18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Adae 2023-07-26, 14:23
Smieszny piesek atakuje typa z lukiem i wymierzona strzala i stwierdzil, ze zamiast napierdalac mu po oczach rakietami na niego nakrzyczy. Swietna kompilacja.

Wszystkie uwiecznione gatunki powinno sie wybic i zostawic jednostki w zoo.
Zgłoś
Avatar
kuba1986 2023-07-26, 14:35 4
majeńka napisał/a:

Materiał , za muzę do odstrzału.
I na filmie brakowało tego komara co mnie wczoraj w cyca użarł.



Wrzuć fotkę, sprawdzimy czy z cyckiem wszystko OK i to za darmo
Zgłoś
Avatar
sceptyk_maruda 2023-07-26, 14:46 2
Fajnie słonie robią sobie wycieraczke z ludzi
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-07-26, 14:58 3
Lubię zwierzęta, ale na talerzu lub gdzieś w bezpiecznej odległości a jak głaskać te co można. Brak respektu i wchodzenie do miski jest ewidentynum powodem tych tragedii.
Zgłoś
Avatar
H................y 2023-07-26, 15:51 3
Każde dzikie zwierzę , które zabija człowieka bez powodu powinno być, kurwa, zajebane w najbardziej bolesny dla tego tępego i czworonożnego kurwia sposób. Drabina ewolucyjna jest taka, a nie inna i każdy wszarz włochaty lub też wyliniały powinien mieć tego faktu świadomość, a jeśli nie ma, to nie powinien móc przekazać swoich zjebanych genów dalej. I piszę to ja, zoolog pasjonat.
Zgłoś
Avatar
Amebix 2023-07-26, 16:19 1
HardyTwardy napisał/a:

Każde dzikie zwierzę , które zabija człowieka bez powodu powinno być, kurwa, zajebane w najbardziej bolesny dla tego tępego i czworonożnego kurwia sposób. Drabina ewolucyjna jest taka, a nie inna i każdy wszarz włochaty lub też wyliniały powinien mieć tego faktu świadomość, a jeśli nie ma, to nie powinien móc przekazać swoich zjebanych genów dalej. I piszę to ja, zoolog pasjonat.



Na filmiku większość zwierząt miało powód by zabić człowieka, bo albo jest wkurwione na człowieka za trzymanie w niewoli i w końcu się buntuje,albo czlowiek( najczęściej psychicznie chory) sam wchodzi do wybiegu.
Zgłoś
Avatar
mikushehe 2023-07-26, 16:33 1
Wszystko spoko, ale co to kurwa za muzyka
Zgłoś
Avatar
antoni_macierewicz 2023-07-26, 16:57 2
A gdzie negroidy? Też są niebezpieczni dla ludzi. W stadzie potrafią zabić.
Zgłoś
Avatar
Low- 2023-07-26, 17:12 3
Jak można spierdalać przed kotem domowym? i to pod własnym dachem? to samo z psem? w latach 80 podczas zabawy w ganianego pies z dupy zaatakował brata mojego wujaszka to mimo ze miał 14 lat to wiedział co robić - psa na dwór, toporek i przez łeb. Zwierzeta są dla nas nie my dla nich, to nie czasy kamienia łupanego żeby przed wszystkim spierdalac.
Zgłoś
Avatar
Ciasteczkowa 2023-07-26, 17:17 1
Dosłownie selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
Masełko 2023-07-26, 18:56
Czy ktoś ucierpiał podczas nagrywania tych filmów?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-07-26, 19:14 1
Najgorszymi kurwami wśród zwierząt są jebane koty, sierściuchy pełne fałszu.
Zgłoś
Avatar
JurnyB 2023-07-26, 19:38
Piękny materiał
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-07-26, 20:17 2
HardyTwardy napisał/a:

arz włochaty



Co ty pierdolisz człowieku. Byłem w wielu egzotycznych krajach, w jednym przewodnik mówi, że można popłynąć rzeką i zobaczyć hipopotamy, a ja nie chciałem, bo się ich boję. Jeżeli ty byś popłynął - chuj z tobą, jak cię zabije. W indiach wchodzą z butami na terytorium tygrysów, bo się kurwy mnożą jak szarańcza, jakbyś był hindusem, który idzie budować kolejny szałas w lesie i zeżre cię tygrys - chuj z tobą. W rzece pływa krokodyl, są znaki "uwaga krokodyle", każdy wie, że tam są krokodyle, ty wchodzisz do wody - chuj z tobą. Słonie mają kilka dni w roku, gdzie rywalizują o samice, każdy to wie, kto zajmuje się słoniami, wpierdalasz się do wybiegu słoni z kijem by je okładać i cię zdepczą - chuj z tobą.

I chuj z tobą tak w ogóle.
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-07-26, 23:36
O lewki sobie ludzine opierdolily, o i krokodyl tez
Zgłoś