18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17
🔥 "Raus". Pani miała dość. - teraz popularne
Avatar
Pedator 2024-07-17, 11:08 5
żmij napisał/a:

Rzeczywiście, jako osioł wypadł bardzo naturalnie



Po prostu był sobą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-17, 11:09
To z prawej to nie jest ten braciak? sadistic.pl/t/587871

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-17, 11:29 1
Arashi91 napisał/a:

Stuhr był Austriakiem i jak sam się opisał "synem mitteleuropy" więc Polak z niego żaden zarówno z pochodzenia jak i z wyboru (swoją polskość utożsamiał jak sam mówił z językiem, którym się posługiwał). Na ogół antypolskie celebozjeby mają obce pochodzenie stąd ich poglądy.



Urodzony i wychowany w Krakowie. Nazwisko matki brzmi bardzo austriacko: Chorąży. Ciężko Ci się żyje z taką psychozą i ksenofobią?
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-17, 11:31 5
Nauczcie się pisać poprawnie SZCZUR i w dodatku menel.
Zgłoś
Avatar
merkucio 2024-07-17, 11:56 3
Przecież psychiatrzy za coś biorą pieniądze, tylu obecnie pacjentów biega po ulicy, że można spokojnie robić na nich łapanki.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-17, 12:06 9
Pablohasan85 napisał/a:

Urodzony i wychowany w Krakowie. Nazwisko matki brzmi bardzo austriacko: Chorąży. Ciężko Ci się żyje z taką psychozą i ksenofobią?



A jak Ty wyprowadzisz się do Anglii i będziesz miał dziecko w Londynie to będzie znaczyło, że jest Anglikiem? Sturh jest z pochodzenia Austriakiem, którego rodzina przybyła do Krakowa z Mistelbach, możesz to sobie wygooglować. Jak się posłucha jego wypowiedzi to jasno sam prezentuje postawę kogoś komu bliżej jest do swojego pochodzenia niż do kraju urodzenia. To nie psychoza czy ksenofobia, bo nic do Austriaków nie mam - po prostu przytoczyłem prosty fakt. Już tu swoich lewackich diagnoz stawiać nie musisz. Orderu Urbana i tak nie dostaniesz bo umarł.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-17, 12:11 4
Pablohasan85 napisał/a:

Prawaczkowy znawca sztuk wszelkich. Zapamiętajcie że prawdziwi polacy to: Zelnik, Pietrzak, Zenek, Wujek samo zło, bracia Golec i ten od majteczki w kropeczki.
Reszta to "osły".



!. Wypada Ci tylko współczuć.
2. Zelnik to żydek, Żenek i Pieprzak to matoły, a Golce-nawet tego nie skomentuję.
3. Sam Jerzy Stuhr stwierdził, że nie jest Polakiem a "synem mitteleuropy".
4. Jeśli nie zrozumiałeś dowcipu- poproś, ktoś Ci wyjaśni. Nie musisz od razu rzucać się jak wesz na grzebieniu.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-17, 12:51 2
Pierwszy dziwoląg ze szkorbutem nawe nie potrafił się określić, chyba, że jest takie coś jak ''jejgo''.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-17, 13:11
Arashi91 napisał/a:

A jak Ty wyprowadzisz się do Anglii i będziesz miał dziecko w Londynie to będzie znaczyło, że jest Anglikiem? Sturh jest z pochodzenia Austriakiem, którego rodzina przybyła do Krakowa z Mistelbach, możesz to sobie wygooglować. Jak się posłucha jego wypowiedzi to jasno sam prezentuje postawę kogoś komu bliżej jest do swojego pochodzenia niż do kraju urodzenia. To nie psychoza czy ksenofobia, bo nic do Austriaków nie mam - po prostu przytoczyłem prosty fakt. Już tu swoich lewackich diagnoz stawiać nie musisz. Orderu Urbana i tak nie dostaniesz bo umarł.



Jak sie urodzi i wychowa w Anglii, bedzie miało matke angielkę, w domu bedzie sie mówiło po angielsku a całe swoje życie przeżyje w Anglii przyjmując tamtejsza kultrue, to zaryzykuje stwierdzenie ze dziecko jest angilkiem.

Czekałem na argument że mysz urodzona w stajni nie jest koniem. Zawiodłem się.

Wracając do Stuhra to powiedział że CZUJE SIĘ bardziej srodkowoeuropejczykiem niz Polakiem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-17, 14:25
Jestem Żydem.
Zgłoś
Avatar
PeterZimmerman 2024-07-17, 14:33 2
Czy to Jerzy Szczur?
Zgłoś
Avatar
Juby1212 2024-07-17, 16:46
Ja jestem po co a ona dlaczego
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-17, 17:38 5
Pablohasan85 napisał/a:

Jak sie urodzi i wychowa w Anglii, bedzie miało matke angielkę, w domu bedzie sie mówiło po angielsku a całe swoje życie przeżyje w Anglii przyjmując tamtejsza kultrue, to zaryzykuje stwierdzenie ze dziecko jest angilkiem.
Czekałem na argument że mysz urodzona w stajni nie jest koniem. Zawiodłem się.
Wracając do Stuhra to powiedział że CZUJE SIĘ bardziej srodkowoeuropejczykiem niz Polakiem.



Rzecz w tym, że on nie przyjął naszej kultury tylko zawsze ją hejtował. Hejtował polskość, wstydził się polskości co sam mówił w wywiadach. Masz typa z austriackim pochodzeniem, który oficjalnie i otwarcie gardził polskością (na antypolaka wychował też tego swojego zjebanego pierdołę synalka), ale jak widać Ty sam wiesz lepiej, że on jednak Polakiem był. XD

On użył konkretnego terminu - nie "srodkowoeuropejczykiem" bo to pojęcie, którego używał odnosi się do pewnej niemiecko-austriackiej koncepcji, która między innymi zaprowadziła ludzi do obozów i pieca.

Zgadnij czyj to cytat:

"Jak ktoś mnie pyta, jak ja się czuję jako Polak za granicą, to powolutku mówię już żonie na ulicy: „Tylko nie za głośno po polsku"".

No Polak w chuj.
Zgłoś
Avatar
Robercik72 2024-07-17, 21:15 1
kijem bym tego gówna nie ruszył....ale paskudy zjebane
Zgłoś
Avatar
yaiba 2024-07-17, 21:31 2
smc napisał/a:

Jestem Żydem.



Przykro mi. Ale nie smuć się.

Osiemdziesiąt parę lat temu ktoś wymyślił na to lekarstwo więc jeszcze bym nie tracił nadziei. Może jeszcze twój występ zobaczymy na hardzie

______________

Putin la Puta Kaput
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów