18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
meme18 2012-01-05, 16:17
Przyznam, trochę zamulony, ale nie to jest najważniejsze. Pracuje koleś nad sobą, podczas gdy Wy wpie***cie frytki, hamburgery i siedzicie przed kompem, wiec po co hejt. (nie wszyscy, rzecz jasna)
Zgłoś
Avatar
groch777 2012-01-05, 16:28
8:00 wypisz wymaluj myślałem że Bruce Lee
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-05, 16:33 1
widac, ze koles z przecietnej polskiej rodziny, czyli nie za bogatej. o super suplach i silowniach moze pomarzyc, a mysli, ze osiaga cos niesamowitego swoim treningiem, bo na wsi nie wiedza nawet co to gainer. dlatego wyglada to smiesznie. radzilbym mu sie wziac za nauke, zeby sie wybic, 6. weidera nic w jego zyciu nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
krecik 2012-01-05, 16:45 2
chyba was pojebało, że będę oglądał coś co na starcie mnie zniechęca i ma 9min
Zgłoś
Avatar
McMaccaron 2012-01-05, 16:51
"nei wiem co mam zrobić , nie wiem co mam zrobić , kur#@! no! jaaa pier"
Zgłoś
Avatar
senekuk~ 2012-01-05, 16:59
dobrze że ćwiczy, szanuje takich ludzi co chcą coś osiągnąć i pracują nad sobą, ale nie rozumiem po co pierdolić do kamery takie głupoty, koleś opowiada jakby z suchara stał się szafa 2x2
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-01-05, 17:01
Anonymous~ napisał/a:

do tych skarpetek powinien sandały założyć, albo chociaż klapki kubota



Po co, żeby wyglądać jak ty?
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-01-05, 17:13
Mój pierwszy post i już się muszę napinać-koleś gada prawie 10 min jak na jakimś spowalniaczu, mówi o efektach, zmianach w ciele jakby mu wagina urosła noto myślę sobie a co tam-przewinę i zobacze bo jak tak opowiada to pewnie ściągnie i będe miał mózg rozjebany a tutaj klata jak szczur czoło :C aaaa tak właściwie to witam
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2012-01-05, 17:17 1
Się spinacie hejterzy. Mi sie podoba to, że ktoś robi coś w życiu, by chociażby poprawić swoją samoocenę i stosunek do siebie. Pracował nad sobą, wytrwał i widać efekty. Co z tego że jest chudy, niech sobie bedzie. Nie każdy musi wygladać jak szafa. Nie o to chodzi. Zmienił się i za to mu gratuluje. Mój brat robił to samo, również było widać efekty, z tym że chodzi na siłownię i jest większy. Pozdrawiam ludzi którzy wyznaczają sobie jakieś cele w życiu zamiast ciągle krytykować i narzekać na siebie.
Zgłoś
Avatar
Hudy_Edd 2012-01-05, 17:27 2
Przy tej jego wadze to nie problem aby bylo widac miesnie brzucha, niech zwiekszy mase o 15 kg i wtedy sprobuje... Sam chodze na silownie od 1,5roku i przy wadze 78kg nie jest latwo o miesnie brzucha.
@Norbias
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-01-05, 18:28 2
Każdy w miare ogarniający człek który miał kontakt z siłownią, czy bawił się w bb czy kulturystykę albo i co innego powie 1 ważną rzecz - A6W jest chujowe bo niezdrowe, nie ma nic gorszego na brzuch.

Po za tym jak juz sporo osób zauważyło, gośc jest strasznie chudy i w jego przypadku o absa nietrudno. Teraz za to zniszczył troche swoje zdrowie, ma mocny brzuch a prostownika brak, spowoduje to problemy z sylwetką więc niech lepiej zacznie ćwiczyć całe ciało.

I wybaczcie ale a6w jest dziecinnie łatwe w porównaniu z prawdziwym a nie dyskotekowym treningiem. Oczywiście dało mu to satysfakcje i oby zapał do dalszej pracy, ale z głową.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-01-05, 18:47
Suchoklates dojebał się jak komar piety
Zgłoś
Avatar
tabus74 2012-01-05, 19:15
fajny sracz
Zgłoś
Avatar
gongo 2012-01-05, 19:34
Widać efekty 6 Weidera. Mówi jak 100 letnia babcia ehhi -.- Do odstrzału!
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2012-01-05, 19:46
@seven to ja Cię zdemotywuję. Jeśli masz tkankę tłuszczową powyżej 15% nawet dwa lata robienie a6w gówno Ci da. No może jeszcze bardziej powiększy wadę postawy (jeśli ją masz). Jak nie masz to będziesz miał
Jak ktoś ma budyń na brzuchu to nie ma chuja, żeby bez odpowiedniej diety i ćwiczeń aerobowych coś zdziałał.

@Norbias coś tam słyszałeś o suplementach. Fajnie tylko po co piszesz takie bzdety?
Nie lepiej zabrać się za winko? Rozczaruję Was nie chodzi o alkohol.

Wygląda jakby się talkiem obsypywał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie