18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-16, 18:06 17
"Jakbym złapał tuska to bym nogę czy rękę urwał " mistrz
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-09-16, 18:42 1
3:20 "In Vitro zamiast pracy, chleba i mieszkania" - co to kurwa? Prawicowy konserwatywny komunista?
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-09-16, 18:55 4
pyta jak zwykle wpierdolu szuka...
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-09-16, 19:11 5
Szkos, że górnicy trzeźwi byli, bo by Pyta dostał czego szuka:).
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-09-16, 19:15 6
Od momentu jak Pyta się sprzedała zaczęli robić straszliwą chujnie..
Zgłoś
Avatar
atha 2013-09-16, 20:45 95
Jestem wyzyskiwanym pracownikiem zarabiającym marne grosze za ciężką pracę a mimo to uważam że związkowcy to banda darmozjadów która nie do końca jest świadoma tego za czym lub przeciwko czemu protestuje. Skutkiem protestu będzie tylko kilkudniowy wkurw ludzi chcących gdzieś dojechać w stolicy. Te gamonie myślą że jak mało mają chajsu to wystarczy podrzeć się na ulicy że chco więcej i żeby rząd coś zrobił. Co do emerytur to jeżeli rząd zawarł kiedyś z nami umowę to trzeba jej dotrzymać jeżeli ją sobie od tak zmienia to łamie prawo i na szubienice ze skurwielami. Najlepiej powiedzieć że jak mi żel to niech rząd mi zrobi dobrze albo że wina żydów. Największy problem w tym kurewskim kraju to podatki i ciągłe rzucanie kłód pod nogi drobnym przedsiębiorcom (bo bogaci mają układy i stać ich na robienie przekrętów). Trą wszyscy ryja że źle a potem idą na wybory i głosują na te same lewackie kurwy które niszczą ten kraj ju od dawna i których nienawidzę jak gotowanej marchewki a ich widok wiszących na latarniach w centrum miasta byłby dla mnie czymś wspaniałym. Niech lewackie, komunistyczne kurwy zginą a może będzie lepiej.
Amen
Zgłoś
Avatar
zombie111 2013-09-16, 21:07 27
Chuj w dupę tym wszystkim związkowcom, związki napychają tylko kieszeń ich działaczom, a zwykłym ludziom posyłają chuja w mordę. Zdajecie sobie sprawę dlaczego jest tyle umów śmieciowych? Bo wywalczyli za dużo przywilejów pracowniczych, dodaj do tego ZUS i nie opłaca się zatrudniać kasjera czy pracownika biurowego na etat. Pracodawca to też człowiek, nie jakaś pijawka czy kula tłuszczu w cylindrze i z cygarem, tak jak komuszki to przedstawiają. On też musi mieć swoje prawa, szczególnie mali i średni przedsiębiorcy. Kurwa, jak ludziom nie pasuje to niech założą swoje firmy i będą tymi 'wyzyskiwaczami'. Co za duże ryzyko, nie opłaca się, trzeba inwestycji, wysokie opłaty i podatki? No właśnie kurwa.
Dużo mówi też fakt że na tej szopce pojawiają się i wspierają ją otwarci komuniści z tej 'lewatywy'.
Komunistów zapraszam do Korei Północnej lub na Kubę, będziecie mieli swój raj na ziemi.
Zgłoś
Avatar
AdioChooJ 2013-09-16, 21:25
sadistic.pl/partnerzy,g,4.htm Widzisz tu pyte?
Tak? Niesamowite, uwierz mi, że skoro tam się znajdują to prędzej czy później ten filmik by tu wstawili
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-09-16, 21:34 3
demonstracje Solidarności coraz słabsze, Pyta coraz słabsza.

@tha "Niech lewackie, komunistyczne kurwy zginą a może będzie lepiej. ".

Lewackie kurwy właśnie się szykują do rządzenia. Jaruś aż łapki zaciera, że zapierdoli dodatkowe podatki i drobnych pracodawców ujebie, aż pójdą z torbami (razem z milionami pracowników)

Precz z lewacką pisowską chołotą!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
H................Q 2013-09-16, 21:34
AdioChooJ, widzisz kiedy ostatnio weszli na sadistic.pl? To jednak by nie wstawili.
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-09-16, 21:36 9
za wysmiewanie ludzi protestujacych przeciw tuskowi chuj w gebe
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-09-16, 21:36 5
Właśnie dobry odcinek. Można powiedzieć, że powrót do starej niekulturalnej i chamskiej pyty, czyli to co lubimy najbardziej. Co do związków zawodowych to podzielam zdanie przedmówców, że działają na NIEKORZYŚĆ pracującego i zwykłego obywatela.
Zgłoś
Avatar
maszwirusa 2013-09-16, 21:48
hołota gorsza od pisu
Zgłoś
Avatar
albert124 2013-09-16, 21:51
chujowe nie ogladac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie