18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawy artykuł z dzisiejszego wydania Kuriera Lubelskiego

Cytat:



Brutalna zbrodnia w Piotrowicach: Żona miała zgwałcić męża kijem od szczotki.

56-letnia Ewa P. z Piotrowic została oskarżona o to, że zgwałciła męża kijem od szczotki. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Prokuratura Rejonowa w Świdniku właśnie skierowała do Sądu Okręgowego w Lublinie akt oskarżenia w tej sprawie.- Ewa P. w okresie od 23 do 25 lipca 2015 r. w Piotrowicach, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia Wiesława P. związała mu ręce taśmą samoprzylepną, zadawała mu ciosy drewnianym kijem od szczotki po całym ciele, a także co najmniej trzykrotnie wprowadziła złamany kij od szczotki zakończony śrubą oraz butelkę po winie do odbytu pokrzywdzonego, powodując u niego liczne obrażenia wewnętrzne w wyniku których doszło do wstrząsu krwotocznego skutkującego zgonem pokrzywdzonego – informuje Beata Syk-Jankowska, rzeczniczka lubelskiej prokuratury.56-latka została przesłuchana. - Przyznała się do dokonania zarzuconego jej czynu i złożyła wyjaśnienia wskazujące na okoliczności popełnienia przestępstwa – dodaje Syk-Jankowska. Motywem jej działania miała być kłótnia z mężem dotycząca alkoholu. W sprawie wywołano opinie biegłych z zakresu badań biologicznych oraz z zakresu mechanizmu powstania śladów krwawych. W toku śledztwa wywołano także opinię biegłych lekarzy psychiatrów, którzy uznali, że kobieta miała pełną zdolność rozpoznania znaczenia czynu i pokierowania swoim postępowaniem. Ewa P. od 26 lipca 2015 r. jest tymczasowo aresztowana. Grozi jej od 8 lat pozbawienia wolności, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności. - Nadto Prokuratura Rejonowa w Świdniku prowadzi czynności zmierzające do wytoczenia powództwa o uznanie Ewy P. za niegodną dziedziczenia po swoim mężu – wyjaśnia Syk-Jankowska.

Zgłoś
Avatar
saves 2015-12-08, 17:36 19
-Co chcesz na urodziny, mój mężu?
- Może anala... Nigdy nie próbowałem.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2015-12-08, 17:40 2
Powinna zacząć od małego paluszka.
Zgłoś
Avatar
G................D 2015-12-08, 17:43 49
R.I.P bronek_komar wiemy że to ty ...
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-12-08, 17:59
o kurwaaaa....
Zgłoś
Avatar
Dziobek44 2015-12-08, 18:19
mogła nagrywać, hard czeka
Zgłoś
Avatar
MrKaszanka 2015-12-08, 18:36
Teraz już wiem, że nie ma co się kłócić z kobietami o alkohol :v
Zgłoś
Avatar
KrH 2015-12-08, 21:10
Ważne że byli razem szczęśliwi.

Przynajmniej dotrzymała słowa "I nie opuszczę Cię aż do śmierci".
Zgłoś
Avatar
kamuha 2015-12-08, 22:30 5
MrKaszanka napisał/a:


...W toku śledztwa wywołano także opinię biegłych lekarzy psychiatrów, którzy uznali, że kobieta miała pełną zdolność rozpoznania znaczenia czynu i pokierowania swoim postępowaniem.



pytanie co tam się działo przed tą tragedią? Biegli orzekli pełną poczytalność, i że zrobiła to z zamierzeniem.
Kto poczytalny mógłby zrobić coś takiego? Nie wiem, nie znam się ale podejrzewam, że mąż musiał ją czymś mocno wkurwić (skrzywdzić).
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-12-08, 22:52 1
ilość "guli" w butelce się nie zgadzała
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2015-12-08, 23:26
Pewnie po pijaku nie trafił i się zemściła.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2015-12-09, 9:32 2
Zapewne zemsta za niechcianego anala.
Zgłoś
Avatar
Badej 2015-12-09, 13:00
chłop dał się związać babie, a to ci dopiero .
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-12-09, 13:15
Pewnie ją bił całe życie. Jeśli tak to dobrze chujowi
Zgłoś
Avatar
666trololo666 2015-12-09, 13:29 1
Sado-maso made in Poland.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie