18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Znowu wschodnie Manaus
phrontch • 2020-05-26, 22:56
We wschodnim Manaus dwóch da Silvów napadło mieszkańców tego cudownego miasta. Widzący scenę przejeżdżający motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów, a następnie ruszyli za nimi w pościg, nie wiadomo z jakim skutkiem

Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-05-26, 23:05 2
Normalny dzień w manaus..... Ktoś kogoś dźga ktoś do kogoś strzela.... Norma tam już od urodzenia mają to przeświadczenie że żyj chwilą i memento morii....
Zgłoś
Avatar
AndyC 2020-05-26, 23:31 16
Ta druga para "motocyklistów" jak to eufemistycznie nazwano, żeby nie powiedzieć motopizd to najpewniej bandziory, które miały okraść tych pieszych ale ktoś działał na ich terenie więc zaczęli strzelać. Popierdolony kraj. Spierdoliłby stamtąd choćby na tratwie.
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-27, 7:42 1
Koroner w tym kraju to pewnie ma łeb nieźle zryty....
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-05-27, 8:32
"motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów," to była konkurencja
Zgłoś
Avatar
MajkiB 2020-05-27, 17:36 2
cała południowa ameryka to po prostu GTA V online tylko bez samolotów
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2020-05-27, 17:54
phrontch napisał/a:

Widzący scenę przejeżdżający motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów, /quote]

Wydaje mi się, że na szczęście pasażer dostał

Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2020-05-27, 19:27 1
fantomasik napisał/a:

phrontch napisał/a:

Widzący scenę przejeżdżający motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów,


Wydaje mi się, że na szczęście pasażer dostał



Nie, on po prostu był tak zawiedziony, że strzelec nie trafił, że dopadła go bezsilność.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-05-28, 13:35 1
Już wiem to jestsport narodowy, para zawodników ma skuter, i pistolet, zadaniem jest uzyskać jak najwięcej punktów/ trafień w załogę przeciwników, dodatkowe punkty za niezgubienie klapkow.
Drugim sportem narodowym jest okładanie sie nieporęcznymi dechami 15 szer 2cm grubośc, i 211 sm długośc bo taka broń jest przepisowa.
Zgłoś