnio nie zrozumieli mojego wkurwu, więc myślę sobie, że wyżale się Wam Sadole, Wy pewnie zrozumiecie moje wkurwienie się na te wypociny
Widzę, że nagonka na prawicowe środowiska w Polsce nadal trwa, tym bardziej przed 11,11



ps. Pisząc ten post, zajrzałem na wiki i obczaiłem to całe Metro. Wydawcą jest Agora, więc w sumie nic dziwnego. Więcej tego gówna nie wezmę do rąk, mimo że za darmo

Pozdrawiam Sadole
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-11-08, 20:04 2
Patriotów. Popraw szybko bo zaraz hejta dostaniesz
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-11-08, 20:09 8
Zgłoś
Avatar
c................s 2013-11-08, 20:16 122
"Narodowcy zawłaszczyli Święto Niepodległości" no kurwa. faktycznie nigdy wcześniej nie było to ich święto.
Zawsze świętowali je tylko bogobojni koczownicy armeńscy, kurwa. Zrobiono z nas, Patriotów, Nacjonalistów bydło, kiboli, bandytów. Lewackie, dające srać sobie na głowę przez pedałów i inne Grodzkie bezmózgi nie widzą, bądź mają w dupie cele i / Pierdolę nawet nie chce mi się już pisać na ten temat. Wystarczy mieć oczy (otwarte kurwa) by widzieć co się wypierdala w naszym kochanym kraju. Nawet dzisiejsze głosowanie nad referendum, świadczy jaki ma władza stosunek do obywatela. Jebać ich.
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-11-08, 20:18 20
Odpowiadam na pytanie:

Państwo Polskie było okradane.
Uczelnie były okradane.
Elity okradały.

Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-11-08, 20:19 3
Roger89 napisał/a:

Wydawcą jest Agora, więc w sumie nic dziwnego. Więcej tego gówna nie wezmę do rąk, mimo że za darmo


No kurwa, stracą miliony.
Zgłoś
Avatar
d................2 2013-11-08, 20:24 4
Na szczęście oni mogą sobie tylko poszczekać, to my - nacjonaliści rośniemy w siłę.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-11-08, 20:24 13
Cytat:


"Gdzie w tym czasie było państwo polskie, uczelnie, elity?"



Kurwa, no nie. To jest skandal, to się nadaje na pozew o zniesławienie i murzyńskiego chuja w dupę. Narodowcy nie są święci, ale że co niby? Lepsze pedały w lateksie pod tęczową flagą, takie mają być obchody Święta Niepodległości? Co jest kurwa? Co to ma być?
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-11-08, 20:45 32
Gdy posłucha się informacji płynących z mediów przed zbliżającym się jakże pięknym i radosnym Świętem Niepodległości to można odnieść wrażenie, że w Polsce są tylko naziści i pedały. Dość już kurwa mam polskich mediów i klasy politycznej, budowania ich sztucznych podziałów, ciągłego jątrzenia i zawłaszczania sobie każdego aspektu życia w tym kraju. W dniu tak ważnym dla Polski, przez jej stolicę, przejdzie chuj wie ile osobnych manifestacji plujących na siebie wzajemnie jadem. Wielkie brawa dla polityków i mediów za skłócenie narodu, super robota kurwy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-08, 21:03 5
jedyna rzecz do jakiej służyło mi "metro" to robienie pochodni do rozmrażania kłódki spinającej łańcuch bramy na wjeździe do wynajmowanego kiedyś przeze mnie domku. No żaden przeczytany teletydzień czy inna "pani domu" mojej żonki nie jarał się równie dobrze. W sumie jak teraz pomyśle do rozpalania ognia w kominku też był niezły. Jedyna rzecz jaka mi nie przyszła do głowy to to czytać.

Aha

Chciałbym kogoś przy tym temacie pozdrowić. Jest u mnie w biurze taka jedna Pani, która łapie po 30-40 egzemplarzy, bo Jej córka żeby dostać się do "dobrego" gimnazjum musi się udzielać społecznie (no comment), więc zbiera tą "gazetę" na makulaturę. Pozdrowienia.

Edit:
kiedyś widziałem też jak ten szmatławiec został wzięty przez jakaś Panią, bo Jej pies się wysrał i nie miała czym zebrać
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-08, 21:12 1
Autorka powinna zmienić nazwisko na "Kurwowoska". Lepiej by to oddawało kim jest w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-11-08, 21:12
Jebać metro! Tramwaje górą!
A tak na poważnie - pierdolić takiego darmowego szmatławca. Kiedyś wziąłem, bo wlazłem w gówno, a nie miałem nic innego pod ręką żeby buta wyczyścić. Do tego się owa "gazeta" nadawała idealnie.
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-11-08, 21:17 10
Gdzie są elity, uczelnie, Polacy?
W Warszawie, na marszu!


W trakcie podróży psy były jak służba,
donosili wódkę, podawali zakąski,
Psom imponowała pozycja społeczna,
To była elita, a nie pionki.
Rosman, Dziarmaga, Chackiewicz, Piasecki,
Rodzewicz, Prószynski, Świderski, Kemnitz,

Perfidne kłamstwo o jego istnieniu,
Niewygodna prawda dla tamtego pokolenia.
Uwierz człowieku sytuacja się zmienia
To my będziemy wsadzać władzę do więzienia.
Pierdolą w mediach, że jesteśmy zagrożeniem,
Dla zdrajców Bereza – miejsce odosobnienia.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-08, 21:19 11
Prawda jest taka że jakby łysi "Prawdziwi Patrioci" NAPRAWDĘ chcieli poświętować i uczcić pamięć Bohaterów to by przyszli na marsz z flagami, a nie z kominiarkami, kastetami i rękawicami do MMA. Te pastuchy wiejskie które przychodzą na marsz "by się ponapierdalać" nie mają nic wspólnego z patriotyzmem, a 11 listopada to dla nich kolejna okazja do napierdalanki, podobnie jak mecze czy "ustawki"
Zgłoś
Avatar
hendrix_radek 2013-11-08, 21:23 24
bloodwar, byłeś w Warszawie 11 listopada na marszu czy tylko pierdolisz dla pierdolenia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie