18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
incu 2012-12-06, 23:59
Jak zaden z czarnuchów nie zginie to nie oglądam...
Zgłoś
Avatar
dth 2012-12-07, 0:01
głupie takie wydzieranie się. Aż mi się smutno robi jak takie rzeczy oglądam, bo wiem, że kolesie nie mieliby szans na przeżycie gdyby w realu coś takiego ich spotkało. Wszyscy seryjni mordercy/potwory by po prostu biegły za ich krzykiem.
Zgłoś
Avatar
palooza 2012-12-07, 0:13 3
Kurwa mimo wszystko dawno się tak nie uśmiałem przy czarnuchach
Ps. 2:45 the best.
Zgłoś
Avatar
Nebrot 2012-12-07, 0:22
Kurwa, on wydaje lepsze dźwięki od małp. Pewnie niedawno go matka z palmy zdjęła.
Dodajcie w poście żeby ściszyć głośniki bo pierwszy jego okrzyk godowy rozjebał mi i sąsiadom uszy.
Zgłoś
Avatar
Elmoon 2012-12-07, 0:39
4:20 You're virgin vagina. That's what you are
Zgłoś
Avatar
herbatkowy 2012-12-07, 1:21 8
Jestem poprostu przerażony skalą rasizmu na tak niskim poziomie na tym serwisie. Wnioskuję że 80% forum miała niemiłe wspomnienia dotyczące carnoskórych, kurwa przecież to są tacy sami ludzie... Rozumiem się pośmiać i z czarnego i z białego można ale dla Was wszyscy czarni to pierdolone małpiszony, fakt zachowują się inaczej krzyczą inaczej w bójkach widać to wyraźnie ale oni mają inny temperament, podejrzewam że jeden przeciętny murzyn rozpierdoliłby 3 przeciętne sadolskie łby w ciągu 10 sekund. Założe się że 50% forum nigdy nawet nie widziała murzyna. To Wy zachowujecie się właśnie jak pojebane małpy i udowadniacie to za każdym razem gdy ktoś wrzuca filmik z murzynami w jakiejkolwiek roli.

A poza tym klient jest zajebisty chcialbym miec wsrod moich ziomkow jednego takiego murzyna, przynajmniej wiadomo bybylo kto idzie po wódke do sklepu jak zbraknie.
Zgłoś
Avatar
Z.G.O.N 2012-12-07, 1:34
Odgłosy godowe
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-12-07, 1:43
@herbatkowy, piwo anuluje za ostatnie zdanie
Zgłoś
Avatar
Brokol 2012-12-07, 5:19
Dobre dobre, obsrali się prawie jak pewdiepie.

Browar dla dobrego człowieka co da namiar na ich kanał na yt
Zgłoś
Avatar
dabros 2012-12-07, 6:55 2
namiar na jego kanaly YT dla tych ktorzy chcieli

youtube.com/user/ksiolajidebthd

youtube.com/user/KSIOlajidebt a tutaj jego kanal z fifa
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-12-07, 9:00
herbatkowy napisał/a:

Jestem poprostu przerażony skalą rasizmu na tak niskim poziomie na tym serwisie. Wnioskuję że 80% forum miała niemiłe wspomnienia dotyczące carnoskórych, kurwa przecież to są tacy sami ludzie.......................

A poza tym klient jest zajebisty chcialbym miec wsrod moich ziomkow jednego takiego murzyna, przynajmniej wiadomo bybylo kto idzie po wódke do sklepu jak zbraknie.



ja tam do czarnych nic nie mam... zależy skąd są. Mam kilku znajomych z południowej afryki z dobrych bogatych rodzin i powiem, że nie ma milszych i bardziej koleżeńskich ludzi. Ktoś może powiedzieć, że chamstwo tylko z tej afryki i powiem tak to prawda jeżeli zadajesz się z imigrantami klasy robotniczej/żebraczej a co do tego to z każdym tak jest.. Polacy na robocie też odpierdalają chamskie akcje i nie ma na to reguły.
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2012-12-07, 10:42
Nie dam piwa tym pseudo strachliwym spaleńcom.
Zgłoś
Avatar
Analna wagina 2012-12-07, 11:00
Przecież tutaj głównie rasizm jest kierowany do czarnoskórych, ja również do nich nic nie mam. Ale założę się, że jakby któryś spotkał się z takim sam na sam to by się patrzył na swoje sznurowadła.
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2012-12-07, 11:45 1
Nazwa tematu mnie rozjebała! Filmik chujowy, ale za pomysłowość autora, piwo.
Zgłoś
Avatar
Jaco4a 2012-12-07, 12:01
ale mlaska oł maj gosz!!

"Łaj ju koping me" xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie