18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
DerFels 2014-02-02, 14:13 1
Najgorsze jest to, że myślałem, że to fejk. W końcu kto chciałby być utożsamiany z żulem i to jeszcze świadomie?! Zawsze miałem świadomość, że te czapki to typowe żulerki, więc kto w nich chodził, właśnie tak wyglądał. Uwielbiam być niemodny...
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2014-02-02, 14:15 9


Tu macie pewien ciekawy plakat. Jak ktoś w Trójmieście się wozi SKMką to pewnie go widział. Zarammoth ma absolutną rację. Takim ludziom trzeba jakiejkolwiek pracy, a nie jałmużny. Dlatego dobrze ta kampania reklamowa z żulami jest bardzo dobrym pomysłem i może inni to podłapią.
Zgłoś
Avatar
Crewloor 2014-02-02, 14:24 2
Kurwa, ludzie, jaki macie problem? Gdyby ci ludzie nie chcieli wziąć udziału w tej reklamie, to by nie wzięli. Dostali czapę, żeby im w głowę nie piździło, pewnie troszkę kasy na życie, a Wy się przypierdalacie do twórców reklamy... Według mnie ciekawy pomysł, wszyscy są zadowoleni. Co, mieli im może jeszcze mieszkanie kupić i fundować jedzenie przez najbliższych 20 lat? Litości lewaczki.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-02-02, 14:28
Piękny ból dupy żulofilów, a czapki też spoko
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-02, 14:29
Biedni bezdomni teraz będą się przejmować tym, że w internecie się z nich śmieją.

...debile, wszędzie debile...
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-02-02, 14:38
Pomysł typowo biznesowy i nie ma na celu wyśmiania tych osób, a zapewnić im zarobek za modeling. Świetna sprawa, tymbardziej, że nadruk trochę, no dobra trochę bardzo nawiązuje do przybranego stylu życia tych osób, ale powiedzmy sobie w prost, przecież oni sami taki styl życia wybrali...
Świetna inicjatywa jeżeli ma zapewnić to im pieniądze na życie, nie koniecznie na trunek
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-02, 14:40 1
Jak był werdega czy jak mu tam, co pomagał bezdomnym to od razu ból dupska "jak to tam im pomagać, nieroby, menele. Jak tu ktoś im dał możliwość uczciwego zarobienia to zaś ból dupy.

Kurwa ludzie, czy wy jesteście jacyś totalnie popierdoleni?
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-02-02, 14:42
MówMiAndrzej napisał/a:

Obrazek

Tu macie pewien ciekawy plakat. Jak ktoś w Trójmieście się wozi SKMką to pewnie go widział. Zarammoth ma absolutną rację. Takim ludziom trzeba jakiejkolwiek pracy, a nie jałmużny. Dlatego dobrze ta kampania reklamowa z żulami jest bardzo dobrym pomysłem i może inni to podłapią.



Właśnie o tym piszę
Świetny pomysł, jeżeli oczywiście modeling ma zapewnić im dochód na życie i wyciągnąć ich z barłogu ulicy. Oraz zgadzam się również z powyższym prakatem, ludziom tym należy wędkę, nie rybe
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-02-02, 14:44 1
W pełni się zgadzam z Zarammoth'em, jednak nadal nie mogę się nadziwić jak można pierdolić o godności i honorze bezdomnych siedząc przed komputerem w ciepłym domu. To, że im się nie udało w życiu to nie zwalnia ich od dążenia do bycia wartościowym człowiekiem, który pracuje (reklamowanie tych czapek także jest pracą) i dostaje za to wynagrodzenie.
Ostatnio pojechałem ze znajomym do centrum handlowego i przed wejściem spotkaliśmy bezdomnego, na oko chłopak +25 lat, który zbierał datki... jaka różnica? Gościu będąc bezdomnym brał udział w akcji pomocy bezdomnym, podejrzewam, że związanej w jakiś sposób z kościołem bo miał 2 bloczki ulotek o tematyce religijnej, które rozdawał. Wytłumaczył nam na jaki cel, jak wygląda jego życie... niby nic ale widać, że nie siedzi na dupie, chce zmienić swoją sytuacje i sytuacje innych bezdomnych. Dlatego też poświęciliśmy z kumplom kilka złotówek i swój czas na rozmowę z nim. Szanuje ludzi, którzy aktywnie dążą do poprawy swojej sytuacji i pluje na socjal. PROSTE
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-02-02, 14:53
nieruchaj andrzej napisał/a:

@ up mnie to boli. bo jakiś pajac za 50 złotych i dwie darmowe czapki wykorzystuje wizerunek osoby zmęczonej życiem, wyjebanej przez system/samego siebie tylko po to żeby zareklamować jakieś gówno o którym świat nie będzie pamiętał za miesiąc. jest coś takiego jak kręgosłup moralny , honor i godność człowieka. nie dziwie się tym ludziom bo pewnie nie zrobili tego za darmo, dostali parę złotych co pomoże im przeżyć i w dupie mają gdzie to będzie pokazywane, nawet nie mając świadomości tego.
cywilizacja upada przez takie rzeczy, szkoda że na naszych oczach.



W biznesie nie ma miejsca na coś takiego, jak moralność. Albo jesteś moralny, albo masz zyski
Zgłoś
Avatar
Anake 2014-02-02, 15:08
nieruchaj andrzej napisał/a:

@ up mnie to boli. bo jakiś pajac za 50 złotych i dwie darmowe czapki wykorzystuje wizerunek osoby zmęczonej życiem, wyjebanej przez system/samego siebie tylko po to żeby zareklamować jakieś gówno o którym świat nie będzie pamiętał za miesiąc. jest coś takiego jak kręgosłup moralny , honor i godność człowieka. nie dziwie się tym ludziom bo pewnie nie zrobili tego za darmo, dostali parę złotych co pomoże im przeżyć i w dupie mają gdzie to będzie pokazywane, nawet nie mając świadomości tego.
cywilizacja upada przez takie rzeczy, szkoda że na naszych oczach.

zmeczonych zyciem ? kurwa ci wszyscy ludzie to jebani alkoholicy ktorzy poprostu wola sie sprzedac za kilka groszy i napic sie spokojnie wodki niz wziac sie do normalnej pracy, a ty mowisz o nich jakby ktos im zrobil cos zlego... upadek ludzkosci to tacy ludzie jak ty, bo wspolczujesz jebanym nierobom i alkoholikom, ktorzy niezadko zyja z twoich pieniedzy.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-02, 15:19
@GhostRider32

W czym moralność przeszkadza w prowadzeniu biznesu to nie wiem. Może dlatego, że mam pojęcie jak prowadzenie biznesu wygląda i nie muszę pierdolić takich smutnych głupot.
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2014-02-02, 15:21
Ale napinańsko i żal dupy widzę....

Kampania swietna. Zule sa zulami na własne życzenie.
Zgłoś
Avatar
Compatriot 2014-02-02, 16:00 1
Ojej, jacy to żule są zmęczeni życiem, ludzie którzy w większości będąc zdrowi brali renty, pili itp. SAMI przez własną głupote stracili wszystko więc czemu ma mi być ich szkoda? Pondro . Wyżalajcie smuty na samosi nie na sadolu
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2014-02-02, 16:03 1
Takie skurwysyństwo i bieda umysłowa to tylko w chyba tylko w Łodzi się lęgnąć może...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie