18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Velture 2023-08-31, 12:31 27
Księga ulicy mówi jasno: Jak suka nie da, to i pies nie weźmie.
Zgłoś
Avatar
Gandalf-Szary 2023-08-31, 13:26 3
~VeIture napisał/a:

Księga ulicy mówi jasno: Jak suka nie da, to i pies nie weźmie.



To już bardziej pasuje tu przysłowie "ciekawość to pierwszy stopień do piekła."

Twoje powiedzenie miało by racje bytu jak by to żona się puszczała z fagasem a jej mąż bił fagasa a nie ją. A w tym przypadku to nie ma najmniejszego sensu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-31, 14:15 5
Gandalf-Szary napisał/a:

To już bardziej pasuje tu przysłowie "ciekawość to pierwszy stopień do piekła."
Twoje powiedzenie miało by racje bytu jak by to żona się puszczała z fagasem a jej mąż bił fagasa a nie ją. A w tym przypadku to nie ma najmniejszego sensu.



Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie ruchał jej. Proste.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-08-31, 14:41 13
Co jak co ale kochanke to przynajmniej fajna sobie wybrał
Zgłoś
Avatar
Gandalf-Szary 2023-08-31, 14:58 4
~VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie ruchał jej. Proste.



No tak bo lepiej tłuc co tydzień nową kochankę niż, przyjebać raz a dobrze winnemu całemu zajścia mężowi, który przyrzekał Ci wierność. A teraz rucha wszystko to co rozkłada nogi. Sytuacja dla mnie nabrała by innego wymiaru gdyby to była jakaś siostra czy inna bliska osoba.
Zgłoś
Avatar
UrShadow 2023-08-31, 15:01 1
Koleś obraca dwie laski, tymczasem przegrywy "hurr-durr żadna mnie nie chce."
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-08-31, 15:13 6
Psiapsółeczki pomagają a same za plecami ciągną jej mężusiowi
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-31, 15:19 4
~VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie ruchał jej. Proste.



Z drugiej strony skoro już żonę ktoś ma to nie po to żeby ją zdradzać. Nie rozumiem tego. Albo babę masz i jest Ci z nią dobrze, więc nie odpierdalasz krzywych akcji, albo jest Ci z nią źle to się rozwodzisz. W innym przypadku kochance w sumie życie też w jakiś sposób niszczysz bo będąc z żoną nigdy nie będziesz z kochanką na stałe. Hujowy układ. Albo w tą, albo w tą.
Zgłoś
Avatar
kinio7777 2023-08-31, 15:19 1
VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie ruchał jej. Proste.



Velture, a skąd wiesz, że wiedziała? To Twoja znajoma? Może ja oszukał, że jest samotny lub po rozwodzie...
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-08-31, 17:02 1
Ładna = szkoda mi jej.
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-08-31, 17:09 4
~VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie ruchał jej. Proste.



D-e-b-i-L

Żona zbiła kochanę męża i teraz wszystko wróci do normy nie ? xD masz tyle IQ co ta jego żona.
Zgłoś
Avatar
diskorelaks 2023-08-31, 17:12 3
A co tu kochanka winna…to mężuś powinien w pizdę dostać za wsadzanie kutasa nie tam gdzie trzeba…
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-31, 17:16
kinio7777 napisał/a:

Velture, a skąd wiesz, że wiedziała? To Twoja znajoma? Może ja oszukał, że jest samotny lub po rozwodzie...



Ma skrypt, który tłumaczy mu tak dokładnie, że chuj wie o co chodzi.
Ale pannie z filmiku chyba mało, na końcu mówi "more"
Zgłoś
Avatar
viking19 2023-08-31, 19:39
po głosach wnoszę, że wpierdol spuszczał Alvin i jego wiewiórki.
Zgłoś