18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
viader80 2014-02-02, 16:10 1
Projekt kontrowersyjny ale tylko dla oceniających, dla ludzi występujących jako modele zarobek, uczciwy. Nie żebranie, nie kradzież tylko praca. zarobili na obiad. A wy obrońcy co zrobiliście dla tych biedaków ,że zabieracie i oczerniacie ich prace?? Godność to oni stracili już dawno. Szarzy ludzie niewidoczni dla społeczeństwa, często wyśmiewani. Bezdomność i samotność to chyba największe tragedie ludzi. Właśnie przez takie projekty może ludzie dostrzega problem bezdomności i biedy. Większość z nich na własne życzenie, ale znajdą się i tacy, a jest ich coraz więcej, że przez pieprzony kapitalizm stali się bezdomni. Brak pracy, kredyty,rozwody. ja rocznik 80 pierwszy raz zetknąłem się z żebrakiem jak miałem 5 lat w wielkim mieście Poznań. Szok dla małego dziecka. Jak ktoś chodził po śmietniku to całe osiedle go znało. Teraz nie zwraca się uwagi na ludzi co zbierają po śmietnikach, żebrzą, śpią po dworcach, bo jest ich tak dużo.
Zgłoś
Avatar
Fred1990 2014-02-02, 16:14 1
Już dawno temu zjechałem ich na fejsie, ale widocznie zebrałem zbyt wiele lajków, bo specjalnie teraz 10 min grzebałem w archiwach i nie widzę swojego komentarza... Projekt brzydzi mnie w każdej swojej postaci. Jeżeli ktoś mi tu będzie próbował wcisnać kit, że to ma być POMYSŁOWE to z przyjemnościa przypierdole mu w ten pusty, hipsterki łeb. Zapraszam do Łodzi
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-02-02, 16:24 1
Cytat:

mnie to boli. bo jakiś pajac za 50 złotych i dwie darmowe czapki wykorzystuje wizerunek osoby zmęczonej życiem, wyjebanej przez system/samego siebie tylko po to żeby zareklamować jakieś gówno o którym świat nie będzie pamiętał za miesiąc. jest coś takiego jak kręgosłup moralny , honor i godność człowieka. nie dziwie się tym ludziom bo pewnie nie zrobili tego za darmo, dostali parę złotych co pomoże im przeżyć i w dupie mają gdzie to będzie pokazywane, nawet nie mając świadomości tego.



A słyszałeś o zasadzie "chcącemu nie dzieje się krzywda"? Kim jesteś, że uzurpujesz sobie prawo do oceniania przedsiębiorcy, jego metod reklamy i wykorzystywania wizerunku modeli? Czy tych ludzi sfotografowano bez ich wiedzy i zgody? Czy przemoca zmuszonoich do pozowania? Nie sądzę. O jakim kręgosłupie tu bredzisz? Ktoś zgodził się pozować do zdjęcia, ktoś inny za to zapłacił. O ile obydwie strony umówiły się w kwestii wynagrodzenia i zakresu wykorzystania zdjęć, to nic tu nie masz do gadania. Może weźmiesz w obronę pracownice dyskontów zapierdalające za kilkaset złotych i notorycznie ponizane w miejscu pracy? Im się chyba dzieje większa krzywda, będziesz miał możliwość rozwinięcia gadki o moralności, honorze i kręgosłupach.
Zgłoś
Avatar
ArmiaKrajowa 2014-02-02, 17:09
O kurwa , zebyscie sie nie zesrali jeden z drugim.
Ktos zrobil projekt dla beki, dal bezdomnym czapki, pewnie jeszcze pare zeta na szame, i do tego zrobil im zdjecie.Chuj was to obchodzi co kto robi, ucierpial ktos?
Podoba mi sie sam pomysl tych zdjec ,a to czy ktos na tym zarabia, to juz chyba nie wasz problem.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-02-02, 17:13
Kurwa piwo za to dałem.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-02-02, 17:19 1
wasylhh napisał/a:

...cymbale jebany.



Za ten teks powinieneś dostać soczysty strzał w mordę od autora materiału i reszty, która nie dopierdala się literówek a jednak rozumie o co chodzi i się nie przypierdala.

Po bardzo krótkim wglądzie na Twój nędzny profil stwierdzam, że przy tak dużej ilości dodanych przez Twoją nędzną osobę tematów:

nie masz nawet prawa komentować błędów innych korzystających z tak zacnego portalu.

Także:

idź dalej leczyć kompleksy.
Zgłoś
Avatar
Machado666 2014-02-02, 17:34
Tak bardzo zazdrościcie tym bezdomnym czy jesteście po prostu niereformowalni? Bieda jest była i bedzie. Tak samo z bezdomnymi. Dostali za to kase i użyli jej tak jak chcieli. Gdybym miał wolną kase na jakieś gówna to sam bym kupił sobie tą czapke. Nie widziałem nigdzie żadnym spin bezdomnych o to że pokazuej sie w teewizji bogatych xD. Tak że poluzujcie troche zwieracze bo sie gówna wylewają
Zgłoś
Avatar
wolfisko 2014-02-02, 19:20
Wy wszyscy się spinacie, a to przecież typowi łódzcy hipsterzy...
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-02-02, 19:24
nieruchaj andrzej napisał/a:

@ up mnie to boli. bo jakiś pajac za 50 złotych i dwie darmowe czapki wykorzystuje wizerunek osoby zmęczonej życiem, wyjebanej przez system/samego siebie tylko po to żeby zareklamować jakieś gówno o którym świat nie będzie pamiętał za miesiąc. jest coś takiego jak kręgosłup moralny , honor i godność człowieka. nie dziwie się tym ludziom bo pewnie nie zrobili tego za darmo, dostali parę złotych co pomoże im przeżyć i w dupie mają gdzie to będzie pokazywane, nawet nie mając świadomości tego.
cywilizacja upada przez takie rzeczy, szkoda że na naszych oczach.

?

ale kurwa żałosne. pewnie nosisz dredy i słuchasz reggae.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-02-02, 19:25
@!Timon
Wyobraź sobie, że sam mam firmę, świadczę dosyć nietypowe usługi wysoko wyspecjalizowane i mówię ze swojego doświadczenia, w biznesie nie ma miejsca na moralność. Albo jesteś moralny, albo masz zyski
Zgłoś
Avatar
snajperwoknie 2014-02-02, 23:18
Do tych co się tak oburzyli z powodu zdjęć
Po pierwsze to oni sami się zgodzili, pewnie mają w dupie to że ich fotki są na necie i cieszą się z tego że dostali za to kase. Po drugie tu wam strasznie żal że ktoś zrobił zdjęcia pijakom, ale jak na hardzie oglądam zdjęcia ludzi po jakimś wypadku którzy są w ciężkim stanie lub są martwi to jakoś nie widze żeby ktoś się żalił że taka tragedia a ludzie im zdjęcia robią. Widziałem raz na hardzie filmik jak chłopak się wykrwawiał na ulicy a ktoś go nagrał jak umiera i wrzucił na neta, też nie widziałem żeby ktoś miał z tym problem. Więc krótko mówiąc jesteście hipokrytami.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-03, 17:40
@GhostRider32

To coś robisz chujowo albo masz dziwne definicje moralności.
Zgłoś
Avatar
Richart 2014-02-04, 4:36
@nieruchaj andrzej
Też pierdolisz, że się Ciebie słuchać nie da.
Gość na 3 zdjęciu ma idealnie przyciętą brodę. Myślisz, że ludzie znudzeni życiem myślą o tym?
Gość na 2 i 7 zdjęciu to ta sama osoba (ale to żadne odkrycie) ale zauważ, że ma na lewej ręce zegarek na bransolecie. Myślisz, że osoba znudzona życiem liczy czas? No i ostatni. Mimo, że każdy z nich ma za długie spodnie to żaden nie ma obdartych nogawek. Ja Sherlock'iem nie jestem ale nie mów, że to wykorzystywanie ludzi bo mogą to być aktorzy lub po prostu osoby pasujące do wymaganego wizerunku czyli w zasadzie modele. Tak więc nie pierdol. Dziękuje. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-02-05, 6:42
Napisałem, że gimby kupią bo czapki ogólnie chujowe, oczywiście zaraz znaleźli się obrońcy nierobów, ich przeciwnicy i regularna wymiana pierdolenia z pierdoleniem.
Zgłoś