18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Lee225 2023-08-22, 21:37 11
JanJankowski napisał/a:

Dobry jest. Napier... z okna jak do kaczek hehe



Dobry jest tej nocy w domku z pukawką, a rano zarobi kilogram śrutu.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2023-08-22, 22:19 18
On musi całą noc siedzieć i obserwować czy mu samochód nie chcą ukraść
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-08-22, 22:49 1
szanuje człowieka, tylko szkoda że taka celność
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2023-08-23, 6:00 1
fajny tenkraj
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2023-08-23, 6:22
onucek napisał/a:

szanuje człowieka, tylko szkoda że taka celność



widać że w życiu nie strzelałeś za pierwszym razem na strzelnicy ustawiłem sobie cele na 30m bo w filmach z kilometra walą w banie, taki chuj!. w tarczę trafiłem 1 na 15 pestek jeszcze obok w kartkę papieru a nie w cel. To że tak blisko udało mu się posłać kulkę jedną ręką to czysty fart.
Zgłoś
Avatar
draxidox 2023-08-23, 10:29 2
Pieszczoch25 napisał/a:

widać że w życiu nie strzelałeś za pierwszym razem na strzelnicy ustawiłem sobie cele na 30m bo w filmach z kilometra walą w banie, taki chuj!. w tarczę trafiłem 1 na 15 pestek jeszcze obok w kartkę papieru a nie w cel. To że tak blisko udało mu się posłać kulkę jedną ręką to czysty fart.



Ciekawe co mówisz, przy okazji mojej pierwszej wizyty na strzelnicy miałem okazję postrzelać z MP5 9mm w tarczę na 15m, puszki z Glocka 19 z 9mm na odległość 15m w puszki oraz z SWD na 300m. Z MP5 wszystko w tarczy, z glocka na 5 puszek strąciłem 4 nie trafiając pierwszym strzałem, z SWD na dwa strzały jeden cel przewrócony. Z AK niestety waliłem sobie na ślepo w deski bo cele leżały więc bardziej o fun samego pykania sobie. Może trzeba zainteresować się okulistą ?
Ale serio, np. ja nie wiedziałem że od kompa rozjebałem sobie zwrok (-1 na oboje oczu) póki nie poszedłem na kurs prawka.
Zgłoś
Avatar
r................t 2023-08-23, 11:08 1
Myślałem, że chodzi o tego jeża który spierdala spod przedniego koła jak go otworzył
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-08-23, 11:11
to jest kraj, wyciągasz gnata i myk myk myk, a nie jak w brudnej polsce, prokuratury, chujatury, śledztwa, analizy, kurwa ale bym chciał żeby ruski mir tu przyszedł
Zgłoś
Avatar
dance4life 2023-08-23, 12:57
dennissliwa napisał/a:

On musi całą noc siedzieć i obserwować czy mu samochód nie chcą ukraść



co w tym dziwnego, tam kazdy tak robi
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2023-08-23, 14:08
Muzyki się spodziewałem, ale te strzały mnie rozwaliły
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2023-08-23, 15:41
draxidox napisał/a:

Ciekawe co mówisz, przy okazji mojej pierwszej wizyty na strzelnicy miałem okazję postrzelać z MP5 9mm w tarczę na 15m, puszki z Glocka 19 z 9mm na odległość 15m w puszki oraz z SWD na 300m. Z MP5 wszystko w tarczy, z glocka na 5 puszek strąciłem 4 nie trafiając pierwszym strzałem, z SWD na dwa strzały jeden cel przewrócony. Z AK niestety waliłem sobie na ślepo w deski bo cele leżały więc bardziej o fun samego pykania sobie. Może trzeba zainteresować się okulistą ?
Ale serio, np. ja nie wiedziałem że od kompa rozj***łem sobie zwrok (-1 na oboje oczu) póki nie poszedłem na kurs prawka.



Jak napisałem jest różnica 15 a 30m, karabinem z kolbą stabilniej prowadzi się ogień, jednak po poprawce i wyśmianiu przez instruktora zmieniłem odległość i było już lepiej.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-23, 22:48
Pieszczoch25 napisał/a:

Jak napisałem jest różnica 15 a 30m, karabinem z kolbą stabilniej prowadzi się ogień, jednak po poprawce i wyśmianiu przez instruktora zmieniłem odległość i było już lepiej.



30 metrów to mały dystans więc albo jesteś pan chujowy strzelec albo masz coś ze wzrokiem lub postrzeganiem głębi. Takie rzeczy nieraz człowiek odkrywa jak pół życia przeżyje
Tak jak draxidox po pierwszej w życiu wizycie na strzelnicy miałem celność na poziomie 75%, ale nie bawiłem się w gangsta strzelanie czy jakieś małpie chwyty tylko normalnie oburącz z dobrej pozycji. Glock, beretta, SWD, AKS i jeden magazynek z deser eagle. Strzelanie z optyką na większym dystansie (75-100m) to już inna sprawa i trzeba się ostrzelać z bronią, ale też łatwo załapać o ile nie zmieniasz pozycji co kilka strzałów jak ja
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2023-08-26, 10:12
Bul_od_bytu napisał/a:

30 metrów to mały dystans więc albo jesteś pan ch*jowy strzelec albo masz coś ze wzrokiem lub postrzeganiem głębi. Takie rzeczy nieraz człowiek odkrywa jak pół życia przeżyje
Tak jak draxidox po pierwszej w życiu wizycie na strzelnicy miałem celność na poziomie 75%, ale nie bawiłem się w gangsta strzelanie czy jakieś małpie chwyty tylko normalnie oburącz z dobrej pozycji. Glock, beretta, SWD, AKS i jeden magazynek z deser eagle. Strzelanie z optyką na większym dystansie (75-100m) to już inna sprawa i trzeba się ostrzelać z bronią, ale też łatwo załapać o ile nie zmieniasz pozycji co kilka strzałów jak ja



Naprawdę chciałbym zobaczyć jak z 30m trafiasz wszystkimi pestkami w tarczę z pistoletu. Niemokurważliwe
Zgłoś