18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-03-26, 20:15
Abraxus napisał/a:


Polacy potrafią się pozbyć godności za takie grosze.


Taaaa, znowu ci mityczni Polacy cebulacy.taaaa.
na całym świecie ludzie dziczeją w supermarketach i jest ok.
Ale jak tylko w Polsce ktoś narobi wiochy to zaraz wielcy światowcy obwieszczą że takie rzeczy tylko w u nas w cebulandii, kurwa jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości żeby tak pierdolić kłamliwie.
Zgłoś
Avatar
MakKfacz 2018-03-26, 21:04 7
Spiderowski napisał/a:


Taaaa, znowu ci mityczni Polacy cebulacy.taaaa.
na całym świecie ludzie dziczeją w supermarketach i jest ok.
Ale jak tylko w Polsce ktoś narobi wiochy to zaraz wielcy światowcy obwieszczą że takie rzeczy tylko w u nas w cebulandii, kurwa jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości żeby tak pierdolić kłamliwie.



Ale pierdolenie. Jak cała Europa dopuszcza aborcję zmutowanego płodu czy odcinają finanse dla pasożytniczego kościoła katolickiego to jebane lewaki, ale jak Polacy zachowują się jak bydło to już cacy bo na zachodzie też tak robią. Pseudoprawicowe robienie kurtyzany z logiki.

Edit.

Zresztą z kim ja dyskutuję. Utworzyłeś nick spiderowski bo pająkowski było zbyt lamerskie? Wstydzisz się własnego języka i próbujesz patriotę udawać.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2018-03-26, 21:35
Abraxus napisał/a:

chińskie telefony dla biedoty


O, to może pan szlachcic raczy powiedzieć, które telefony nie są obecnie tłuczone w Chinach ?
Zgłoś
Avatar
anakin 2018-03-26, 22:03 2
mam 26 lat i nigdy nie brałem udziału w takim pokazie bydła. Jak widzę kolejkę do czegoś w której miałbym stać dłużej niż 5 minut to odpuszczam. Ale to co widzę na tych filmikach z Lidla Biedry i innych dyskontów to powinni w pewnym momencie zamknąć całą galerie i zagazować tych ludzi bo to przykrę. I tacy ludzie właśnie mają czynne prawa wyborcze...
Zgłoś
Avatar
xorxor 2018-03-26, 22:39
Abraxus napisał/a:

Ktoś zrobił dobry trolling tych idiotów. Przyszli goście w maskach nosaczy z workami cebuli
Polacy potrafią się pozbyć godności za takie grosze.
Sprzedali się za 500+, walczą o chińskie telefony dla biedoty, o karpia tańszego o złotówkę... Przykre to.



masz racje i łap piwo, tylko od xiaomi sie odtentego. niby dla czego "dla biedoty" ? Xiaomi są rewelacyjnie wykonane i oprogramowane. stać mnie wymieniać na najnowsze jabłuszko jak tylko wyjdzie i używam telefonu xiaomi. akurat biedotę to nie raz widzę z iphonem wziętym na raty u operatora.
Zgłoś
Avatar
MakKfacz 2018-03-26, 22:47
xorxor,

W braniu na raty nie ma nic złego - na raty bierzesz jak coś chcesz teraz i wiesz, że mógłbyś w stanie odłożyć i kupić w nieodległym czasie. Patologia zaczyna się jak bierzesz kredyt na sprzęt - nie masz kasy teraz, nie jesteś w stanie odłożyć to jak chcesz spłacić?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-03-27, 15:41 5
Spiderowski napisał/a:


Taaaa, znowu ci mityczni Polacy cebulacy.taaaa.
na całym świecie ludzie dziczeją w supermarketach i jest ok.
Ale jak tylko w Polsce ktoś narobi wiochy to zaraz wielcy światowcy obwieszczą że takie rzeczy tylko w u nas w cebulandii, kurwa jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości żeby tak pierdolić kłamliwie.


Akurat zdanie obrońcy kibolstwa, dresiarstwa i innej patologii umysłowej, nie ma żadnego znaczenia
Zgłoś